http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FTechnologine-pramonine-iranga-stakles-irengimas
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Technologinė, pramoninė įranga, staklės, įrengimas

Įmonių veiklos sritys  /  Žemės ūkis, Maisto pramonė  /  Technologinė, pramoninė įranga, staklės, įrengimas
Įmonių veiklos sritys  /  Pramonė, gamyba, inžinerija  /  Technologinė, pramoninė įranga, staklės, įrengimas

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Taikos pr. 135A, LT-51130 Kaunas
Prekyba pramoniniais siuvimo, mezgimo, tekstilės įrengimais, siūlų sulydimo mašinos, sklabimo įranga. CAD-CAM sistemos, siuvinėjimo mašinos ir programinė įranga. Garantuojame sklandų techninį aptarnavimą bei atsarginių detalių tiekimą.
Adresas : Taikos pr. 119, Klaipėda

Projektuojame ir gaminame nestandartinius technologinius įrenginius, technologines linijas;
Automatizavimo paslaugos;
Vėjo jėgainių parkų projektavimas;
Apželdinimas, aplinkos tvarkymo darbai.
Aplinkosauginės dokumentacijos parengimas ir derinimas.

Adresas : Žalgirio g. 92, Vilnius
Prekiaujame:
naudotais automobiliais
naudota statybine įranga
naudota medienos apdorojimo įranga
naudota baldų gamybos įranga
naudota metalo apdorojimo įranga
naudota lengvosios pramonės gamybos įranga
naudota prekybos įranga
Adresas : J. Žemgulio 25, LT-50247 Kaunas
Mes priklausome tarptautinei firmų grupei, kurios centras yra Vokietijoje, Krefeldo mieste. Patirties ir įkvėpimo savo darbui mes semiamės iš mūsų pagrindinės firmos C. H. Erbslöh KG, kuri savo istoriją skaičiuoja nuo 1876 metų.
Firma C. H. Erbslöh Baltic aprūpina cheminėmis žaliavomis savo klientus iš Baltijos šalių: Lietuvos, Latvijos ir Estijos, o taip pat tiekia šias žaliavas
Adresas : Konstitucijos pr. 23A-121, LT-08105 Vilnius
Biuro technika
kopijavimo technika
faksai ir spausdintuvai
įrišimo technika
medžiagos
priežiūra ir remontas
didmeninė prekyba
mažmeninė prekyba
Adresas : PANERIŲ G. 34, VILNIUS
Importuojame ir tiekiame įmonėms valymo medžiagas įranga ir aksesuarus.
Adresas : Kęstučio g. 6A, Kaunas
Prekiaujame aukštos kokybės laminavimo plėvele. Šiuo metu esame čekų firmos "Komfi" laminavimo mašinų oficialus atstovas Lietuvoje.

UAB "Empeka" taip pat gali Jums pasiūlyti ofsetines spaudos plokštes bei klijus spaustuvėms.
Adresas : Vandžiogalos pl. 106K, LT-54358 Domeikava
Produkcijos ženklinimo įranga (lazeriniai, šiluminio pernešimo, rašalinai, etikečių spausdintuvai), eksploatacinės medžiagos (rašalai, skiedikliai, dažjuostės), atsarginės dalys, filtrai. Atliekame spausdintuvų ir kitos elektroninės įrangos remontą ir aptarnavimą.
Adresas : Lukiškių g. 5-524, 01108 Vilnius
Vėdinimo ir oro kondicionavimo įrenginiai
pramoninės vėdinimo sistemos
konsultavimas
projektavimas
įrengimas ir priežiūra
prekyba
Ekologija ir aplinkos apsauga
įrengimai
Valymo įrengimai
konsultacijos
didmeninė prekyba
mažmeninė prekyba
oro valymo pramoniniai filtrai
Sandėliavimas ir saugojimas
krovos darbai
krovos įranga, mašinos
Adresas : Kretingos 9, Klaipėda
Įrankiai: pramoniniai įrankiai profesionalams, šlifavimo medžiagos ir abrazyvai, tekinimo, pneumatiniai įrankiai, matavimo prietaisai, pneumatiniai, elektriniai cilindrai, elektrinės pavaros, sodo technika, pjūklai, žoliapjovės, kultivatoriai, purvo ir vandens siurbliai.
Adresas : Č. Sasnausko g. 17-2/Giedraičių g. 4-2, Kaunas

Sraigtiniai, stūmuokliniai, tylūs-mediciniai kompresoriai, kompresorius. Freoniai, adsorbciniai sausintuvai,sausintuvas. Kondensato šalinimo įranga. Oro filtrai, busteriai. Įvarių kompresorių gamintojų techninis aptarnavimas, remontas. Oro vamzdyno projektavimas, montavimas.

Adresas : Ofisas-parduotuvė:
Novaltec Baltic specializuojasi Italijoje pagamintų profesionalių valymo mašinų prekyba. Siūlome platų asortimentą valymo mašinų, skirtų įvairių dangų priežiūrai. Su įmonės produkcija ir valymo mašinų galimybėmis galime supažindinti prezentacijų metu, Jūsų pasirinktoje vietoje, tad nepraleiskite progos, nes Prezentacijos yra nemokamos !!! Susidomėjusius prašome susisiekti su mumis telefonu arba el.paštu.
Adresas : Metalo g. 1A, LT-02190 Vilnius
Adresas : Gelvonų g. 2, LT-07149 Vilnius
UAB "OLTEKSA" įkurta 1998 m. ir specializuojasi lengvosios pramonės profesionalių įrengimų srityje: lyginimo, siuvimo, trikotažo, galanterijos, odos, svalynės ir t.t.
Adresas : Karo Ligoninės g. 6, Kaunas
Pramoninio skalbimo, džiovinimo, lyginimo ir skalbimo inventoriaus prekyba, servisas. Sauso cheminio valymo įrangos prekyba, servisas.
Adresas : S. Žukausko 21-27, LT-08234 Vilnius

Dažymo įranga. Elektrostatinė dažymo įranga. Dviejų komponentų dažų sumaišymo ir dozavimo įranga. Aukšto ir žemo slėgio dažymo pompos. Pulverizatoriai. Automatinės dažymo linijos. Rankinės dažymo linijos. Prekyba, dažymo įrangos servisas, atsarginės dalys.

Adresas : Prancūzų g. 6-44, LT-44441 Kaunas
Brangstant ir senkant energijos ištekliams, pastatų inžinerinių sistemų valdymas, automatizavimas ir optimizavimas, o tuo pačiu ir energetinių bei finansinių resursų taupymas, tampa daugelio žmonių rūpesčiu ir galvos skausmu. Mūsų užduotis – padėti savo klientams gauti kuo daugiau informacijos apie pasaulyje egzistuojančias technologijas, produktus ir sistemas; diegti automatizacijos priemones Lietuvoje; sudaryti galimybes klientams patiems pasirinkti, rašyti
Adresas : Vytauto 3, LT-82151 Radviliškis 
AB "Radviliškio mašinų gamykla" - viena didžiausių žemės ūkio mašinų gamybos ir metalo apdirbimo įmonių Lietuvoje. Įkurta 1949 metais, projektuoja ir gamina įvairias žemės ūkio mašinas, technologines linijas, įrengimus, atsargines dalis, kitus metalo gaminius.
Gaminama įvairi žemės ūkio technika: Šiaudų smulkinimo ir granuliavimo linijos, granulių presai OGM-1,5A (skirti granuliuoti pjuvenas, šiaudus, cukraus pramonės atliekas, durpes,
Adresas : Tilžės g. 60, LT-91008 Klaipėda
Adresas : Reg.adresas : A.Mickeviciaus str.15-17,Salcininkai, LT-17113 - Ofiso adresas : Verkių 29, 14 korpusas, Vilnius
Įmonė specializuojasi su įvairiais įrengimais - plėvelės pūtimo, liejimo, plastikinių plokščių gamybos, pakavimo įrengimai- susijusioje veikloje:
Įvairių staklių ir įrengimų prekyba, aptarnavimas, remontas bei modernizavimas taip pat personalo apmokymai.