http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fvalavita-uab-world-visit-kelioniu-centras
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

VALAVITA, UAB-World visit kelionių centras


Adresas:
Ozo g. 25 (PC AKROPOLIS), Vilnius
Darbo laikas:
I-VII 10:00-22:00 val.
Įmonės kodas:
302507966
Telefonas:
+370 (85) 2 042793; +370 (85) 2 042791
Faksas:
+370 (85) 2492792
Mobilus telefonas:
+370 (659) 22721 Irina ; +370 (659) 86919 Jolanta
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Kelionių centre ,,WORLD VISIT” dirba kvalifikuoti ir kompetentingi darbuotojai, teikiantys kokybiškas paslaugas. Atsižvelgiant į kiekvieno kliento pageidavimus ir poreikius pasiūlysime tinkamiausią vietą poilsiui už geriausią kainą. Profesionalūs darbuotojai operatyviai suteiks išsamią informaciją ir atsakys į visus dominančius klausimus World visit-tai pigus aviabilietai, degantys atostogu pasiulymai World visit- mazos kainos,, malonus aptarnavimas Word visit- tavo atostogu planuotojas!

Kelionių centras ,,WORLD VISIT” siūlo šias paslaugas: Įvairių aviakompanijų aviabilietų pardavimas Poilsinių bei pažintinių kelionių pardavimas lėktuvu ar autobusu Kelionės kruizais
Viešbučių rezervavimas  Automobilių nuoma bet kurioje Jūsų pasirinktoje šalyje Draudimo paslaugos, dokumentų tvarkymas vizoms gauti Nemokamos konsultacijos apie įvairius pasaulio miestus, egzotiškas šalis, žymias vietas Profesionalūs patarimai  renkantis viešbutį ar kitas paslaugas Specialūs pasiūlymai ir nuolaidų sistema.


Bendra informacija keliaujantiems Transportas
Autobusai • Į kelionę vykstama komfortišku autobusu, kuriame įrengti garso ir vaizdo grotuvai, karšto vandens aparatas, vėdinimo sistema. Sėdimų vietų skaičius nuo 26 iki 72. • Atskirais atvejais į kelionę vykstama 16 - 24 vietų komfortišku mažu autobusu, kuriame įrengti garso ir vaizdo grotuvai, vėdinimo sistema. • Kelionės metu autobuse nemokamai vaišinama kava ir arbata. • Pageidautina, kad bagažo svoris asmeniui neviršytų 50 kg. • Autobuse draudžiama rūkyti. Važiuojant sustojama kas 2-3 val. • Pageidaujamą vietą autobuse galima nurodyti užsisakant kelionę savo kelionių agentūroje. Dėl objektyvių iš anksto neįmanomų numatyti aplinkybių, sėdima vieta gali nežymiai keistis. Lėktuvai • Registracija prasideda dvi valandos prieš skrydį ir baigiasi likus 30 minučių iki skrydžio. Skrydžio metu draudžiama rūkyti. • Nemokamo bagažo svoris kiekvienam vyresniam nei 2 m. amžiaus asmeniui negali viršyti 20 kg registruoto bagažo ir 5 kg rankinio bagažo. Už viršytą nemokamo bagažo svorį mokama papildomai. • Prašome atkreipti dėmesį į rankiniame bagaže draudžiamų turėti daiktų sąrašą, informaciją apie kurį galite rasti oro uoste. • Priduodamus į registruotą bagažą lengvai dūžtančius ir sulaužomus daiktus patartina saugiai supakuoti. Kelionės dokumentai
• Vykstant į kelionę privaloma turėti pasą ar asmens tapatybės kortelę (galioja ne visose šalyse). • Kelionės sutartis, pasas, asmens tapatybės kortelė ir sveikatos draudimas turi būti saugomi visos kelionės metu. • Daugelio šalių reikalavimu paso galiojimo terminas neturi baigtis anksčiau kaip 6 mėnesiai po kelionės pabaigos.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų