http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FDermatovenerologai
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Dermatovenerologai

Įmonių veiklos sritys  /  Sveikata ir grožis  /  Privačios gydymo įstaigos  /  Dermatovenerologai

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : J. Baltrušaičio g. 3, LT-01001 Vilnius
Mes – rūpestingiausi Jūsų draugai!
Šeimos klinika „ALFA CLINIC” – moderni klinika visai šeimai.
Profesionalūs ir patikimi gydytojai konsultuoja, gydo, rūpinasi suaugusiųjų ir vaikų sveikata.
Adresas : Savanorių pr. 423, LT-49287 Kaunas
Klinika Jums ir Jūsų šeimai.
Daugiau kaip 80 įvairių sričių specialistų konsultacijų. Diagnostikos centras: echoskopiniai, endoskopiniai, rentgenologiniai ir kiti tyrimai. Dienos stacionaras. Operacijų kaina kompensuoja Teritorinė Ligonių Kasa. Plastinės estetinės operacijos. Šeimos klinika. Psichikos sveikatos centras. Odontologijos klinika. Reabilitacijos ir kinezaterapijos paslaugos. Odos ligų, kosmetologijos ir medicininių lazerių klinika.
Adresas : Savanorių pr. 284, Kaunas
Gydytojų specialistų konsultacijos, diagnostiniai tyrimai (echoskopijos, veloergometrija,EKG, kaulų tankio matavimas, uroflaumetrija), laboratoriniai tyrimai, medicininių lazerių paslaugos. Sudaryta sutartis su Teritorine Ligonių Kasa.
Adresas : Savanorių pr. 245, LT-50154 Kaunas
Akušerijos ginekologijos centras. Ginekologinių ligų diagnostika ir gydymas, nėščiųjų sveikatos priežiūra, įprastinė ir 3D/4D vaisiaus echoskopija, individualūs nėščiųjų mankštos ir kineziterapijos užsiėmimai, įvairios ginekologinės, nėštumo nutraukimo operacijos. Pagalbinio apvaisinimo centras. Nevaisingų porų ištyrimas ir gydymas: spermos, hormoniniai, kiti būtini tyrimai, moderniausi apvaisinimo mėgintuvėlyje būdai (IUI, IVF, ICSI, TESA), embrionų ir spermos šaldymas bei saugojimas. Dermatologijos
Adresas : Tilžės g. 11A, Šiauliai

Klinika yra daugiaprofilinė gydymo įstaiga, kurioje dirba vieni geriausių Šiaulių gydytojai specialistai. Daugumą tyrimų: kaklo kraujagyslių, skydliaukės, krūtų, pilvo organų, genitalijų, urologinės sistemos echoskopijos, gali būti atliekamos gydytojų specialistų konsultantų tą pačią dieną. Atliekami virškinimo organų endoskopiniai tyrimai, panaudojant skaitmeninę videosistemą. Šalia veikia laboratorija, dauguma tyrimų atliekami tą pačią dieną.
Klinika bendradarbiauja su