http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Frududu
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

RUDUDU


Adresas:
Verkių g. 29, 15 korpusas, Vilnius
Telefonas:
(5) 2741554
Faksas:
(5) 2741545
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

"RuDuDu" tai žaislų parduotuvės, kuriose vaikučiai ir jų tėveliai visuomet gali išsirinkti žaislą ar žaidimą. O jei abejojate dėl vieno ar kito žaislo, arba tiesiog nežinote ką išsirinkti, mūsų pardavėjai-konsultantai mielai jums padės šiuo klausimu. Drąsiai kreipkitės į "RuDuDu" pardavėjas (us). Jų konsultacija tikrai padės jums priimti teisingą sprendimą.

RuDuDu - geriausia žaislų parduotuvė Jūsų mieste. Ateikite į "RuDuDu" ir gal būt įvyks stebuklas. Juk čia išsipildo svajonės ir ką tik gimusio kūdikio, ir pažinti siekiančio mažo vaiko, norinčio kurti didelio vaiko, o taip pat visų kitų mėgstančių šėlti ir pramogauti. Mes nuolat sekame žaislų madas, kad Jūs galėtumėte pamatyti populiariausius žaislus kartu su viso pasaulio vaikais. Nuoširdžiai trokštame, kad visi vaikai žaisdami ne tik smagiai praleistų laiką, bet ir lavintų mąstymą, atmintį bei ugdytų kitus įgūdžius nuotaikingu būdu.

Įmonės veiklos sritys


Daugiau reklamų