http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Faketa-ir-ko-uab-sviestuvai-apsvietimo-sistemos
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

AKETA IR KO, UAB (Šviestuvai, apšvietimo sistemos)


Adresas:
Lukšio 32, Vilnius
Darbo laikas:
I-VI 10:00-19:00 val.
Įmonės kodas:
124666638
Telefonas:
(5) 2741167
Faksas:
(5) 2136319
El. pašto adresas:
Tinklapis:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB „AKETA ir Ko“ - tai profesionalūs apšvietimo sprendimai. Didelis įvairių stilių šviestuvų pasirinkimas, kompleksiniai apšvietimo sprendimai, puikus servisas. Mes tiekiame šviestuvus įvairiems objektams: butams, privatiems namams, restoranams, viešbučiams, biurams, bankams, parduotuvėms, bažnyčioms, koncertų salėms, sporto kompleksams, stadionams, gatvėms.
„Aketa ir ko“ siūlo didelį dekoratyvinių bei techninių šviestuvų asortimentą: sieninius, toršerus, stalinius, pakabinamus, sietinus, paveikslų apšvietimo šviestuvus, šviestuvus vonios kambariui, šviestuvus į grindinį, lauko šviestuvus. Specialų apšvietimą: šviesolaidžius, šviesos diodų (LED) šviestuvus. Siūlome šiuolaikinius ir klasikinių stilių šviestuvus. Mūsų partneriai ir tiekėjai žinomi Europos šviestuvų gamintojai: Flos, Itre, Gallery, De Majo, Aureliano Toso, Delta Light, Fontana Arte, SLV, Prisma, SBP, Trilux, Esedra, Vibia, Mariner, Stone Light, Novalux, Lucente, Fabbian, Ghidini., Klewe, Oligo, Massive, Lanzini, Mizar.  Jei jums reikia apšvietimo eksperto ir naujų idėjų, pasirinkite mus.

Prekių katalogas

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų