http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FMaisto-prekes13
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Maisto prekės

Įmonių veiklos sritys  /  Prekybos centrai  /  Mada Vilnius  /  Maisto prekės

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : M. