http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fakcijos%2FRIMI-akcijos-nuolaidos-leidiniai
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

RIMI - akcijos, nuolaidos, leidiniai

Adresas:
Savanorių pr. 16, Vilnius
Įmonės kodas:
123715317
PVM kodas:
LT237153113
Telefonas:
8 (5) 2461057
Faksas:
8 (5) 2461033
Nemokama linija:
(8~800) 29000
El. pašto adresas:
Tinklapis:

Mūsų prekės ženklo vertybės ir gairės, padedančios siekti vizijos ir turinčios išlikti kiekvieno mūsų atmintyje, yra:

    Paprastumas. Atsižvelgdami į savo pirkėjų poreikius, siūlome paprastus, kasdienį gyvenimą palengvinančius sprendimus. Stengiamės palengvinti kiekvieną Jūsų dieną ir paversti ją įkvepiančia.
    Asmeniškumas. Nuolat kuriame artimą dialogą su klientais, esame įsipareigoję ir visuomet jiems pasiekiami. Pasisakome už laimę, asmeniškus susitikimus ir gerą aptarnavimą kiekvieną dieną. Rūpinamės tuo, kas svarbu mūsų klientams, ir iš anksto numatome, kaip išpildyti jų norus ir poreikius.
    Įkvėpimas. „RIMI Lietuva“ įkvepia, atverdama duris naujoms idėjoms, skoniams ir potyriams. Mes norime kiekvieną dieną suteikti džiaugsmo ir padėti savo klientams atrasti naujas galimybes.
    Patikimumas. Mūsų patirtis užtikrina, kas visos mūsų teikiamos paslaugos, produktai ir prekybos centrai yra kokybiški, saugūs ir patikimi, o kainos - prieinamos. Žinome, kas yra aukščiausia maisto kokybė ir renkamės tik tokius produktus. Jūs galite mumis pasitikėti.Daugiau reklamų