http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FMatavimo-apskaitos-prietaisai-svarstykles
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Matavimo, apskaitos prietaisai, svarstyklės

Įmonių veiklos sritys  /  Žemės ūkis, Maisto pramonė  /  Matavimo, apskaitos prietaisai, svarstyklės
Įmonių veiklos sritys  /  Pramonė, gamyba, inžinerija  /  Matavimo, apskaitos prietaisai, svarstyklės

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Mindaugo g. 21-2, Vilnius LT03214
Kasos aparatai, svarstyklės, jų priežiūra, pramoniniai spausdintuvai, brūkšninių kodų įranga.
Adresas : Molainiai, LT-37175 Panevėžio r.UAB „Baltgina” perka, parduoda, remontuoja ir atnaujina maisto gamybos ir perdirbimo technologinius įrengimus. Mūsų specializacija – mėsos perdirbimo ir duonos gamybos įrengimai. Prekiaujame įvairia pakuote maisto pramonei.
Adresas : Alytaus g. 12, LT-54479 Neveronys, Kauno raj.
"Čalda" ruošia ir gamina lipnias etiketes, kurios skirtos labai plačiam naudojimui. Taip pat siūlome klientams visko, ko gali prireikti biure ar parduotuvėje - tai kasos juostos visų tipų kasos aparatams, visų rūšių lipnios kainų etiketės bei kainų ženklintuvai, įvairūs polietileniniai maišeliai, įvairaus dydžio segtuvai, didelis kopijavimo, rašomo ir faksui skirto popieriaus asortimentas.
Įmonė importuoja ir pateikia
Adresas : Savanorių pr. 178, LT-03154 Vilnius
Pagrindinė įmonės veikla - elektroninių svarstyklių pardavimas, aptarnavimas, remontas, metrologinė patikra ir kalibravimas, gamyba ir konsultacijos visoje Lietuvoje.

Siūlome platų svarstyklių spektrą. Svarstykles gamina "Sartorius group" (Vokietija), "Radwag" (Lenkija), "CAS" (P.Korėja) ir kiti gamintojai. Mūsų prekybos salone (Savanorių pr.178, Vilnius) nuolat veikianti įvairių svarstyklių ekspozicija, kurią mes nuolat atnaujiname ir papildome.
Adresas : Kretingos 9, Klaipėda
Įrankiai: pramoniniai įrankiai profesionalams, šlifavimo medžiagos ir abrazyvai, tekinimo, pneumatiniai įrankiai, matavimo prietaisai, pneumatiniai, elektriniai cilindrai, elektrinės pavaros, sodo technika, pjūklai, žoliapjovės, kultivatoriai, purvo ir vandens siurbliai.
Adresas : R. Jankauusko g.6, LT-04310 Vilnius
Įmonė prekiauja elektroninėmis laboratorijų, juvelyrų, parduotuvių, sandėlių, prekybos ir pramonės, kraninėmis ir automobilinėmis svarstyklėmis, dinamometrais ir mechaninėmis platforminėmis svarstyklėmis; matavimo prietaisais elektrikams - ommetrais, izoliacijos ir įžeminimo, varžos matuokliais, srovės replėmis, multimetrais; temperatūros davikliais, keitikliais, reguliatoriais; oro, medienos, betono drėgmėmačiais. Remontuojame svarstykles ir matavimo prietaisus bei paruošiame metrologinei patikrai. Gaminame ir taisome svarstykles.
Adresas : Konstitucijos pr. 23B-614, Vilnius
UAB „Matavimų sistemos“ bandymų laboratorija akredituota Nacionalinio akreditacijos biuro prie Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos, akreditavimo pažymėjimo Nr. LA.01.099.  

Atliekame akustinio triukšmo matavimus darbo bei gyvenamojoje, visuomeninių patalpų aplinkose:

      Aplinkos triukšmo;
      Transporto triukšmo;  
      Kondicionavimo sistemų keliamą triukšmą;  
      Vėdnimo sistemų keliamą triukšmą;
     
Adresas : Krokuvos g. 11, LT-09314 Vilnius
Prekyba elektroninėmis svarstyklėmis bei kraujospūdžio matuokliais. Nemokamas konsultavimas pasirenkant svėrimo įrangą, metrologinės patikros organizavimas. Garantinis ir pogarantinis svarstyklių aptarnavimas.
Adresas : Vytauto 3, LT-82151 Radviliškis 
AB "Radviliškio mašinų gamykla" - viena didžiausių žemės ūkio mašinų gamybos ir metalo apdirbimo įmonių Lietuvoje. Įkurta 1949 metais, projektuoja ir gamina įvairias žemės ūkio mašinas, technologines linijas, įrengimus, atsargines dalis, kitus metalo gaminius.
Gaminama įvairi žemės ūkio technika: Šiaudų smulkinimo ir granuliavimo linijos, granulių presai OGM-1,5A (skirti granuliuoti pjuvenas, šiaudus, cukraus pramonės atliekas, durpes,
Adresas : Vilniaus g. 121, LT-76354 Šiauliai
Prekyba elektroninėmis svarstyklėmis.
Svėrimo sistemų gamyba.
Prekyba elektroniniais kasos aparatais, jų priežiūra ir remontas.
Svarstyklių remontas, aptarnavimas, metrologinė patikra.
Adresas : Akacijų g. 69, Skaidiškių k., Vilniaus r.
Adresas : Centrinis biuras:
Pirkėjui galime patarti, padėti išsirinkti jam reikiamą daiktą: kompiuterį, kasos aparatą ar elektronines svarstykles. Visą tai galime pasiūlyti už pakankamai mažą kainą , o pastovūs tiekėjai padeda užtikrinti dar ir ilgalaikes garantijas.