http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FSportiniai-drabuziai%2FKaunas
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Sportiniai drabužiai - Kaunas

Įmonių veiklos sritys  /  Apranga, avalynė, galanterija  /  Sportiniai drabužiai

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Centrinis ofisas:
100%sports yra sporto prekių parduotuvė, padėsianti atrasti aktyvaus laisvalaikio žavesį. Nesivaikome madų; vietoje to savo klientams visuomet galime pasiūlyti gerą kainos ir kokybės santykį.
Adresas : Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas
Drabužiai
Siuvimas, siuvimo pramonė
Adresas : Administracija
Kompanija kuria ir siuva sportinę aprangą bei sudėtingų technologijų gaminius garsioms užsienio kompanijoms.
Adresas : UAB "BURDA MODEN SALONO" parduotuvės
UAB "Burda moden salonas" įsteigta 1993m. Įmonė pradėjo savo veiklą platindama spaudą - Verlag Aenne Burda koncerno leidinius. Vėliau, augant įmonei, pradėtas plėsti ir įmonės siūlomų prekių asortimentas: pradėta prekiauti ne tik "Burda moden" žurnalais, bet ir siuvimo mašinomis, jų aksesuarais, atsarginėmis detalėmis, siuvimo bei mezgimo siūlais, įrankiais rankdarbiams. Dabar įmonė prekiauja vokiečių firmų Pfaff
Adresas : Akropolyje
„Celio*“ madingų vyriškų drabužių salonas.
"Celio*" kolekcijos yra skirtos 25-35 metų vyrams, kurie mėgsta patogius, madingus ir originalius drabužius. Prancūzų dizainerių grupės sukurti drabužiai padeda vyrams išreikšti save ir savotiškai charakterizuoja juos dėvinčią asmenybę.
„Celio*“ drabužių vyrai nesirenka tik dėl jų praktiškumo. Jų išskirtinumas – subtilios detalės, suteikiančios drabužiui originalumo bei kuriančios pridėtinę emocinę vertę.
Adresas : Centrinis ofisas:
Mažmeninė prekyba NIKE prekinio ženklo prekėmis.
Adresas : Birželio 23-osios 27a, Kaunas
UAB "Euroatletas" įkurta 2003 metų kovo mėnesį. Sėkmingai sukūrus sporto prekybos tinklą "Atletas" 1996 metais ir išvysčius prekybą sporto prekėmis, atsirado poreikis profesionaliai sporto technikai ir inventoriui.

Euroatletas specializuojasi būtent profesionaliame lygmenyje, ir šiuo metu mūsų veikla turi tris pagrindines kryptis:
Nardymo inventorius
Sporto salių inventorius
Profesionali įranga sporto klubams.

Adresas : Vilniaus g. 39, Kaunas
Sporto ir turizmo prekės, sporto inventorius, apranga, turizmo inventorius, treniruokliai, specialus maistas ir gėrimai, didmeninė prekyba, mažmeninė prekyba.
Adresas : Šiaurės pr. 3A, LT-49188 Kaunas
Įmonės pagrindinė veikla- didmeninė ir mažmeninė prekyba komandoms sportinėmis reikmenimis, inventoriumi, sportine apsauga bei avalyne. Atstovaujame prekinius ženklus: HUMMEL (Danija), SILTUT (Danija), SALLER (Vokietija), BADEN (Jav). Teikiamos aprangos ženklinimo paslaugos.
Adresas : Centrinis ofisas:
Didmeninė prekyba garsių firmų rūbais ir avalyne.
Adresas : V. Putvinskio g. 21A-2, LT-44243 Kaunas
Sporto ir turizmo prekės.
Adresas : Parduotuvės
MEGASPORT parduotuvėse rasite firmų Adidas, Audimas, Columbia, Converse, Puma, Reebok, ir kitų žinomų firmų aprangos, avalynės bei aksesuarų. Taip pat pas mus rasite ir sporto bei laisvalaikio inventoriaus.
Adresas : Savanorių pr. 1, Kaunas
UAB „Mercato investicijos“ – intensyviai besiplečianti mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonė Lietuvoje. Įmonė įkurta 2005 metais. Pagrindinė veikla – mažmeninė ir didmeninė prekyba naujais stilingais drabužiais bei aksesuarais. Tais pačiais metais buvo atidaryta pirmoji stilingų drabužių parduotuvė pavadinimu „MERCATO MODA“ Kaune, o taip pat parduotuvė pagal frančizės sutartį Marijampolėje.
UAB „Mercato investicijos“ vysto kelis skirtingus parduotuvių
Adresas : Parduotuvės
Prekyba žymiausių miesto kultūros ir ekstremalaus sporto prekinių ženklų apranga.
Adresas : Centrinis ofisas:
Išpardavimas visus metus. Aukščiausia kokybė ir ryškių spalvų įvairovė už priimtiną kainą.
Adresas : M. Gimbutienės g. 35, LT-52337 Kaunas
Vandens sporto inventorius.
Adresas : Aušros g. 42A, LT-44158 Kaunas
Sporto ir turizmo prekės, sporto inventorius, apranga, didmeninė prekyba.
Adresas : Draugystės g. 19, Kaunas
Didmeninė bei mažmeninė prekyba dažasvydžio prekėmis: markeriais, apsauginėmis kaukėmis, apranga bei dažasvydžio kamuoliukais, e-parduotuvėje www.paintbaleris.lt it parduotuvėje adresu draugystės g. 19, Kaunas.
Adresas : UAB "LPP"
Drabužiai jauniems ir aktyviems vyrams ir moterims, norintiems atodyti stilingai ir jaustis laisvai bei patogiai. Ir įnoringiausias pirkėjas čia gali apsirengti nuo galvos iki kojų, nes siūlome įvairių stilių, kiekvienai gyvenimo situacijai - kasdienai, darbui, vakarėliui ar sportui tinkančius drabužius bei apatinį trikotažą, didelį pasirinkimą stilingų aksesuarų, kurie padės susikurti savitą įvaizdį.
Adresas : Jurbarko g. 2, LT-47183 Kaunas
Sporto ir turizmo prekės, sporto inventorius, apranga, turizmo inventorius, nardymo įranga, gamyba, didmeninė prekyba, mažmeninė prekyba.