http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FOdontologai-ortodontai%2FKaunas
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Odontologai, ortodontai - Kaunas

Įmonių veiklos sritys  /  Sveikata ir grožis  /  Privačios gydymo įstaigos  /  Odontologai, ortodontai

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Valančiaus g. 19, LT-44275 Kaunas
Kauno odontologijos klinika "Aukštėja" nuo pirmosios dienos pagrindiniu klinikos vadovybės ir suburtos gydytojų komandos darbo principu tapo aukšta kokybė, kurią pasiekti įmanoma suderinus akademines žinias ir moderniausias odontologijos technologijas. Klinika vadovaujasi plataus supratimo, gilios specializacijos ir komandinio darbo principais.
Adresas : P. Lukšio g. 3, Kaunas
Teikiamos šeimos medicinos praktikos (nemokamos), kardiologijos, urologijos, ginekologijos, oftalmologijos, otorinolaringologijos, echoskopijos, odontologijos, įvairaus kūno masažo, ilgalaikio makiažo paslaugos. Vaistinė.
Adresas : Savanorių pr. 423, LT-49287 Kaunas
Klinika Jums ir Jūsų šeimai.
Daugiau kaip 80 įvairių sričių specialistų konsultacijų. Diagnostikos centras: echoskopiniai, endoskopiniai, rentgenologiniai ir kiti tyrimai. Dienos stacionaras. Operacijų kaina kompensuoja Teritorinė Ligonių Kasa. Plastinės estetinės operacijos. Šeimos klinika. Psichikos sveikatos centras. Odontologijos klinika. Reabilitacijos ir kinezaterapijos paslaugos. Odos ligų, kosmetologijos ir medicininių lazerių klinika.
Adresas : Šiaudinės 1, Kaunas
Įregistravimo data: 2008-10-27
Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas : Vytauto pr. 37, Kaunas
Jei esate įmonės atstovas, BŪTINAI SUSISIEKITE dėl informacijos apie įmonę sutvarkymo:
Tel.: (37) 222532
El.paštas: reklama@ringo.lt
Adresas : Savanorių pr. 300, Kaunas
     „SB dantų klinikoje" yra du kabinetai. Jauki aplinka sukurta tam, kad Jūs jaustumėtės ramiai ir patogiai, o malonus bendravimas su pacientais ir nuoširdus bendradarbiavimas žymiai palengvina darbą net ir sudėtingiausiose situacijose.
Mūsų pagrindinis prioritetas – klientų sveikata ir saugumas. Visos gydymo procedūros atliekamos laikantis aseptikos ir antiseptikos reikalavimų. Gydymui naudojame tik sertifikuotas ir kokybiškas