http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FInterjero-aksesuarai-detales-elementai-irengimas%2FKaunas
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Interjero aksesuarai, detalės, elementai, įrengimas - Kaunas

Įmonių veiklos sritys  /  Baldai, interjeras, prekės namams  /  Interjero aksesuarai, detalės, elementai, įrengimas
Įmonių veiklos sritys  /  Reklama, žiniasklaida, leidyba  /  Interjero aksesuarai, detalės, elementai, įrengimas

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas
UAB „ACEO“- reklamos gamybos įmonė. Pagrindinis UAB „ACEO verslo sėkmės garantas yra darbštūs, gerai savo darbą išmanantys ir atliekantys darbuotojai. Jų sukauptos žinios bei darbo patirtis gamyboje užtikrina aukštą atliekamo darbo ir pagamintos produkcijos kokybę. Visada stengiamės, jog klientas būtų patenkintas pasinaudojęs mūsų paslaugomis. Nuoširdžiai tikimės, jog prireikus profesionalios pagalbos - Jūs kreipsitės į mus
Adresas : Savanorių pr. 196, Kaunas
Interjero detalės
Adresas : Kaštonų g. 13, Giraitės k., Kauno r.
Įmonė užsiima mažmenine prekyba biožidiniais.
Adresas : Drobės g. 73, LT-45183 Kaunas
UAB "AKMI" savo veiklą pradėjo 1995 metais nuo nedidelių interjero-eksterjero detalių bei židinių apdailų iš granito ir marmuro gamybos bei montavimo.

Bėgant laikui veiklos apimtys augo: pradėta gaminti vis sudėtingesnius akmens gaminius - dekoratyvinius bei funkcinius elementus iš natūralaus akmens.

Šiuo metu įmonėje vykdomi sudėtingi užsakymai, naudojant ir tradicinius akmens apdirbimo būdus, ir
Adresas : Prekybos salonas
UAB “ARDENA“ įkurta 1992 metais ir nuo to laiko tapo viena iš žaliuzių gamybos lyderių Baltijos šalyse. Aukšta kokybės gamybos technologija ir prisitaikymas prie individualių kliento poreikių leidžia įgyvendinti pačius netikėčiausius dizainierių projektus ir sumanymus, taip pat suteikia mums galimybę pasiūlyti Jums optimaliausią kokybės ir kainos santykį.

Mūsų veikla:
• įvairių rūšių žaliuzių, širmų, markizių, grotų bei
Adresas : Sodo g. 20d, Siauliai LT- 76178
 Auraplus  yra čiužinių, antčiužinių, ortopedinių pagalvių bei čiužinio užvalkalų gamintojas. Sukauptą patirtį, šioje srityje,  įsisavinome padedant skandinavų gamintojams. Ieškome distribiutorių, didmeninkų, prekybos tarpininkų gaminamos produkcijos platinimui .
Adresas : A. Juozapavičiaus pr. 31G, LT-45257 Kaunas
Interjero elementai, įrengimas
Adresas : Savanorių pr.187, Kaunas
Visos langų ir interjero dekoravimo tekstile paslaugos - nuo idėjos pateikimo iki jos galutinio įgyvendinimo:
♦ dizainerės patarimai bei konsultacijos (salone ar užsakovo namuose)
♦ audinių ir karnizų parinkimas
♦ darbų eskizų ir sąmatų pateikimas
♦ karnizų surinkimas ir tvirtinimas
♦ užuolaidų, romanečių, širmų, austrijiečių, lovatiesių, pagalvėlių, staltiesių, užvalkalų kėdėms
Adresas : Laisvės al. 60, Kaunas
Namų interjero detalės
Adresas : V.Krėvės pr. 104A, Kaunas
Įmonė pradėjusi savo veiklą nuo dovanų maišelių gamybos, dovanų popieriaus, juostelių, kaspinų ir kitų dovanų pakavimo reikmenų prekybos, vėliau išsiplėtė iki didmeninės ir mažmeninės prekybos floristikos ir dekoravimo prekėmis, kriauklėmis, suvenyrais ir dovanomis.
Adresas : Draugystės g. 17, LT-51229, Kaunas
Pradėjusi savo veiklą beveik prieš dešimtį metų, privataus kapitalo bendrovė "Durų sistemos" šiuo metu yra berėmio stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo lyderis Lietuvoje. Nuo pat įsikūrimo didžiausią dėmesį kompanija skiria aukštai darbų kokybei bei modernių technologijų taikymui. Sukaupta patirtis bei inovacijos įgalina bendrovę sėkmingai plėsti savo veiklą ir pelnyti klientų bei partnerių pasitikėjimą ne
Adresas : Daukšos g. 41A, Kaunas 
„Gretos menai“ – interjero dekoravimo ir užuolaidų modeliavimo salonas, dirbantis šioje srityje jau dešimtmetį. Profesionalus stiliaus ir spalvų derinimas, originalus audinių komponavimas, vienetinių tekstilinių ornamentų ir aplikacijų kūryba ir aukščiausios kokybės darbas tapo įmonės vizitine kortele ir pelnė pripažinimą.
Daugybė realizuotų vienetinių darbų Lietuvoje ir užsienyje, šiandieninė jų paklausa geriausiai patvirtina, kad išskirtinio meninio darbo kryptis
Adresas : Nemuno g. 10-1, Kaunas
„IN baldai“ – baldų salonų tinklas, kuriuose rasite išskirtinio dizaino tikmedžio, raudonmedžio ir mindi medienos baldų, įdomių interjero sprendimų bei stilingų interjero detalių.
Adresas : Savanorių pr. 187, LT-50177 Kaunas

