http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fburda-moden-salonas-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

BURDA MODEN SALONAS, UAB


Adresas:
UAB "BURDA MODEN SALONO" parduotuvės
Telefonas:
(5) 2337355
Faksas:
(5) 2337360
El. pašto adresas:
Tinklapis:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB "Burda moden salonas" įsteigta 1993m. Įmonė pradėjo savo veiklą platindama spaudą - Verlag Aenne Burda koncerno leidinius. Vėliau, augant įmonei, pradėtas plėsti ir įmonės siūlomų prekių asortimentas: pradėta prekiauti ne tik "Burda moden" žurnalais, bet ir siuvimo mašinomis, jų aksesuarais, atsarginėmis detalėmis, siuvimo bei mezgimo siūlais, įrankiais rankdarbiams. Dabar įmonė prekiauja vokiečių firmų Pfaff , Madeira, Coats Mez, Zweigart & Sawitzki, YKK, švedų firmos Husqvarna Viking, anglų firmos Adjustoform products Limited ir daugelio kitų firmų gaminiais.

Kita svarbi UAB "Burda moden salonas" veiklos kryptis - mažmeninė prekyba avalyne bei drabužiais. Įmonė yra prekinių ženklų Big star, Stone Cast, Mephisto, Clarks, Ecco, Sioux, Geox ir Think! atstovas Lietuvoje. Big star - tai džinsiniai, trikotažiniai viršutiniai bei apatiniai drabužiai, gaminiai iš odos. Big star skiriamieji bruožai - stilius ir patogumas.

Klientams, vertinantiems patogumą ir solidumą, siūlome rinktis Stone Cast viršutinius drabužius. UAB "Burda moden salonas" prekiauja kokybe, patogumu ir patikimumu pasižyminčia avalyne Mephisto (Prancūzija), Ecco (Danija), Clarks (D. Britanija), Sioux (Vokietija), Think! (Austrija)

Įmonės veiklos sritys


Daugiau reklamų