http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FChirurgai
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Savanorių pr. 423, LT-49287 Kaunas
Klinika Jums ir Jūsų šeimai.
Daugiau kaip 80 įvairių sričių specialistų konsultacijų. Diagnostikos centras: echoskopiniai, endoskopiniai, rentgenologiniai ir kiti tyrimai. Dienos stacionaras. Operacijų kaina kompensuoja Teritorinė Ligonių Kasa. Plastinės estetinės operacijos. Šeimos klinika. Psichikos sveikatos centras. Odontologijos klinika. Reabilitacijos ir kinezaterapijos paslaugos. Odos ligų, kosmetologijos ir medicininių lazerių klinika.
Adresas : Laisvės pr. 64A, LT-05263 Vilnius

Vilniaus širdies chirurgijos centras - didžiausia Lietuvoje privati sveikatos priežiūros įstaiga. teikianti pirminės sveikatos priežiūros, diagnostikos, ambulatorinio bei stacionarinio gydymo paslaugas.

Adresas : Sausio 15 - osios 13 , Klaipėda
ODONTOLOGIJOS KLINIKA
            UAB "
RB&PP"
*Dantų gydymas;
*Dantų protezavimas;
*Burnos chirurgija;
*Protinių dantų šalinimas;
*Dantų implantacija;
Adresas : Tilžės g. 11A, Šiauliai

Klinika yra daugiaprofilinė gydymo įstaiga, kurioje dirba vieni geriausių Šiaulių gydytojai specialistai. Daugumą tyrimų: kaklo kraujagyslių, skydliaukės, krūtų, pilvo organų, genitalijų, urologinės sistemos echoskopijos, gali būti atliekamos gydytojų specialistų konsultantų tą pačią dieną. Atliekami virškinimo organų endoskopiniai tyrimai, panaudojant skaitmeninę videosistemą. Šalia veikia laboratorija, dauguma tyrimų atliekami tą pačią dieną.
Klinika bendradarbiauja su

Adresas : Sakalų g. 22, LT-08108 Vilnius
Antiaging – urologijos, ginekologijos, onkologijos klinika yra daugiaprofilinė privati medicininė įstaiga, kurioje nepriklausomi, aukštos kvalifikacijos specialistai atlieka diagnostinį ištyrimą ir ambulatorinį gydymą. Klinikoje dirbantys specialistai yra visuomenėje pripažinti gydytojai iš Santariškių, Onkologinio instituto ir Antakalnio ligoninių.