http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FPrivacios-gydymo-istaigos
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Adresas : J. Baltrušaičio g. 3, LT-01001 Vilnius
Mes – rūpestingiausi Jūsų draugai!
Šeimos klinika „ALFA CLINIC” – moderni klinika visai šeimai.
Profesionalūs ir patikimi gydytojai konsultuoja, gydo, rūpinasi suaugusiųjų ir vaikų sveikata.
Adresas : Valančiaus g. 19, LT-44275 Kaunas
Kauno odontologijos klinika "Aukštėja" nuo pirmosios dienos pagrindiniu klinikos vadovybės ir suburtos gydytojų komandos darbo principu tapo aukšta kokybė, kurią pasiekti įmanoma suderinus akademines žinias ir moderniausias odontologijos technologijas. Klinika vadovaujasi plataus supratimo, gilios specializacijos ir komandinio darbo principais.
Adresas : P. Lukšio g. 3, Kaunas
Teikiamos šeimos medicinos praktikos (nemokamos), kardiologijos, urologijos, ginekologijos, oftalmologijos, otorinolaringologijos, echoskopijos, odontologijos, įvairaus kūno masažo, ilgalaikio makiažo paslaugos. Vaistinė.
Adresas : Savanorių pr. 423, LT-49287 Kaunas
Klinika Jums ir Jūsų šeimai.
Daugiau kaip 80 įvairių sričių specialistų konsultacijų. Diagnostikos centras: echoskopiniai, endoskopiniai, rentgenologiniai ir kiti tyrimai. Dienos stacionaras. Operacijų kaina kompensuoja Teritorinė Ligonių Kasa. Plastinės estetinės operacijos. Šeimos klinika. Psichikos sveikatos centras. Odontologijos klinika. Reabilitacijos ir kinezaterapijos paslaugos. Odos ligų, kosmetologijos ir medicininių lazerių klinika.
Adresas : Gedimino pr. 39-4
Adresas : Vytauto g. 110-17, Šiauliai
Adresas : Savanorių pr. 284, Kaunas
Gydytojų specialistų konsultacijos, diagnostiniai tyrimai (echoskopijos, veloergometrija,EKG, kaulų tankio matavimas, uroflaumetrija), laboratoriniai tyrimai, medicininių lazerių paslaugos. Sudaryta sutartis su Teritorine Ligonių Kasa.
Adresas : Šiaudinės 1, Kaunas
Įregistravimo data: 2008-10-27
Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas : Fabijoniškių g. 94, LT-07100 Vilnius
Dirbantys gydytojai: akušeriai-ginekologai, šeimos gydytojai, mamologas.
Adresas : Savanorių pr. 4, LT-03116 Vilnius
Profesionalioji kosmetika GATINEAU, Dr RENAUD, REFERENCE, MICRO CELL 2000-3000, RESTYLANE, SKIN TECH, MAYSTAR, DEPILFLAX. Kosmetologinė įranga, baldai ir aparatūra. Didmeninė ir mažmeninė prekyba. Grožio salono paslaugos. Botulino toksino (Dysport) injekcijos, veido formų ir raukšlių korekcija (Restylane), mezoterapija.
Adresas : Jono g. 3, Klaipėda
Trokštate sulieknėti, atsikratyti celiulito, atjaunėti ar tiesiog atsipalaiduoti, pamaitinti pavargusį kūną ir odą? Tada High Care Grožio ir Sveikatos Centras Jums. Tikras grožio ir sveikatos šaltinis yra kūno ir proto harmonija. High Care centre mes žinome kaip tai pasiekti.
High Care Grožio ir Sveikatos Centras skiriasi nuo įprastinių grožio salonų, nes tik High Care centre taikomi
Adresas : Viršuliškių g. 34, Vilnius
UAB „Idemus“ – „Šiuolaikinė ortopedija“ dirba ortopedijos srityje nuo 1996 metų ir gali pasiūlyti pacientams modernias, puikios kokybės, funkcionalias bei estetiškas ortopedijos priemones – tiek individualiai gaminamas, tiek pagamintas garsių pasaulio kompanijų.

Pacientus apžiūri, konsultuoja ir reikiamą gydymą paskiria aukščiausios kvalifikacijos gydytojai, o kompetentingi ir patyrę ortopedai-technikai bei ortopedai-protezuotojai pagamina ir pritaiko ortopedijos
Adresas : Žalgirio g. 108
dantų technikų laboratorija
metalo, cirkonio keramikos, lanko atraminių protezų gamyba
cirkonio, titano keramika gaminama naudojant Kavo Everest aparatą
Adresas : Laisvės pr. 64A, LT-05263 Vilnius

Vilniaus širdies chirurgijos centras - didžiausia Lietuvoje privati sveikatos priežiūros įstaiga. teikianti pirminės sveikatos priežiūros, diagnostikos, ambulatorinio bei stacionarinio gydymo paslaugas.

Adresas : Vytauto g. 76, Palanga
Naujas, modernus viešbutis “Kerpė”, įsikūręs pačiame Palangos centre, laukia Jūsų ... su geresne paslaugų kokybe negu tikitės trijų žvaigždučių viešbutyje.
Adresas : Šiuo adresu dirba tik ginekologai:
Mūsų įstaiga veiklą pradėjo 1995 metais ir yra viena pirmųjų privačių medicinos įstaigų Klaipėdoje. Joje aukštos kvailfikacijos specialistai dirba kokybiška vakarietiška įranga, kuri patogi ne tik gydytojui, bet ir pacientui. Pavyzdžiui, nėščioji echoskopijos metu savo vaisių gali stebėti atskirame ekrane, o pageidaujant vaizdą galime įrašyti į vaizdajuostę ar DVD diską.
Adresas : Kosmonautų g. 14A, Marijampolė
Įregistravimo data: 2008-09-03
Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas : Smelynės g. 5, Panevėžys

Galbūt jaučiatės išsekę, išsitempę, gal tiesiog norite sustiprinti savo sveikatą ar pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir pailsėti? Skirkite laiko sau ir pasilepinkite masažais salone "Masažai pas Santą".

Adresas : Vytauto pr. 37, Kaunas
Jei esate įmonės atstovas, BŪTINAI SUSISIEKITE dėl informacijos apie įmonę sutvarkymo:
Tel.: (37) 222532
El.paštas: reklama@ringo.lt
Adresas : Sakalų g. 22 / Liepyno g. 19, Vilnius