http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FFinansines-verslo-konsultacijos%2F-%2F80
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Finansinės, verslo konsultacijos

Įmonių veiklos sritys  /  Finansai, draudimas, teisė  /  Finansinės, verslo konsultacijos
Įmonių veiklos sritys  /  Verslo, buitinės ir kitos paslaugos  /  Konsultavimas  /  Finansinės, verslo konsultacijos
Įmonių veiklos sritys  /  Verslo, buitinės ir kitos paslaugos  /  Paslaugos verslui  /  Finansinės, verslo konsultacijos

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Riovonių g. 49, Vilnius
UAB "Teisės ir finansų sprendimai" - tai profesionalių specialistų - teisininkų ir finansininkų komanda, teikianti kompleksines paslaugas Jūsų verslui.
Mūsų darbuotojai - verslo teisės, įmonių teisės, apskaitos ir finansų, ekonomikos išsilavinimą įgiję ir profesinę patirtį sukaupę aukštos kvalifikacijos specialistai, pasirengę išspręsti visas Jūsų problemas.
Skolų išieškojimo, audito paslaugų teikimo, verslo apskaitos standartų kūrimo, įmonių buhalterinės apskaitos vedimo,
Adresas : J. Basanavičiaus g.1, LT-98116 Skuodas, Laisves g. 25, 89222, Mažeikiai
Vertimai raštu Verčiame iš/į 37 pasaulio kalbas verčiame įvairaus pobūdžio tekstus: ekonominius, teisinius, techninius, medicininius, reklaminius ir kt. Vertimų spausdinimas ir redagavimas. Klientų patogumui vertimai gali būti išsiųsti elektroniniu paštu, faksu, įrašomi i pageidaujamą informacinę laikmeną. Originalių dokumentų vertimus tvirtina vertėjas bei notaras, arba vertimas tvirtinamas biuro antspaudu.
Adresas : Raudondvario pl. 101, Kaunas
Pagrindinė „Tyrimų spektras“ veikla - klientų aptarnavimo kokybės tyrimai, t.y. Slapto pirkėjo paslaugos. Mūsų komanda, norėdama kuo geriau patenkinti klientų poreikius, nuolat tobulina klientų aptarnavimo tyrimų metodiką ir gali pasiūlyti ne tik slapto pirkėjo paslaugas, bet ir klientų aptarnavimo standarto sukūrimą bei adaptavimą. Vykdome įvairios apimties, skirtingo sudėtingumo projektus. „Tyrimų spektras“ siekia geriausio rezultato aptarnavimo
Adresas : Kęstučio g.58-3, LT-44304 Kaunas
Įmonių administravimas:
* Bankroto administravimas
* Restruktūrizacija
Skolų išieškojimas
Buhalterinė apskaita
Dokumentų tvarkymas
Adresas : Ramybės g. 4/70, Vilnius

Investicinė verslo valdymo įmonių grupė.

Adresas : Vilnius
UAB „Verslo ir investicijų konsultacijos“ (VIK) – konsultacinė bendrovė, teikianti paslaugas verslo ir investicijų valdymo klausimais.

VIK paslaugos: verslo planai, projektų finansavimo organizavimas, finansinė analizė, konsultacijos ES paramos klausimais, kt.
Adresas : Justiniškių g. 52-38, Vilnius
Įmonių steigimas, Įmonių pardavimas, Buhalterinė apskaita, verslo konsultacijos, UAB steigimas, VŠĮ, Asociacijos steigimas, IĮ pertvarkymas į UAB ,Likvidavimas, Veiklos sustabdymas.
Adresas : Žalgirio g. 131-204, Vilnius
Verslo konsultavimo kompanija: finansinės ir verslo konsultacijos, praktiniai patarimai, įmonių pirkimas/pardavimas.
Adresas : Adresas korespondencijai:
UAB „Virtual Projects“ teikia virtualaus asistento paslaugas bei socialinio marketingo konsultacijas. Mūsų pagrindinis tikslas yra klientų veiklos efektyvumo didinimas.

Pagrindiniai įmonės klientai – lektoriai, smulkaus ir vidutinio verslo įmonės, kurios neturi specializuotų marketingo, personalo valdymo skyrių.

Bendrovės tikslas yra teikti kokybiškas paslaugas siekiant ilgalaikio bendradarbiavimo.