http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FApranga4
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Ozo g. 25, LT-07150 Vilnius
Drabužiai
viršutiniai
nauji
mažmeninė prekyba
Adresas : VILNIUJE:
„Apranga“ – drabužių parduotuvės, skirtos visai šeimai. Tai ne tik didžiausių Europos gamintojų drabužiai, bet ir platus lietuviškos produkcijos asortimentas. Ypatingas dėmesys skiriamas ir nuosavų prekių ženklų gamybai bei plėtrai. Šiandien įmonė prekes su nuosavu prekės ženklu gamina Italijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Tolimuosiuose Rytuose.
Adresas : VILNIUJE:
"Aprangos galerija" jau 8 metai yra jaunų ir stilingų žmonių "meka", padedanti jiems drabužiais išreikšti savo įvaizdį, pomėgius ir gyvenimo stilių. Galerijos skirtos tiems, kurie gyvena savaip, žmonėms, jauniems amžiumi ir širdimi.

"Aprangos galerijos" parduotuvėse prekiaujama: "Miss Sixty", "Energy" (Italija), "Tom Tailor", "Broadway", "S. Oliver" (Vokietija), "Blend of America", "Blend She", "Jack&Jones" (Danija), "Morgan", "Naf
Adresas : Administracija
Kompanija kuria ir siuva sportinę aprangą bei sudėtingų technologijų gaminius garsioms užsienio kompanijoms.
Adresas : Naugarduko g. 99, III a., LT-03202 Vilnius
Prekyba vyriškais ir moteriškais drabužiais nuo 1999. Didelis pasirinkimas, mada ir elegancija.
Adresas : VILNIUJE:
Apranga laisvalaikiui
Adresas : Parduotuvės :
Mažmeninė prekyba moteriškais drabužiais.
Adresas : M. K. Čiurlionio g. 82a - 50, Vilnius LT-03100
Džinsiniai rūbai
Bimbo Italija“ parduotuvėse nedidelėmis kainomis pristatomos garsiausių Italijos, taip pat kitų Europos Sąjungos valstybių gamintojų drabužiai bei batai vaikams, paaugliams ir nėščioms moterims. Visos prekės labai kokybiškos, pagamintos daugiausia iš natūralių medžiagų, madingos, o svarbiausia – nebrangios.

Parduotuvėse „ Bimbo Italija“ nuolatos organizuojamos įvairiausios akcijos ir žaidimai, nuolaidų programos, o gausus būrys ištikimiausių pirkėjų naudojasi „Bimbo„
Adresas : PC "Akropolis"
Mažmeninė prekyba odiniais drabužiais BISON.
Adresas : Užupio g. 30, 01203 Vilnius
Drabužiai
viršutiniai
nauji
mažmeninė prekyba
Adresas : Pramonės g. 4A, 99116 Šilutė
„Buddelei“ parduotuvės prekiauja vokiečių firmos „Buddelei Mode GmbH“ viršutiniais moteriškais drabužiais su prekiniu ženklu „Gina Laura“. Įvairaus amžiaus moterys čia atras savo stilių: darbui, savaitgaliui ar romantiškam nuotykiui...
Adresas : Ozo g. 25, AKROPOLIS, 07150 Vilnius
Drabužiai vyrams
Adresas : Ozo g. 25, AKROPOLIS, 07150 Vilnius
Galvos apdangalai
Adresas : Centrinis ofisas:
Mažmeninė prekyba NIKE prekinio ženklo prekėmis.
Adresas : Panerių g. 51, Kaunas, LT 3026 
95 procentai siuvimo akcinės bendrovės "Dobilas" produkcijos eksportuojama į įvairias užsienio šalis. Nuo 1991 metų įmonė dirba su Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Vokietijos, Suomijos, Danijos ir kitų šalių klientais.

“Dobilo” pasiūtų gaminių galima rasti “Marks&Spencer” ir kitose žymiose parduotuvėse, su Daniel Hechter, Façonnable, Mexx prekybos ženklais.

Lietuvą pasaulyje "Dobilas" garsina ir remdamas šalies tarptautinį olimpinį judėjimą.
Adresas : Žirmūnų g. 27, 09105 Vilnius
Didžiausias originalių džinsinių drabužių prekybos tinklas Lietuvoje. Kiekvienas klientas išsirinks kokybiškus, metų laiką atitinkančius drabužius, kurie leis laisvai jaustis darbe, namuose ar iškyloje. Džinsų centras – visi geri džinsai čia!

Džinsiniai rūbai.
Džinsai – tai ne tik žydros kelnės. Džinsai – tai gyvenimo būdas, kurį renkasi moterys ir vyrai, kurie yra laisvi, siekiantys užsibrėžtų tikslų ir gaunantys
Adresas : Draugystės g. 15B, LT-51228 Kaunas
Drabužiai
viršutiniai
apatiniai
trikotažiniai
vaikiški
nauji
mažmeninė prekyba
Adresas : Lietuvininkų g. 30, Šilutė
EKSA - viena iš kailių siuvimo ir realizavimo kompanijų lyderių Rytų europos valstybių tarpe. Tai 50-ties jaunų žmonių komanda, siekianti savo gaminių kokybe garsinti įmonės vardą ir patenkinti vartotojų lūkesčius. Šiandieninė EKSA - kompanija, kuri renkasi žaliavas, tarptautiniuose kailių aukcionuose, Vokietijos kailių terminaluose, juos išdirba fabrikai turintys pažangias ekologiškas technologijas.
Adresas : Konstitucijos pr. 7A, 09308 Vilnius
Drabužiai
viršutiniai
mažmeninė prekyba