http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FInterjero-aksesuarai-detales-elementai-irengimas
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Interjero aksesuarai, detalės, elementai, įrengimas

Įmonių veiklos sritys  /  Baldai, interjeras, prekės namams  /  Interjero aksesuarai, detalės, elementai, įrengimas
Įmonių veiklos sritys  /  Reklama, žiniasklaida, leidyba  /  Interjero aksesuarai, detalės, elementai, įrengimas

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas
UAB „ACEO“- reklamos gamybos įmonė. Pagrindinis UAB „ACEO verslo sėkmės garantas yra darbštūs, gerai savo darbą išmanantys ir atliekantys darbuotojai. Jų sukauptos žinios bei darbo patirtis gamyboje užtikrina aukštą atliekamo darbo ir pagamintos produkcijos kokybę. Visada stengiamės, jog klientas būtų patenkintas pasinaudojęs mūsų paslaugomis. Nuoširdžiai tikimės, jog prireikus profesionalios pagalbos - Jūs kreipsitės į mus
Adresas : Savanorių pr. 196, Kaunas
Interjero detalės
Adresas : Savanorių pr. 178, Vilnius
Adresas : Ulonų g. 1/ S. Žukausko g. 1, Vilnius
Prekyba baldais.
Adresas : Kaštonų g. 13, Giraitės k., Kauno r.
Įmonė užsiima mažmenine prekyba biožidiniais.
Adresas : Pulko g. 8, LT-62133 Alytus
Pakuotė, mėsos produktų pakavimo, įpakavimas, apvalkalai, markiravimas, vakuuminė pakuotė, pakavimo medžiagos.
Adresas : Lukšio 32, Vilnius
UAB „AKETA ir Ko“ - tai profesionalūs apšvietimo sprendimai. Didelis įvairių stilių šviestuvų pasirinkimas, kompleksiniai apšvietimo sprendimai, puikus servisas. Mes tiekiame šviestuvus įvairiems objektams: butams, privatiems namams, restoranams, viešbučiams, biurams, bankams, parduotuvėms, bažnyčioms, koncertų salėms, sporto kompleksams, stadionams, gatvėms.
„Aketa ir ko“ siūlo didelį dekoratyvinių bei techninių šviestuvų asortimentą: sieninius, toršerus, stalinius, pakabinamus, sietinus,
Adresas : Drobės g. 73, LT-45183 Kaunas
UAB "AKMI" savo veiklą pradėjo 1995 metais nuo nedidelių interjero-eksterjero detalių bei židinių apdailų iš granito ir marmuro gamybos bei montavimo.

Bėgant laikui veiklos apimtys augo: pradėta gaminti vis sudėtingesnius akmens gaminius - dekoratyvinius bei funkcinius elementus iš natūralaus akmens.

Šiuo metu įmonėje vykdomi sudėtingi užsakymai, naudojant ir tradicinius akmens apdirbimo būdus, ir
Adresas : Vilnius, Švitrigailos g. 30
UAB "Amžinasis akmuo" užsiima paminklų gamyba bei prekyba. Taip pat įmonė gamina ir prekiauja interjero ir eksterjero elementais iš akmens. Per 13 veiklos metų sukaupta patirtis ir kapitalas, partnerystės ryšiai leidžia įmonei laiku ir kokybiškai įvykdyti užsakymus.
Adresas : Fabijoniškių 57-19, Vilnius
A. Veismanio įmonė ARB baldus gamina jau aštuonerius metus. Kaip ir kiti mūsų gaminiai tai yra vienetiniai užsakymai. Baldus ir interjero detales projektuojame patys pagal kiekvieno kliento poreikius arba bendradarbiaujame su architektais ir dizaineriais pagal jų projektus, eskizus. Baldų gamybą pradedame vykdyti pilnai suderinę projektą, parinkę medžiagas bei furnitūrą.

Baldų gamyboje naudojame pažangias technologijas, kokybiškas medžiagas
Adresas : Prekybos salonas
UAB “ARDENA“ įkurta 1992 metais ir nuo to laiko tapo viena iš žaliuzių gamybos lyderių Baltijos šalyse. Aukšta kokybės gamybos technologija ir prisitaikymas prie individualių kliento poreikių leidžia įgyvendinti pačius netikėčiausius dizainierių projektus ir sumanymus, taip pat suteikia mums galimybę pasiūlyti Jums optimaliausią kokybės ir kainos santykį.

Mūsų veikla:
• įvairių rūšių žaliuzių, širmų, markizių, grotų bei
Adresas : M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius
Sparčiai augantis vizualinės reklamos gamintojas, turintis savo dizaino sprendimų grupę ir gamybos padalinį. Kolektyvą sudaro tik kvalifikuoti ir motyvuoti reklamos darbuotojai. Įmonė apsiima ir sėkmingai įgyvendina sudėtingus ir skubius vizualinės reklamos projektus. Mūsų credo - laiku ir kokybiškai.
Adresas : Savanorių pr. 178, Vilnius
Interjero projektavimas, interjero ir eksterjero dekoravimas, reklama, nestandartiniai baldų ir kiti sprendimai.....
Adresas : Gedimino pr. 26, LT-01104 Vilnius
Įregistravimo data: 2008-09-12
Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas : J. Kubiliaus g. 3-40, Vilnius
ARTY - tai naujas užuolaidų salonas. Jame nerasite to kas jau seniai visiems žinoma ir pabode, to kas galbūt jau seniai bandoma parduoti kituose užuolaidų salonuose. Užuolaidų salono darbuotojai stengiasi, kad kiekvienas klientas surastų būtent tai kas jam yra miela, tinka būtent jo namams ir interjerui. Kviečiame apsilankyti ARTY užuolaidų salone ir patys galėsite tuo
Adresas : Laisvės pr. 83 - 100, LT-06123 Vilnius
Aukso rožė – naujiena Lietuvoje, Jūsų artimas žmogus tikrai nėra gavęs tokios dovanos. Gyva rožė težydi kelias dienas, ši – amžinai, tai ne tik originali dovana, bet ir miela interjero detalė.
Adresas : Sodo g. 20d, Siauliai LT- 76178
 Auraplus  yra čiužinių, antčiužinių, ortopedinių pagalvių bei čiužinio užvalkalų gamintojas. Sukauptą patirtį, šioje srityje,  įsisavinome padedant skandinavų gamintojams. Ieškome distribiutorių, didmeninkų, prekybos tarpininkų gaminamos produkcijos platinimui .
Adresas : PC "Babilonas" Savitiškio g. 61, Panevėžys
Baltas angelas - ieškantiems išskirtinumo ir originalumo!
Adresas : PC "Domus Galerija"
Interjero detalės.
Adresas : PC "Domus Galerija" P. Lukšio g. 32/J. Kubiliaus g. 12, Vilnius
Grindų danga, interjero detalės.