       KA International – Ispanijoje sukurtas prekės ženklas, šiuo metu visame pasaulyje žinomas kaip namų dekoravimo lyderis. Daugiau nei 500 parduotuvių 5 pasaulio kontinentuose siūlo išskirtinės kokybės interjero audinius, minkštus baldus bei aksesuarus.
       KA International savo klientams siūlo beveik 100 baldų modelių, kuriuos galima aptraukti ir interjerą papuošti pasirinkus derinį iš daugiau

Adresas : Laisvės al. 50, LT-44246 Kaunas
Meno galerija, kurioje eksponuojama ir parduodama daugiau kaip 100 Lietuvos autorių darbai. Autoriniai papuošalai iš gintaro, natūralių ir sintetinių akmenų, stiklo, keramikos, odos, vilnos, natūralaus kailio, tekstilės, žalvario, biserio ir kt. Profesionalių autorių juvelyriniai dirbiniai - kolje, apyrankės, segės, žiedai, auskarai. Juvelyriniai dirbiniai su swarovski kristalais. Autoriniai aprangos priedai ir aksesuarai iš odos, kailio, vilnos,
Adresas : Daukšos g. 36, Kaunas
Parduotuvių tinklas„Muilas ir Vanduo"-aukšta kokybė ir prabangūs aromatai! 
Kūno priežiūros prekės.Įvairių rūšių muilas iš įvairių pasaulio kraštų.Eteriniai aliejai. Kokybiška vokiška vonios tekstilė, chalatai. Vonios aksesuarai.Lothantique
Adresas : Akropolyje
Interjero aksesuarai, baldai.
Adresas : Partizanų g. 24, LT-50218 Kaunas
Mes atvertėme naują baltą lapą Jūsų namams – www.stylish.lt. Jame stengsimės parodyti tai kas Jūsų namus padarytų įdomius ir išskirtinius.
Adresas : M. Daukšos g. 5-14, LT-44280 Kaunas
Unique Boutigue stiliaus namai - Mažmeninė prekyba Lietuvos dizainerių drabužiais, avalyne, aksesuarais, namų interjero detalėmis. Individualus siuvimas.
Adresas : Daukšos g. 36, LT-44283 Kaunas
Interjeras.
Užuolaidos ir jų reikmenys.
Projektavimas,
gamyba ir įrengimas
Dizainerių paslaugos.
Muilas ir vanduo- parduotuvių tinklas Lietuvoje.