http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fdubingiai-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

DUBINGIAI, UAB


Adresas:
Savanorių pr. 366, LT-49362 Kaunas
Darbo laikas:
I-V 9:00-19:00 val.
IV 9:00-16:30 val.
Įmonės kodas:
133194663
PVM kodas:
LT331946610
Telefonas:
+370 (37) 312751
Faksas:
+370 (37) 312786
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Interjero salonuose „Dubingiai“ tiek naujakuriai, tiek ir atnaujinantys savo būstą pirkėjai ras naujausias ir madingiausias idėjas savo namų jaukumui. Vienoje vietoje pirkėjai gali susikurti visą namų interjero stilių: pradedant nuo grindų ar sienų dangų dekoravimo idėjų baigiant interjero aksesuarais. Salonuose DUBINGIAI pirkėjai visada gali įsigyti ne tik mašininio audimo, bet ir rankų darbo, individualaus dizaino kilimus, įvairių rūšių kilimines ir PVC grindų dangas pagal individualius užsakymus. Nuo šiol itin praplėstame prekių ir paslaugų asortimente - labai gausus ir įvairus tapetų ir fototapetų pasirinkimas. Puoselėjant prekybos tinklo koncepciją „Nuo... iki“ šalia kilimų, tapetų bei užuolaidų pirkėjams siūlome įsigyti ir sendinto, klasikinio stiliaus baldus.
Jūsų namus papuoš subtiliai derančios grindų ir sienų plytelės, šviestuvai, veidrodžiai, įvairios lentynėlės, dekoratyvūs gėlių vazonai, paveikslų rėmai ir kitos interjero smulkmenos.
Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje dirba projektų skyriai, kuriuose siūlomos interjero paslaugos visuomeninės paskirties objektams: viešbučiams, ligoninėms, bankams, darželiams, sporto, laisvalaikio, pramogų kompleksams, ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigoms, muziejams ir pan.

Nuotraukų galerija

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų