http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FGrindu-danga%2FLietuvoje
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : UTENOJE:
UAB "BIKUVOS" PREKYBA įregistruota Lietuvoje 1992 metais. Šiuo metu yra didžiausias prekybos tinklas Rytų Lietuvoje.

Pagrindinė veikla - mažmeninė prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.
Adresas : Savanorių pr. 366, LT-49362 Kaunas
Interjero salonuose „Dubingiai“ tiek naujakuriai, tiek ir atnaujinantys savo būstą pirkėjai ras naujausias ir madingiausias idėjas savo namų jaukumui. Vienoje vietoje pirkėjai gali susikurti visą namų interjero stilių: pradedant nuo grindų ar sienų dangų dekoravimo idėjų baigiant interjero aksesuarais. Salonuose DUBINGIAI pirkėjai visada gali įsigyti ne tik mašininio audimo, bet ir rankų darbo, individualaus dizaino
Adresas : Klevų al. 46, Lentvaris, Lentvario sen., LT-25101 Trakų r. sav.
Kilimai ir kiliminės dangos
Adresas : Pramonės pr. 6, LT-51500 Kaunas
PaSvarbiausios SENUKŲ parduodamos prekių grupės: statybinės medžiagos, apdailos medžiagos, durys, langai, jų furnitūra, rankenos, spynos, Baldų plokštės, furnitūra, izoliacinės, hidroizoliacinės medžiagos, santechnika, vonios ir dušo įranga, židiniai, saunos metalo gaminiai, elektros instaliacijos prekės, apšvietimo prietaisai buities, namų apyvokos reikmenys, buitinė technika, vaizdo ir garso aparatūra, įrankiai, sodo bei daržo inventorius.