http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fakmi-uab-akmuo-zidiniai-interjeras
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

AKMI, UAB (akmuo, židiniai, interjeras)


Adresas:
Drobės g. 73, LT-45183 Kaunas
Įmonės kodas:
134532833
PVM kodas:
LT345328314
Telefonas:
+370 (37) 342545
Faksas:
+370 (37) 342545
Mobilus telefonas:
+370 (699) 88308
El. pašto adresas:
Tinklapis:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB "AKMI" savo veiklą pradėjo 1995 metais nuo nedidelių interjero-eksterjero detalių bei židinių apdailų iš granito ir marmuro gamybos bei montavimo.

Bėgant laikui veiklos apimtys augo: pradėta gaminti vis sudėtingesnius akmens gaminius - dekoratyvinius bei funkcinius elementus iš natūralaus akmens.

Šiuo metu įmonėje vykdomi sudėtingi užsakymai, naudojant ir tradicinius akmens apdirbimo būdus, ir CNC programinio valdymo įrengimus. Siekdama klientui pateikti kokybišką, ES standartus atitinkančią produkciją, kurios kokybė ir sudėtingumas atitiktų kainą, įmonė nuolat investuoja į pažangiausias technologijas.

Bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio šalių užsakovais ir architektais, per 13 veiklos metų įgyvendinome itin sudėtigus užsakymus : Kongresų rūmams (Sankt Peterburge), Senato rūmams (Taškente), Kauno Archikatedrai Bazilikai, Vilniaus Archikatedrai Bazilikai, Pažaislio vienuolynui (Kaune), Prisikėlimo bažnyčiai (Kaune). Akmens gaminų gamybą, tiekimą ir montavimą atlikome ir pagrindinėse įmonių "MTS" ir “Strojtransgaz” būstinėse Maskvoje.

Be kitų mūsu suprojektuotų, pagamintų ir sumontuotų ventiliuojamų fasadų dengtų natūraliu akmeniu, įvykdėme ir itin technologiskai sudetingo viešbučio “Mansion” fasado apdailą.

Kita įmonės veiklos sritis - prekyba židinių ugniakurais, krosnelėmis, akmens apdailomis židiniams bei kitomis interjero-eksterjero detalėmis. Esame žymių Vokietijos, Danijos, Belgijos, Italijos, Čekijos, Lenkijos ugniakurų ir krosnelių gaminamų prekių platintojai bei atstovai.

Profesionaliai konsultuojame salone bei Jūsų namuose , teikiame židinių apdailų bei kitų gaminių projektavimo paslaugas, išrenkame Jums tinkamiausią produktą pagal poreikį bei techninius parametrus.

Mūsų kredo: "atskleiskite savo svajonę, o mes ją įgyvendinsime..."

Nuotraukų galerija

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų