http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FBaseinu-pirciu-iranga-ir-irengimas%2F-%2F60
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Baseinų, pirčių įranga ir įrengimas

Įmonių veiklos sritys  /  Statyba: prekės ir paslaugos  /  Baseinų, pirčių įranga ir įrengimas

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : L.Asanavičiūtės g. 15,  LT-04315 Vilnius
Vidaus ir lauko baseinai, sūkurinės vonios, tvenkiniai, fontanai. Įrengimas - aptarnavimas -priemonės
Adresas : Deltuvos g. 39c., LT-20126 Ukmergė
UAB "UKLARA" gamina, surenka ir komplektuoja tekintų ir pjautinių rąstų namus, pirtis, vasarnamius bei pavėsines. Ilgametė gamybos patirtis garantuoja geriausią gaminamos produkcijos kokybę.
Adresas : R. Jankausko g. 5-55, LT-04312 Vilnius
Adresas : Europos pr. 102, LT-46351 Kaunas
UAB „VEDA“ įkurta 1990 m. Pradėjusi nuo smulkių montavimo darbų, įmonė išaugo į didelę, konkurencingą, novatorišką prekybinę, gamybinę, teikiančią plačias statybos montavimo darbų paslaugas, bendrovę.  Dėka savo rinkos strategijos UAB “VEDA” sėkmingai pateikia savo užsakovams pažangias naujoves montavimo srityje. Sukauptos žinios, plati patirtis ir pastovi kokybės kontrolė padeda įmonei užtikrinti savo
Adresas : Sausupio g. 15, LT-02301 Vilnius
UAB "VENŠILA" gamina ir prekiauja šiuolaikiniais aukšto techninio lygio efektyviais automatizuotais ir rankinio krovimo pramoniniais vandens šildymo katilais, mechanizuotų-automatizuotų kuro (pjuvenų, drožlių) sandėlių įranga: grandikliais su hidrocilindrais ir hidrostotimi, kuro transporteriais, tarpinėmis kuro talpomis su maišyklėmis , kuro dalintuvais-dozatoriais, dūmų valymo ciklonais, dūmsiurbiais, buitiniais vandens šildymo katilais, krosnimis pirtims, atlieka katilų, gaminamų įrenginių ir įrangos
Adresas : Trilapio g. 6, LT-92191 Klaipėda
Adresas : UAB "VILPRA"
BĮ UAB „Vilpra“ kaip bendra Lietuvos, Čekijos ir Slovakijos įmonė buvo įkurta 1992 m. gruodžio 12 d. Vilniuje, jos steigėjai – Lietuvos, Čekijos ir Slovakijos piliečiai. 1992 m. gruodžio 30 d. bendrovė buvo įregistruota juridinių asmenų registre. 1997 m. rugpjūčio 07 d. įmonė perregistruota į UAB „Vilpra“.

Bendrovė savo veiklą pradėjo platindama ir gamindama Lietuvos rinkai
Adresas : Savanorių pr. 196-1, LT-50186 Kaunas
Adresas : Savanorių pr. 147A, LT-44145 Kaunas
UAB “Vokiška keramika“ įkurta 1998 metais. Įmonės veiklos sritis -didmeninė ir mažmeninė prekyba keraminėmis, akmens masės ir klinkerio plytelėmis. Taip pat siūlome vokiškas klinkerines grindinio trinkeles ir plytas.
Tiesioginis bendradarbiavimas su pirmaujančiais Vokietijos bei Italijos gamintojais, leidžia mums pasiūlyti produkciją, atitinkančią naujausias mados tendencijas bei aukščiausią kokybę.
Adresas : Jonavos g. 68, Kaunas
Vonios įrangos salonas „Vonios malonumai“ prekiauja tokia vonios įranga, kuri suteikia maksimalų malonumą bei komfortą kasdien besinaudojantiems šia įranga žmonėms. Todėl savo klientams siūlome šiuolaikiško dizaino, estetiškų formų, puikios kokybės masažines vonias, garines dušo kabinas bei kombinuotas saunos ir garo kabinas bei kitą vonios kambario įrangą.
Salone "Vonios malonumai" platus pasirinkimas šiuolaikiškų bei klasikinių baldų
Adresas : Elnio g. 5, Šiauliai
Elektroninė santechnikos prekių parduotuvė.
http://www.e-santechnika.lt/ Visos santechnikos prekės, šildymo įranga, montavimo paslaugos. Šiuo metu vyksta didysis išpardavimas. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje.
Adresas : Veisiejų g. 39, LT-66245 Druskininkai
projektavimas
želdinimas
konsultacijos
parkų ir vejų priežiūros technika
drėkinimo sistemų projektavimas
prekyba
Adresas : A. Mickevičiaus g. 38, Pabradė, LT-18179 Švenčionių r.
Akmuo, akmens gaminiai
antkapiai, paminklai
akmens apdirbimas
akmens gaminiai
mažmeninė prekyba