http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fotile-pro-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

OTILE PRO, UAB


Adresas:
Ozo g. 25, Vilnius (Parduotuvė Finlayson, PPC Akropolis)
Darbo laikas:
I-VII 10:00-22:00 val.
Įmonės kodas:
302446424
PVM kodas:
LT 100004964917
Mobilus telefonas:
+370 (616) 21627
El. pašto adresas:
Tinklapis:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Antialerginės patalynės parduotuvė Finlayson.
Mes trečdalį gyvenimo praleidžiame lovoje, todėl svarbu, kad ir lova, ir patalynė būtų ne tik graži, patogi, bet ir ekologiškai sveika.  Daug žmonių yra alergiškų ne tik žiedadulkėms, bet ir dulkių erkutėms, besiveisiančioms senoje pūkinėje, vilnonėje patalynėje, čiužiniuose. Todėl alergiškiems ir besirūpinantiems savo bei šeimos sveikata žmonėms parduotuvė "Finlayson", siūlo savo pagalbą.  Parduotuvėje Jus rasite suomiškų "Finlayson-Familon" šiuolaikinės higienos reikalavimus atinkančių prekių Jūsų nakties poilsiui: įvairiausių dydžių, minkštumo, funkcionalumo pagalvių ir antklodžių.   "Finlayson-Fimilon" produktai yra ne tik prabangūs, puikaus dizaino ir aukščiausios kokybės, bet ir - o tai svarbiausia - antialergiški. Visoms Finlayson prekėms suteiktas Suomijos astmos ir alergijos federacijos sertifitatas, o paslaugios pardavėjos padės Jums išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančias pagalves, antklodes ir kita. 
Pagalvės kiekvienai galvai   Kad nenugulėtumėte sprando, pagalvę galėsite išsirinkti tokią, kuri visiškai atitinka Jūsų norus - parduotuvėje galite atsigulti ant specialios kušetės ir pagalvę pasimatuoti.   Jums atsigulus norisi po galva pasikišti ranką? Vadinasi, jums reikia pildomosios pagalvės su papildomu užpildo kiekiu.   O gal jus sudomins populiariosios pagalvės "Formax", kurioms suteikiama 5 metų garantija. Šios pagalvės nuostabiai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus galvos.     Antklodžių įvairovė   Šiuo metu labai populiarios plačios antklodės - jos patogesnės, nors, aišku, viskas priklauso nuo Jūsų įpročių ir kambario temperatūros.   "Parduotuvėje Finlayson išsirinksite savąją antklodę iš daugybės siūlomų - pašiltintų ir palengvintų, viengulių ir dvigulių, vasarinių ir žieminių, ir neturėsite rūpesčio. Kodėl? Nes antklodę puikiai išskalbsite skalbiamojoje mašinoje.      "Pūkinė" naujovė   "Finlayson-Familon" jau siūlo ir nuostabią pūkinę patalynę, kur išvalyti ir nuriebinti Šiaurėse ančių, žąsų ir gulbių pūkai suteiks Jums pasakišką nakties poilsį. Pūkinės pagalvės užpildas - nuo 60 iki 90 procentų pūkų.   Tačiau ši "pūkinė" naujovė skirta ne astma ar alergija sergantiems - jiems gydytojai siūlo rinktis pagalves su sintetiniu užpildu.   Vaikų sveikatai   Rūpintis sveikata reikia pradėti kuo anksčiau - dar kūdikystėje. Todėl Finlayson siūlo įvairiausių antklodžių ir pagalvių užvalkalų ir kūdikiams, ir vaikams, ir paaugliams. Tai nuostabūs patalynės komplektai, pagaminti iš šimtaprocentinės medvilnės, satino ir makosatino, o audinių raštai ir spalvos sukurti žymiausių suomių dizainerių.   Nusipirkę šių užvalkalų - nepasigailėsite, nes audinių spalvos ir raštai neišbluks skalbiami, o medžiaga švelni it šilkas...   Beje, galėsite prie kiekvieno komplekto išsirinkti ir to paties dizaino rankšluostį - ypač minkštą, švelnų ir gerai sugeriantį drėgmę.     "Protinga" patalynė   Tik įsivaizduokite, kad patalynė pati absorbuoja šilumos perteklių, kai Jūs miegodamas perkaistate, ir pradeda šildyti, kai Jums pasidaro šalta. Ir tai ne fantastika, o naujausia "Nasa" technologija pagaminta patalynė: audinyje esančios mikrokapsulės pačios reaguoja į žmogaus kūno temperatūrą.   Tokios "protingos" patalynės - pagalvių, antklodžių ir antčiužinių - Jūs jau galite nusipirkti parduotuvėje Finlayson.  

Nuotraukų galerija

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų