http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FFinansines-verslo-konsultacijos%2F-%2F40
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Finansinės, verslo konsultacijos

Įmonių veiklos sritys  /  Finansai, draudimas, teisė  /  Finansinės, verslo konsultacijos
Įmonių veiklos sritys  /  Verslo, buitinės ir kitos paslaugos  /  Konsultavimas  /  Finansinės, verslo konsultacijos
Įmonių veiklos sritys  /  Verslo, buitinės ir kitos paslaugos  /  Paslaugos verslui  /  Finansinės, verslo konsultacijos

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Sviliškių g. 10-5, Vilnius

UAB "GRATUM" - tai profesionalių teisininkų, skolų išieškojimo specialistų, verslo konsultantų, renginių organizatorių komanda teikianti paslaugas Lietuvos bei užsienio verslo subjektams, privatiems asmenims.

Adresas : Taikos pr. 21B, Kaunas

Patraukliausios palūkanos už terminuotus indėlius litais ir eurais.

Liberalios paslaugų sąlygos gyentojams ir smulkiam verslui.

Verta tapti Mūsų kredito unijos nariu!

Adresas : A.Juozapavičiaus pr. 7M, 45251 Kaunas
UAB "HERALDIJA" ĮSTEIGTA 2004 METAIS. ĮMONĖJE DIRBA PATYRĘ APSKAITOS, FINANSŲ, DARBŲ SAUGOS, TEISĖS SPECIALISTAI TURINTYS ATITINKAMUS IŠSILAVINIMUS. KLIENTAMS PATEIKIAMAS PLATUS SPEKTRAS PASLAUGŲ.
Adresas : Laisvės pr. 3, Vilnius
Pagrindinė įmonės veikla - projektų valdymas. Per dešimt veiklos metų įmonė susirado savo klientų ratą bei turi drąsiu ambicijų plėsti savo veiklą visoje Lietuvoje ir užsienyje, o klientų tarpe išlaikyti patikimos, efektyviai dirbančios ir kokybę vertinančios kompanijos vardą.
Adresas : Gabijos g. 2A-44, Vilnius
Adresas : Žalčių g. 13, Vilnius, Lietuva.
UAB Indigroup veikla - personalo paieška ir atranka.
Adresas : Nidos 40c - 1, Klaipėda
Įregistravimo data: 2009-03-17
Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas : Breslaujos g. 3, LT-44403 Kaunas
Visos verslo konsultacijos.
Adresas : Žalgirio g. 122, Vilnius

Subūrėme patyrusių teisininkų komandą ir teikiame verslo konsultavimo bei tarpininkavimo parduodant verslą tarptautinėje rinkoje paslaugas.

Nuolat augant poreikiui, intensyviai dirbome ir sukaupėme didelę patirtį verslo konsultavimo, strategijos kūrimo, finansų ir rizikos valdymo bei verslo pardavimo srityse. Mūsų paslaugos keitėsi kartu su rinkos poreikiais ir klientų lūkesčiais.

UAB „INKASO

Adresas : Gedimino g. 47-320, LT-44242 Kaunas
BUSINESS GROUP - importas/eksportas, didmeninė/mažmeninė prekyba baldais, vonios įranga, inovatyvūs produktai, interjero sprendimai.
CONSULTING GROUP - verslo konsultacijos, finansinė analizė, verslo planai, buhalterinė apskaita.
Adresas : Laisvės pr. 60, 703 kab., Vilnius
Adresas : Taikos pr. 82-1, Klaipėda
UAB Ismira jau 11 metų užsiima įdarbinimu į kruizinius laivus. Siūlo studijas, darbą ir migracijos paslaugas į Australiją.

UAB Ismira Group užsiima įmonių steigimu, verslo konsultacijomis ir buhalterine apskaita Baltarusijoje ir Anglijoje. Personalo atranka Lietuvoje ir Baltarusijoje. Mes jau 8 metus turime savo verslą Baltarusijoje, todėl mielai padėsime ir jums įsikurti toje šalyje.
Adresas : K. Donelaičio g. 60, Kaunas
SPA konsultacijos, SPA įranga
Adresas : Laisvės pr. 79E-76, Vilnius
UAB "Ius Positivum" - teisines ir verslo konsultavimo paslaugas teikianti bendrovė. Patariame į sunkią finansinę situaciją patekusioms įmonėms ar su tokiomis susidūrusiems asmenims. Teikiame įmonių restruktūrizavimo ir bankrotų administravimo paslaugas. Išieškome skolas.
Adresas : Mituvos g. 5, Kaunas

Konsultacinė firma “Įvaizdis” veikia nuo 1992 metų. Mūsų Klientai – įmonės ir organizacijos Lietuvoje ir kitose šalyse.

Savo ir kolegų pastangomis stengiamės išpręsti Klientui jo veikloje kylančias problemas. Padedame priimti optimalius individualizuotus sprendimus, padedančius Klientui tinkamai reaguoti į aplinkos iššūkius.
Mūsų paslaugos:

Visų rūšių įmonių ir organizacijų steigimas, juridinių dokumentų palaikymas,

Adresas : Perkūno al. 4, Kaunas
Įmonė teikia kokybiškas vertimo ir redagavimo paslaugas už prieinamą kainą. Pas mus dirba tik kvalifikuoti vertėjai, netaupome kokybės sąskaita. Siekdami kuo efektyvesnio bendradarbiavimo, visus vertimus priimame internetu, išrašome sąskaitas-faktūras.
Adresas : Vilniaus g. 7, Panevėžys
Adresas : K. Kalinausko g. 50, LT-77128
Įmonės Pardavimų ir Rinkodaros skyrių veiklos analizė ir konsultacijos; Įmonės Strategijos, Verslo plano ir Komunikacijos planų sudarymas; Įmonės kaštų analizė ir optimizavimas; Įmonės derybinių pozicijų su užsakovais/tiekėjais nustatymas; Kliento atstovavimas derybose anglų, rusų, lietuvių kalbomis; Sutarčių su užsakovais/tiekėjais sudarymas.
Adresas : K.Donelaičio g.62/ V.Putvinskio g. 53, Kaunas

KTU kredito unija siekdama apjungti kuo didesni akademinės bendruomenės ratą, 2005 m. rugpjūčio 22 d. sutrumpino pavadinimą į Kauno kredito uniją bei persikelė į naujas patalpas, pritaikytas patogiam narių aptarnavimui, K. Donelaičio g. 62-301, Kaune. Taip pat pradėtas aktyvus bendravimas su kitomis aukštojo mokslo įstaigomis. Lietuvos žemės ūkio universitete

Adresas : H. Manto g. 84, Klaipėda
KMTP tikslas - po vienu stogu suburti Klaipėdos miesto ir Vakarų regiono sėkmingos plėtros entuziastus, progresyvaus mąstymo, inovacinių idėjų kupinus studentus, diplomantus, verslininkus; skatinti mokslo, pramonės ir kitų ūkio šakų bendradarbiavimą.