http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FVaikams2
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Bimbo Italija“ parduotuvėse nedidelėmis kainomis pristatomos garsiausių Italijos, taip pat kitų Europos Sąjungos valstybių gamintojų drabužiai bei batai vaikams, paaugliams ir nėščioms moterims. Visos prekės labai kokybiškos, pagamintos daugiausia iš natūralių medžiagų, madingos, o svarbiausia – nebrangios.

Parduotuvėse „ Bimbo Italija“ nuolatos organizuojamos įvairiausios akcijos ir žaidimai, nuolaidų programos, o gausus būrys ištikimiausių pirkėjų naudojasi „Bimbo„
Adresas : Euroopa, Vilnius
Vaikų pramogų centras
Adresas : Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys
„Mada Vaikams“ – drabužėlių ir avalynės parduotuvės kūdikiams, vaikams ir paaugliams. Čia rasite madingus, kokybiškus drabužėlius ir patogią, taisyklingam vaiko kojytės vystymuisi skirtą avalynę, puikų prekių kokybės ir kainos santykį. Siūlomas drabužių ir avalynės asortimentas patenkins ir išrankiausią skonį. Drabužiai pristatomi kolekcijomis, kas suteikia galimybę visada atrodyti madingai ir sutaupyti laiko, bandant suderinti pavienius drabužius.
Adresas : Ozo g. 25, Vilnius (Parduotuvė Finlayson, PPC Akropolis)

Antialerginės patalynės parduotuvė Finlayson.
Mes trečdalį gyvenimo praleidžiame lovoje, todėl svarbu, kad ir lova, ir patalynė būtų ne tik graži, patogi, bet ir ekologiškai sveika.  Daug žmonių yra alergiškų ne tik žiedadulkėms, bet ir dulkių erkutėms, besiveisiančioms senoje pūkinėje, vilnonėje patalynėje, čiužiniuose. Todėl alergiškiems ir besirūpinantiems savo bei šeimos sveikata žmonėms parduotuvė "Finlayson",

Adresas : Verkių g. 29, 15 korpusas, Vilnius
"RuDuDu" tai žaislų parduotuvės, kuriose vaikučiai ir jų tėveliai visuomet gali išsirinkti žaislą ar žaidimą. O jei abejojate dėl vieno ar kito žaislo, arba tiesiog nežinote ką išsirinkti, mūsų pardavėjai-konsultantai mielai jums padės šiuo klausimu. Drąsiai kreipkitės į "RuDuDu" pardavėjas (us). Jų konsultacija tikrai padės jums priimti teisingą sprendimą.

RuDuDu - geriausia žaislų parduotuvė Jūsų mieste.
Adresas : J. Kubiliaus g. 18, LT-09108 Vilnius 
Vaikų ir kūdikių prekės.