http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FSienu-danga
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Drobės g. 73, LT-45183 Kaunas
UAB "AKMI" savo veiklą pradėjo 1995 metais nuo nedidelių interjero-eksterjero detalių bei židinių apdailų iš granito ir marmuro gamybos bei montavimo.

Bėgant laikui veiklos apimtys augo: pradėta gaminti vis sudėtingesnius akmens gaminius - dekoratyvinius bei funkcinius elementus iš natūralaus akmens.

Šiuo metu įmonėje vykdomi sudėtingi užsakymai, naudojant ir tradicinius akmens apdirbimo būdus, ir
Adresas : Lentvario 14a, Vilnius
Moderni medienos perdirbimo įmonė, gaminanti obliuotas lentas fasadams, terasoms ir grindims iš Sibiro eglės, pušies ir maumedžio.
Adresas : Gedimino pr. 26, LT-01104 Vilnius
Įregistravimo data: 2008-09-12
Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas : Dariaus ir Girėno g. 44A-1, LT-75128 Šilalė
Santechnikos įranga ir paslaugos vonios ir tualeto įranga jungtys, vamzdžiai, priedai sistemos vandens čiaupai ir maišytuvai įrengimas ir priežiūra projektavimas santechnikų paslaugos mažmeninė prekyba
Adresas : Olandų g. 6, ( 2 aukštas ) Vilnius
Specializuota tapetų parduotuvė: daugiau kaip 500 raštų tapetų, daugiau kaip 100 raštų dažomų tapetų, fototapetai, skysti tapetai, tapetai iš žolės,bambuko,smėlio,žėručio,su kristalais, tekstiliniai tapetai, apšiltinimo tapetai.

CROWN, LEYLAND, SADOLIN, DEKORAL dažų tonavimas.

Elektriniai židiniai DIMPLEX iš Airijos.
Adresas : Kumpių km. Kauno raj.
Adresas : Savanorių pr. 192, Kaunas
Adresas : Partizanų g. 24, LT-50218 Kaunas
Mes atvertėme naują baltą lapą Jūsų namams – www.stylish.lt. Jame stengsimės parodyti tai kas Jūsų namus padarytų įdomius ir išskirtinius.
Adresas : Sausupio g. 17, Vilnius
  V. Šimkevičiaus personalinė įmonė - bene vienintelė Lietuvoje galinti per trumpiausią laiką pasiūlyti neturinčių analogų Lietuvoje marmuro grūdelių apdailą bairamiksas fasadui, vidaus sienoms, cokoliams, židiniams, dekoratyviniams interjero ir eksterjero elementams, restauruojant ar atstatant istorinius paveldo objektus. Taip pat siūlome skystus tapetus, kitaip dar vadinamus "šilko" tapetai, skirtus vidaus apdailai. Tai puikus sprendimas siekiantiems originalumo, patogumo
Adresas : Ukmergės g.208-34, Vilnius
Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.