http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fduru-sistemos-ir-ko-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

DURŲ SISTEMOS ir Ko, UAB


Adresas:
Draugystės g. 17, LT-51229, Kaunas
Įmonės kodas:
135660686
Telefonas:
+370 (37) 338800
Faksas:
+370 (37) 338803
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Pradėjusi savo veiklą beveik prieš dešimtį metų, privataus kapitalo bendrovė "Durų sistemos" šiuo metu yra berėmio stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo lyderis Lietuvoje. Nuo pat įsikūrimo didžiausią dėmesį kompanija skiria aukštai darbų kokybei bei modernių technologijų taikymui. Sukaupta patirtis bei inovacijos įgalina bendrovę sėkmingai plėsti savo veiklą ir pelnyti klientų bei partnerių pasitikėjimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.
Patirtis. Durų sistemos be jokios abejonės turi didžiausią berėmio grūdinto stiklo konstrukcijų gamybos patirtį Lietuvoje. Kompanija atlieka įvairios paskirties ir apimčių berėmio stiklo konstrukcijų projektavimo ir montavimo darbus tiek vidaus patalpose, tiek išorės fasaduose.
Mūsų veiklos pagrindas - profesionalumas bei kokybė, kurią užtikriname sutartu laiku bei kvalifikuotai atlikdami darbus.
Inovacijos: pažangių statybos verslo naujovių taikymas ir nuolatinis darbuotojų tobulėjimas užtikrina išskirtinę darbo kokybę ir pajėgumus, vykdant net ir didžiausios apimties projektus, tokius kaip stiklinis Lietuvos Energijos fasadas.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų