http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FDizainas-dizaineriai-dizaineriu-paslaugos%2FVilnius
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Dizainas, dizaineriai, dizainerių paslaugos - Vilnius

Įmonių veiklos sritys  /  Reklama, žiniasklaida, leidyba  /  Dizainas, dizaineriai, dizainerių paslaugos
Įmonių veiklos sritys  /  Baldai, interjeras, prekės namams  /  Dizainas, dizaineriai, dizainerių paslaugos

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Labdarių g. 4-15, LT-01133 Vilnius
Interjero dizainas, baldų projektavimas.
Adresas : Basanaviciaus g., Vilnius
Interjero projektavimas, konsultavimas, dekoravimas.
Adresas : Jonažolių g. 11-42, Vilnius

Vėliavos stiebas, vėliavų stiebai, vėliavų stulpai, vėliavų stovai, vėliavų gamyba, kotai, antgaliai, laikikliai, automobilinės vėliavėlės, automobiliniai stoveliai, stoveliai vėliavėlėms, gairelės, vimpilai, Vytis, lipduko klijavimas, stiklų dekoravimas, mobilūs stendai, produktai renginiams

Adresas : Lukšio 32, Vilnius
UAB „AKETA ir Ko“ - tai profesionalūs apšvietimo sprendimai. Didelis įvairių stilių šviestuvų pasirinkimas, kompleksiniai apšvietimo sprendimai, puikus servisas. Mes tiekiame šviestuvus įvairiems objektams: butams, privatiems namams, restoranams, viešbučiams, biurams, bankams, parduotuvėms, bažnyčioms, koncertų salėms, sporto kompleksams, stadionams, gatvėms.
„Aketa ir ko“ siūlo didelį dekoratyvinių bei techninių šviestuvų asortimentą: sieninius, toršerus, stalinius, pakabinamus, sietinus,
Adresas : S. Stanevičiaus g. 100-27, Vilnius
UAB "ART sprendimai" – atlieka visus dizaino, maketavimo, vizualinės reklamos projektavimo, gamybos bei leidybos paslaugas.
Adresas : J. Kubiliaus g. 3-40, Vilnius
ARTY - tai naujas užuolaidų salonas. Jame nerasite to kas jau seniai visiems žinoma ir pabode, to kas galbūt jau seniai bandoma parduoti kituose užuolaidų salonuose. Užuolaidų salono darbuotojai stengiasi, kad kiekvienas klientas surastų būtent tai kas jam yra miela, tinka būtent jo namams ir interjerui. Kviečiame apsilankyti ARTY užuolaidų salone ir patys galėsite tuo
Adresas : S. Žukausko g. 49, LT-09131 Vilnius
Interjeras
roletės
karnizai
užuolaidos ir jų reikmenys
projektavimas
gamyba ir įrengimas
konsultacijos
dizainerių paslaugos
Adresas : Žukausko g. 20 Vilnius
Mes esame jauni ir ambicingi, kruopštūs ir talentingi. Mūsų komandos nariai reklamos gamybos srityje dirba jau ne vienerius metus, tad mūsų sukaupta patirtis visada leidžia pasiūlyti Klientui būtent Jam tinkamą sprendimą.
Adresas : Danes 7 - 2, Klaipeda
Adresas : S. Žukausko 41, LT-09130 Vilnius
Visos interjero dizaino paslaugos: projektavimas, medžiagų parinkimas, projektų vizualizacija, patalpų dekoravimas. Taip pat įmonė organizuoja bei vykdo statybos bei apdailos darbus, užsiima autorinių interjero projektų priežiūrą.
Adresas : Vytenio g. 5-6, Vilnius
Prekės ženklo, įvaizdžio kūrimas bei viešinimas. Įmonės firminis stilius.
Adresas : Naugarduko 55-43, LT-03204 Vilnius
Kosmetika mūsų e–parduotuvėje, visa kosmetika kokios tik jums reikia. Galite nusipirkti dovanų čekius ir nusiųsti artimam žmogui. Išsirinktą  kosmetikos prekę, Jus čia pat galėsite ją užsisakyti ir įsigyti. Visas prekes mes pristatome Jums patys.
Adresas : J. Basanavičiaus g. 7, Vilnius

UAB Crystal Solution yra profesionali ir inovatyvi spaudos ir reklamos valdymo įmonė, kuri savo klientams siūlo platų spaudos ir reklamos paslaugų spektrą. 
Crystal Solution siūlo aukščiausios kokybės  paslaugas ir individualų dėmesį kiekvienam.

Adresas : Centrinis biuras:
Kuriant jaukią namų aplinką labai svarbu pasirinkti tinkamas interjero detales. Jos gali pagyvinti aplinką suteikti jai vientisumo, išbaigtumo. „Dekoro namai“ siūlo rinktis stilingas ir originalias italų, prancūzų, belgų, anglų gamintojų vazas, vynines, žvakides, indus, nuotraukų rėmelius, šviestuvus ir kitus interjero elementus.

Mūsų parduotuvėse rasite tiek moderniam tiek ir klasikiniam interjerui tinkančių praktiškų ir savitų gaminių iš
Adresas : Totorių 17-9, Vilnius
DIASPA -tai baldų gamyba, kuri susilieja su šiuolaikinio gyvenimo dinamika.Tai pastoviai aukšta kokybė kartu su kaina, kuri žymiai skiriasi nuo konkurentų. Mūsų firma siūlo kruopščiai išrinktus komponentus ir komplektuojamas dalis atitinkančius " kaina-kokybė " deriniui.
Adresas : KAUNE:
Interjeras
užuolaidos ir jų reikmenys
projektavimas
gamyba ir įrengimas
konsultacijos
dizainerių paslaugos
Adresas : Kalvarijų g. 281, Vilnius
Pagrindinė sritis - orlaivio nuoma pilotų mokymui ir aviaturizmas (rekreaciniai pramoginiai skrydžiai). Taip pat interjerų projektavimas ir dizainas.
Adresas : Draugystės g. 17, LT-51229, Kaunas
Pradėjusi savo veiklą beveik prieš dešimtį metų, privataus kapitalo bendrovė "Durų sistemos" šiuo metu yra berėmio stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo lyderis Lietuvoje. Nuo pat įsikūrimo didžiausią dėmesį kompanija skiria aukštai darbų kokybei bei modernių technologijų taikymui. Sukaupta patirtis bei inovacijos įgalina bendrovę sėkmingai plėsti savo veiklą ir pelnyti klientų bei partnerių pasitikėjimą ne
Adresas : Smolensko g.10 (korpusas A), Vilnius
Stilingi baldai Jūsų namams. Didžiausias baldų pasirinkimas tik pas mus! APSILANKYK! IŠSIRINK! MĖGAUKIS! – www.estylo.lt Išskirtinis dizainas, aukšta kokybė ir pati palankiausia kaina!
Adresas : T. Ševčenkos g. 16, 31 korp, Vilnius
Fotografija-Dizainas-Reklama.