http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FMada-Vilnius%2F-%2F40
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Adresas : S. Dariaus ir S. Girėno g. 31A, LT-46268 Kaunas
Adresas : P. Maciulevičiaus g. 51, Vilnius
UAB „PRIMADIS“ įkurta 2002 metais kaip dukterinė UAB „Limada“ įmonė ir buvo žinomas kaip prekybos tinklas „MADA“. Nuo 2004 m. birželio mėn. UAB „Primadis“ tampa savarankiška įmone, kurios parduotuvių tinklas pervadintas į „Verus“. Šiuo metu galanterijos ir avalynės parduotuvių tinklą „Verus“ sudaro net 21 parduotuvė visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje ir
Adresas : VIDEOFRONTO NUOMOS SALONAI
Videonuoma
Adresas : VILNIUJE:
Šiuo metu Vinzer siūlo didelį pasirinkimą aukštos kokybės indus maisto gaminimui bei virtuvinius reikmenis, pagamintus iš Ferrinox nerūdyjančio plieno.

Dėka ekologiškai švaraus plieno,80% sveikų medžiagų yra išlaikoma kepimo ar virimo metu,30% saugoma dujų ar elektros, pažymint ir laiko sutaupymą, modernų dizainą bei nepriekaištingą kokybę. Tai ne pilnas sąrašas priežasčių dėl ko turėtumėte įsigyti Vinzer gaminius.
Adresas : S.Žukausko 39, LT-09130 Vilnius
Akiniai prestige..
Adresas : UAB "Amarivus"
VIVA BATAI parduotuvės įsikūrusios ten, kur ieško avalynės sekantieji madą, mėgstantys išskirtinį stilių, taip pat pabrėžti savo statusą ir individualumą.

Parduotuvių „Viva batai“ sėkmė užkoduota pavadinime: jis garantuoja gyvenimo džiaugsmą ir malonumą šiose parduotuvėse pirkta avalyne avintiems žmonėms.

Avalynė - Įvairių stilių avalynės prekės ženklai vienoje parduotuvėje. Ypatingas dėmesys skiriamas produkcijos kokybei. Pirmenybė teikiama prekės
Adresas : Viršuliškių g. 40, LT-05112, Vilnius
kirpykla
Adresas : Savanorių pr. 139, LT-03150 Vilnius
Viskas iš natūralaus ir dirbtinio kailio, odos gaminiai