http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FVaikams9
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Bimbo Italija“ parduotuvėse nedidelėmis kainomis pristatomos garsiausių Italijos, taip pat kitų Europos Sąjungos valstybių gamintojų drabužiai bei batai vaikams, paaugliams ir nėščioms moterims. Visos prekės labai kokybiškos, pagamintos daugiausia iš natūralių medžiagų, madingos, o svarbiausia – nebrangios.

Parduotuvėse „ Bimbo Italija“ nuolatos organizuojamos įvairiausios akcijos ir žaidimai, nuolaidų programos, o gausus būrys ištikimiausių pirkėjų naudojasi „Bimbo„
Adresas : Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys
„Mada Vaikams“ – drabužėlių ir avalynės parduotuvės kūdikiams, vaikams ir paaugliams. Čia rasite madingus, kokybiškus drabužėlius ir patogią, taisyklingam vaiko kojytės vystymuisi skirtą avalynę, puikų prekių kokybės ir kainos santykį. Siūlomas drabužių ir avalynės asortimentas patenkins ir išrankiausią skonį. Drabužiai pristatomi kolekcijomis, kas suteikia galimybę visada atrodyti madingai ir sutaupyti laiko, bandant suderinti pavienius drabužius.
Adresas : Linkmenų g. 25A, Kaunas
Prekyba licencijuotais kompiuteriniais žaidimais, muzikos įrašais, DVD filmais bei aksesuarais.

UAB „Play prekyba“ yra subnuomininkai UAB „Vagos prekybos“

Prekių ir paslaugų grupės:

Kompiuteriniai žaidimai - Licencijuoti kompiuteriniai žaidimai.

Muzikos įrašai - Licencijuoti lietuviški ir užsienietiški muzikos įrašai.

DVD - Licencijuoti DVD filmai.

Kompiuterinės laikmenos - Tuščios kompiuterinės laikmenos.

Playstation2 žaidimai - Playstation2 žaidimai.

Adresas : Verkių g. 29, 15 korpusas, Vilnius
"RuDuDu" tai žaislų parduotuvės, kuriose vaikučiai ir jų tėveliai visuomet gali išsirinkti žaislą ar žaidimą. O jei abejojate dėl vieno ar kito žaislo, arba tiesiog nežinote ką išsirinkti, mūsų pardavėjai-konsultantai mielai jums padės šiuo klausimu. Drąsiai kreipkitės į "RuDuDu" pardavėjas (us). Jų konsultacija tikrai padės jums priimti teisingą sprendimą.

RuDuDu - geriausia žaislų parduotuvė Jūsų mieste.