http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fakcijos%2Fmaxima-akcijos-nuolaidos-leidiniai
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

MAXIMA - akcijos, nuolaidos, leidiniai

Adresas:
Savanorių pr. 247, Vilnius
Įmonės kodas:
123033512
PVM kodas:
LT230335113
Telefonas:
(8~800) 20050
El. pašto adresas:

MAXIMA veikla yra paprasta ir kasdieniška – kurti patogias parduotuves, kuriose žmonės gali apsipirkti ir susitvarkyti būtiniausius reikalus. Parduotuvių vieta, parduotuvių asortimentas, prekių ir paslaugų kainos nustatomos taip, kad būtų prieinamos ir priimtinos absoliučiai daugumai gyventojų.

Mes siekiame, kad MAXIMA taptų pirkėjams patogiausia parduotuve, todėl patogumui skiriame didžiausią dėmesį. Patogumas mums reiškia tai, kad parduotuvėse prekės išdėstytos aiškiai, tvarkingai ir visur vienodai. Pirkėjui patogu, kai kainos ir kokybės santykis nekelia abejonių, todėl galima pasitikint viską pirkti vienoje vietoje. Atsižvelgę į skirtingus pirkimo poreikius, mes sukūrėme įvairių dydžių parduotuves – nuo visai mažų, siūlančių būtiniausių prekių, iki didžiulių prekybos centrų, kur galima nusipirkti visko. MAXIMA parduotuves lengva rasti, nes jos veikia ir didmiesčiuose, ir mažesniuose miesteliuose, ir rajonų centruose. MAXIMA taip pat nuolatos stengiasi papildyti kasdienių, plataus vartojimo prekių ir paslaugų pasiūlą savomis, jei gali jas padaryti prieinamesnes pirkėjams ir kokybiškesnes už jau esamas rinkoje.

Visi šie siekiai išreikšti naujame MAXIMA šūkyje „Apie viską pagalvota“. Šiais žodžiais patvirtiname, kad MAXIMA įvertina kiekvieną savo veiklos sritį ir nuolat galvoja, kaip suteikti žmonių gyvenimui daugiau patogumo.Daugiau reklamų