http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FParketas-laminatas-medine-grindu-danga
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Parketas, laminatas, medinė grindų danga

Įmonių veiklos sritys  /  Baldai, interjeras, prekės namams  /  Grindų danga  /  Parketas, laminatas, medinė grindų danga
Įmonių veiklos sritys  /  Statyba: prekės ir paslaugos  /  Grindų danga  /  Parketas, laminatas, medinė grindų danga

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas
UAB "Agentus" statybinė - prekybinė įmonė. Atliekame įvairius statybos apdailos darbus: dažome, montuojame gipskartonį, įrenginėjame grindis, lyginame pagrindus, klojame PVC (linoleumus) ir kilimines dangas, apšildome namų fasadus, klojame plyteles, mūriname, betonuojame, dengiame stogus, statome karkasinius namus. Taip pat įrengiame santechniką, vedame elektros instaliacijas, montuojame įrenginius.

Prekiaujame:
plastikiniais ir aliuminio langais bei durimis
Adresas : Lentvario 14a, Vilnius
Moderni medienos perdirbimo įmonė, gaminanti obliuotas lentas fasadams, terasoms ir grindims iš Sibiro eglės, pušies ir maumedžio.
Adresas : Kaunas
Būsto priežiūros organizavimas
Adresas : Lentpjūvės g. 5, Plungė
UAB "Inepas"- perspektyvi įmonė, kurios pagrindinė veikla didmeninė/mažmeninė prekyba skandinaviškais medienos gaminiai: dailylentės, grindlentės, terasinės lentos, apvadai, sodo nameliai, pavėsinės, mediniai lauko baldai, kubilai ir panašiai. 
Adresas : Raudondvario pl.141, Kaunas

Parketas, parketlentės, medinė grindų danga, grindjuostės, terasinės lentos

Adresas : Raudondvario pl.141, Kaunas

Parketas, parketlentės, medinė grindų danga, grindjuostės, terasinės lentos

Adresas : Tauralaukio k., Lapių sen., Kaunas
Mūsų įmonė specializuojasi šiltnamių ir plastikų gamyboje ir prekyboje. Esame daugelio siūlomų šiltnamių gamintojai arba tiesioginiai importuotojai. UAB "Meistro kodas" - polikarbonatinių šiltnamių pažymėtų Klasika ženklu gamintojas. Taip pat aliuminių stogelių virš lauko durų Starkedach gamintojas. Specializuojasi šiltnamių gamyboje ir prekyboje. Prekyba įvairiais plastikais: kanalinis polikarbonatas, poliesteris, PVC, akrilas, organinis stiklas, vejos-žolės korys ir kita.
Adresas : Pramonės 17B, Namo inžinerijos ir interjero centras, LT-78136 ŠIAULIAI
UAB “SAULĖS GRINDYS” prekiauja parketu, kiliminėmis dangomis, PVC dangomis, natūraliu linoleumu, kaučiuko dangomis, pramoninėmis dangomis, įrengimo medžiagomis ir įrankiais. Tai aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkantys produktai. Suteikiame galimybę pasirinkti įvairių kolekcijų, spalvų bei formų grindų dangų individualių ir netikėtų interjero sprendimų kūrimui.
Adresas : Vilkpėdės 8, korp. 12, LT-03151
"Ego Grupė"suteikia klientui išskirtinę galimybę įsigyti laminuotų grindų dangą ir vidaus laminuotas, faneruotas, medines duris. Laminuota grindų danga vokiškos kokybės, patraukliausia kaina. Įmonė užsiima didmenine ir mažmenine populiariausių 31, 32, 33 klasių ir 7, 8, 10, 12 mm storio laminuotų grindų ir įvairių modelių ir spalvų vidaus durų prekyba. Ilgametė patirtis šioje srityje leidžia įmonei vykdyti