http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fgeras-garas-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

GERAS GARAS, UAB


Adresas:
Verkių 35
Telefonas:
(5) 2316287
Faksas:
(5) 2316287
El. pašto adresas:
Tinklapis:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

GERAS GARAS  prekybinė - gamybinė firma dirbanti trimis kryptimis:
Specializuota parduotuvė VISKAS PIRTIMS su didžiausiu Lietuvoje pirties krosnelių ir reikmenų pasirinkimu. Čia rasite įrangą įvairiausių tipų ir dydžių pirtims iš Suomijos, Estijos, Vokietijos ir Lietuvos; reikmenų nuo vantos ir kubilo, iki šviestuvo ir termometro ir  mūsų gamybos medžiagų nuo dailylentės iki durų.
Naudodami pačių specialiai pirtims paruoštą liepos, raudono Kanados kedro, arba afrikietišką abači medieną įrengiame įvairaus tipo ir lygio pirtis, pagal individualius projektus.
Mes tvirtai laikomės nuomonės, kad pirtis - tai poilsio vieta. Čia viskas turi būti padaryta ypatingai apgalvotai ir kruopščiai. Čia klaidžiojantis žvilgsnis būtinai pastebės mažiausią defektą, galintį poilsį paversti blogų minčių lavina. Mes gaminame: specialiai pirtims ruoštą liepos ir raudonojo Kanados kedro dailylentę; liepinius ir raudonojo Kanados kedro tąšus, pirčių gultams; medines, su stiklais ir stiklines pirčių duris; medinius pirčių reikmenis; gultus.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų