http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fradviliskio-masinu-gamykla-ab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

RADVILIŠKIO MAŠINŲ GAMYKLA, AB


Adresas:
Vytauto 3, LT-82151 Radviliškis
Įmonės kodas:
171367918
Telefonas:
(422) 53439
Faksas:
(422) 53439
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

AB "Radviliškio mašinų gamykla" - viena didžiausių žemės ūkio mašinų gamybos ir metalo apdirbimo įmonių Lietuvoje. Įkurta 1949 metais, projektuoja ir gamina įvairias žemės ūkio mašinas, technologines linijas, įrengimus, atsargines dalis, kitus metalo gaminius.
Gaminama įvairi žemės ūkio technika: Šiaudų smulkinimo ir granuliavimo linijos, granulių presai OGM-1,5A (skirti granuliuoti pjuvenas, šiaudus, cukraus pramonės atliekas, durpes, paukščių mėšlą ir kt.), pusiau pakabinami javų kombainai JK - 3, uogų skynimo kombainai USK-1 "JOVARAS", sėklų beicavimo įrenginiai SBĮ-1, grūdų malūnai, grūdų traiškytuvai, trąšų barstytuvai, šienapjovės ir porolono smulkintuvai, šakniavaisių smulkintuvai, kombinuotų pašarų maišytuvai, medienos smulkintuvai ir kita produkcija.
Taip pat gaminamos automobilinės priekabos, automobilių "VAZ-LADA" kėbulo atsarginės dalys.
Gamykla turi galimybę atlikti visus metalo apdirbimo technologinius procesus.
Aukšta vartotojui teikiama gaminių ir paslaugų kokybė - pagrindinis veiklos rodiklis gamykloje. Mūsų gaminiai atitinka ES reikalavimus.
Įmonėje dirbantis 100 aukštos kvalifikacijos specialistų kolektyvas yra visada dėmesingas ir atviras bendradarbiavimui su naujais klientais, vartotojais ir tiekėjais.
Gaminama produkcija eksportuojama į Italiją, Kanadą, Lenkiją, Daniją, Vokieiją, Suomiją, Latviją, Estiją, Rusiją ir kitas valstybes.
Gamykla yra Lietuvos centrinėj

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų