http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fkonsultacine-firma-ivaizdis
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Įvaizdis, konsultacinė firma


Adresas:
Mituvos g. 5, Kaunas
Faksas:
+370 (373) 91827
Mobilus telefonas:
+370 (373) 13850
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Konsultacinė firma “Įvaizdis” veikia nuo 1992 metų. Mūsų Klientai – įmonės ir organizacijos Lietuvoje ir kitose šalyse. Savo ir kolegų pastangomis stengiamės išpręsti Klientui jo veikloje kylančias problemas. Padedame priimti optimalius individualizuotus sprendimus, padedančius Klientui tinkamai reaguoti į aplinkos iššūkius.
Mūsų paslaugos: Visų rūšių įmonių ir organizacijų steigimas, juridinių dokumentų palaikymas, sutarčių sudarymas, komercinė teisė.
Įmonių steigimas kitose šalyse, lengvatinėse mokesčių zonose. Verslo planavimas – nuo konsultacijų iki verslo plano, paraiškų ES struktūriniams fondams rengimas; Investiciniai projektai. Personalo valdymo modeliai, darbuotojų paieška, atranka ir įvertinimas; Marketingo paslaugos nuo konsultacijų iki rinkodaros strategijos, tyrimų, marketingo planai ir jų įgyvendinimas Įmonių valdymo, įmonių sujungimo, restruktūrizacijos projektai. Įmonių likvidavimas, bankroto procedūros, įmonių reorganizavimas, pertvarkymas Vidiniai mokymai.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų