http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FAkuseriai-ginekologai
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58670
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Akušeriai - ginekologai

Įmonių veiklos sritys  /  Sveikata ir grožis  /  Privačios gydymo įstaigos  /  Akušeriai - ginekologai

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : J. Baltrušaičio g. 3, LT-01001 Vilnius
Mes – rūpestingiausi Jūsų draugai!
Šeimos klinika „ALFA CLINIC” – moderni klinika visai šeimai.
Profesionalūs ir patikimi gydytojai konsultuoja, gydo, rūpinasi suaugusiųjų ir vaikų sveikata.
Adresas : P. Lukšio g. 3, Kaunas
Teikiamos šeimos medicinos praktikos (nemokamos), kardiologijos, urologijos, ginekologijos, oftalmologijos, otorinolaringologijos, echoskopijos, odontologijos, įvairaus kūno masažo, ilgalaikio makiažo paslaugos. Vaistinė.
Adresas : Savanorių pr. 423, LT-49287 Kaunas
Klinika Jums ir Jūsų šeimai.
Daugiau kaip 80 įvairių sričių specialistų konsultacijų. Diagnostikos centras: echoskopiniai, endoskopiniai, rentgenologiniai ir kiti tyrimai. Dienos stacionaras. Operacijų kaina kompensuoja Teritorinė Ligonių Kasa. Plastinės estetinės operacijos. Šeimos klinika. Psichikos sveikatos centras. Odontologijos klinika. Reabilitacijos ir kinezaterapijos paslaugos. Odos ligų, kosmetologijos ir medicininių lazerių klinika.
Adresas : Savanorių pr. 284, Kaunas
Gydytojų specialistų konsultacijos, diagnostiniai tyrimai (echoskopijos, veloergometrija,EKG, kaulų tankio matavimas, uroflaumetrija), laboratoriniai tyrimai, medicininių lazerių paslaugos. Sudaryta sutartis su Teritorine Ligonių Kasa.
Adresas : Fabijoniškių g. 94, LT-07100 Vilnius
Dirbantys gydytojai: akušeriai-ginekologai, šeimos gydytojai, mamologas.
Adresas : Laisvės pr. 64A, LT-05263 Vilnius

Vilniaus širdies chirurgijos centras - didžiausia Lietuvoje privati sveikatos priežiūros įstaiga. teikianti pirminės sveikatos priežiūros, diagnostikos, ambulatorinio bei stacionarinio gydymo paslaugas.

Adresas : Šiuo adresu dirba tik ginekologai:
Mūsų įstaiga veiklą pradėjo 1995 metais ir yra viena pirmųjų privačių medicinos įstaigų Klaipėdoje. Joje aukštos kvailfikacijos specialistai dirba kokybiška vakarietiška įranga, kuri patogi ne tik gydytojui, bet ir pacientui. Pavyzdžiui, nėščioji echoskopijos metu savo vaisių gali stebėti atskirame ekrane, o pageidaujant vaizdą galime įrašyti į vaizdajuostę ar DVD diską.
Adresas : Sakalų g. 22 / Liepyno g. 19, Vilnius
Adresas : Savanorių pr. 245, LT-50154 Kaunas
Akušerijos ginekologijos centras. Ginekologinių ligų diagnostika ir gydymas, nėščiųjų sveikatos priežiūra, įprastinė ir 3D/4D vaisiaus echoskopija, individualūs nėščiųjų mankštos ir kineziterapijos užsiėmimai, įvairios ginekologinės, nėštumo nutraukimo operacijos. Pagalbinio apvaisinimo centras. Nevaisingų porų ištyrimas ir gydymas: spermos, hormoniniai, kiti būtini tyrimai, moderniausi apvaisinimo mėgintuvėlyje būdai (IUI, IVF, ICSI, TESA), embrionų ir spermos šaldymas bei saugojimas. Dermatologijos
Adresas : S. Žukausko g. 19, LT-08234 Vilnius
Šeimos gydytojai, gydytojai odontologai, sveikatos patikrinimo programos, profilaktinis darbuotojų sveikatos patikrinimas, skiepai, gydytojai specialistai, laboratoriniai tyrimai, echoskopiniai tyrimai, rentgenologiniai tyrimai, sveikatinimas, reabilitacija, reabilitologas, masažai, fizioterapija, kineziterapija, grožio paslaugos, SPA centras, pirtys, baseinas, ausų plastinė operacija, akių vokų plastika, krūtų didinimas, krūtų mažinimas, krūtų plastika, krūtų operacija, pilvo sienos plastika, kelio sąnario meniskas, kelio, sąnario raiščiai,
Adresas : Sakalų g. 22, LT-08108 Vilnius
Antiaging – urologijos, ginekologijos, onkologijos klinika yra daugiaprofilinė privati medicininė įstaiga, kurioje nepriklausomi, aukštos kvalifikacijos specialistai atlieka diagnostinį ištyrimą ir ambulatorinį gydymą. Klinikoje dirbantys specialistai yra visuomenėje pripažinti gydytojai iš Santariškių, Onkologinio instituto ir Antakalnio ligoninių.