http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FBaseinu-pirciu-iranga-ir-irengimas
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Baseinų, pirčių įranga ir įrengimas

Įmonių veiklos sritys  /  Statyba: prekės ir paslaugos  /  Baseinų, pirčių įranga ir įrengimas

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Bažnyčių g. 11A, LT-72254 Tauragė
soliariumai
Adresas : Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas
Statyba
atestuota veikla
bendrieji statybos darbai
spec. paskirties objektų statyba
inžinerinių įrenginių statyba
rangos darbai
renovavimas, restauravimas
remontas ir apdaila
techninė priežiūra, konsultacijos
izoliavimo darbai
Adresas : K. Petrausko g. 13, LT-44155 Kaunas
Įmonė įkurta 1993 m. Pirminė specializacija - prekyba statybinėmis apdailos medžiagomis. Vonios technikos prekėmis pradėta prekiauti nuo 2002 metų. Šiuo metu įmonė turi atstovybes Kaune, Vilniuje, Rygoje, Taline ir Tartu. Orientacija - į šiuolaikinio dizaino, kokybišką produkciją, kainų lygiu prieinamą vidutiniam vartotojui. Siūlomas asortimentas labai platus: nuo maišytuvų iki garo pirčių.
Vonios įrangos prekėms suteikiama 2
Adresas : Eigulių g. 16, LT-03150 Vilnius
Adresas : Žalgirio g. 88-403, LT-09303 Vilnius
Adresas : Vilkpėdės g. 22, Vilnius
UAB "Baseinai ir fontanai" pagrindinė veikla baseinų, fontanų, sūkurinių vonių įrengimas, projektavimas, prekyba vandens priežiūros chemijos produktais.
Atliekame pilną montavimą ir garantinį įrangos aptarnavimą visoje Lietuvoje. Šioje srityje turime sukaupę ilgalaikę patirtį.
Bendrovėje dirba atestuoti statybos darbų vadovai.
Naudojame geriausių gamintojų įrangą. Visa naudojama įranga tinkama eksploatuoti Lietuvos sąlygomis.
Atliktiems darbams bei įrangai suteikiamos
Adresas : Kalvarijų Sodų 1-oji g. 2, LT-08315 Vilnius
Adresas : Savanorių pr. 196-1, LT-50177 Kaunas
Adresas : Šiaulių g. 3, LT-11106 Vilnius
Adresas : Gedimino g. 48-1, Kaunas
baseinu, pirčių ir saunų įrengimas, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų įrengimas, montavimas
Adresas : Centrinis ofisas:
Įmonė užsiima mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis: statybiniais mišiniais, PVC dailylentėmis fasadui ir vidaus apdailai, PVC palangėmis, MPP dailylentėmis, šiltinimo ir garso izoliacinėmis medžiagomis, hidroizoliacinėmis medžiagomis, stogo dangomis, gipso kartono plokštėmis ir profiliais, lietaus nuvedimo sistemomis, langais bei durimis, o taip pat prekiauja žinomų Europos firmų gaminiais, įrankiais, tvirtinimo detalėmis, teikia transportavimo
Adresas : Dariaus ir Girėno g. 44A-1, LT-75128 Šilalė
Santechnikos įranga ir paslaugos vonios ir tualeto įranga jungtys, vamzdžiai, priedai sistemos vandens čiaupai ir maišytuvai įrengimas ir priežiūra projektavimas santechnikų paslaugos mažmeninė prekyba
Adresas : Mainų g. 6-202
Adresas : Vaišvydavos pl. 30A, LT-45459 Kaunas
Adresas : Administracija:
Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnine įranga.
Vonios kambario įranga, masažinės vonios, masažinės garo dušo kabinos ir pirtys, santechninė keramika, klozetai, praustuvai, vonios baldai, keraminės kriauklės, dušų stovai ir masažo sienelės, nerūdyjančio plieno plautuvės ir sifonai, vandens tiekimo siurbliai ir hidroforai, vandens šildytuvai, rankšluosčių džiovintuvai arba chromuotos kopėtėlės, radiatoriai ir jungiamosios dalys, vandens maišytuvai, granitas.
Adresas : Palemono g. 2A, LT-52191 Kaunas
FILTRĖJA– inžinerinė firma, dirbanti geriamojo, buitinio, rezidencinio, pramoninio ir municipalinio vandens kokybės gerinimo srityje. Projektuojanti, sumontuojanti ir aptarnaujanti vandens kokybės gerinimo sistemas tiek pavienių namų reikmėms tiek ir maisto, tekstilės, medžio apdirbimo pramonei, katilinėms, medicinos srityje ir gyvenviečių geriamajam vandeniui.
Adresas : Laisvės a. 11-4, LT-35200 Panevėžys
Vandens tiekimas
Adresas : Verkių 35
GERAS GARAS  prekybinė - gamybinė firma dirbanti trimis kryptimis:
Specializuota parduotuvė VISKAS PIRTIMS su didžiausiu Lietuvoje pirties krosnelių ir reikmenų pasirinkimu. Čia rasite įrangą įvairiausių tipų ir dydžių pirtims iš Suomijos, Estijos, Vokietijos ir Lietuvos; reikmenų nuo vantos ir kubilo, iki šviestuvo ir termometro ir  mūsų gamybos medžiagų nuo dailylentės iki durų.
  • Naudodami pačių
Adresas : Linkmenu g. 28, Vilnius
UAB GERIKA - tai patyrusi, didelių siekių turinti statybos bendrovė. Pagrindinė įmonės veikla -daugiabučių bei individualių gyvenamųjų namų statyba (nuo pamatų iki raktų). Taip pat atliekame įvairios apimties komercinės, gamybinės paskirties objektų statybos, rekonstrukcijos bei remonto darbus.

Mūsų siekis - jaukios ir saugios gyvenamosios bei darbo vietos kūrimas, statant naujus ir modernizuojant bei renovuojant senus
Adresas : Savanorių pr. 206, LT-50193 Kaunas