http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FAkropolis-Vilnius%2F-%2F160
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Adresas : J. Basanavičiaus g. 122, LT 28214 Utena
„Utenos trikotažas” - arčiausiai tavęs. UT - tai kokybiškų viršutinių ir apatinių drabužių salonas, skirtas moterims, vyrams ir vaikams.
Adresas : Ozo g. 25 (PC AKROPOLIS), Vilnius
Kelionių centre ,,WORLD VISIT” dirba kvalifikuoti ir kompetentingi darbuotojai, teikiantys kokybiškas paslaugas. Atsižvelgiant į kiekvieno kliento pageidavimus ir poreikius pasiūlysime tinkamiausią vietą poilsiui už geriausią kainą. Profesionalūs darbuotojai operatyviai suteiks išsamią informaciją ir atsakys į visus dominančius klausimus World visit-tai pigus aviabilietai, degantys atostogu pasiulymai World visit- mazos kainos,, malonus aptarnavimas Word visit- tavo atostogu planuotojas!
Adresas : UAB "LJ78" administracija:
"Valentino ledainės" siūlo platų asortimentą ledų, gaminamų pagal šimtametes italų tradicijas. Šiuo metu gaminami 50 skirtingų skonių ledai. Tai vaisiniai: braškiniai, avietiniai, apelsininiai, greipfrutiniai, kriaušiniai, melioniniai, mėlyniniai, žemuoginiai, persikiniai, bananiniai, kivių skonio ir kt. Pieniniai: plombyras su traškiais šokolado gabalėliais, karameliniai, kokosiniai, šokoladiniai su riešutais, kiaušininiai su vynu "Marsala" arba romu, pistacijų, amareto, kavos pyragaičių
Adresas : Savanorių pr. 11, LT-03116 Vilnius
Juvelyrinių dirbinių gamyba, taisymas, graviravimas (dirbtuvės);
Juvelyrinių dirbinių supirkimas, prekyba, lombardas;
Kirpykla, kosmetologijos kabinetas.
Adresas : Gedimino g. 45-204, Kaunas
Dovanos, suvenyrai
Adresas : Ozo g. 25 , AKROPOLIS, Vilnius
Vaizdo kasečių bei DVD nuoma ir pardavimas
Adresas : VILNIUJE:
Šiuo metu Vinzer siūlo didelį pasirinkimą aukštos kokybės indus maisto gaminimui bei virtuvinius reikmenis, pagamintus iš Ferrinox nerūdyjančio plieno.

Dėka ekologiškai švaraus plieno,80% sveikų medžiagų yra išlaikoma kepimo ar virimo metu,30% saugoma dujų ar elektros, pažymint ir laiko sutaupymą, modernų dizainą bei nepriekaištingą kokybę. Tai ne pilnas sąrašas priežasčių dėl ko turėtumėte įsigyti Vinzer gaminius.
Adresas : Centrinis biuras:
Kelionės verslo klientams. Turizmas Lietuvoje.
Adresas : Ozo g. 25 , AKROPOLIS, Vilnius
Kelionių agentūra
Adresas : Ozo g. 25, AKROPOLIS, 07150 Vilnius
Drabužiai vyrams ir moterims
Adresas : Ozo g. 25 , AKROPOLIS, Vilnius
Interneto paslaugos, žaidimų automatai
Adresas : Parduotuvės
"Zara" pristato naujausias tarptautinės mados tendencijas atitinkančias kolekcijas skirtas moterims, vyrams ir vaikams. "Zara" - tai moderni jauna klasika skirta optimistiškiems, pasitikintiems savimi, uždegantiems ir linksmiems žmonėms, kuriuos vienija šiuolaikiškumas, energija bei geras skonis.
Adresas : Fabijoniškių g. 99, 07101 Vilnius
ZAZZA - madinga, jaunatviška vyriška ir moteriška avalynė

Drabužiai
viršutiniai
trikotažiniai
nauji
mažmeninė prekyba
Adresas : PARDUOTUVĖS
„Žygio batai” yra vienas didžiausių ir populiariausias (SIC rinkos tyrimai, 2005 m. gegužės mėn.) avalynės parduotuvių tinklas Lietuvoje.

Šiuo metu veikia 20 „Žygio batų” parduotuvių Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Alytuje, Utenoje ir Tauragėje. Rygoje turime 2 parduotuves su „Žygio batų” koncepcija.

„Žygio batų” esminė ir pagrindinė vertybė yra prieinamumas. Prieinamumas madai, grožiui, kainai, pirkimo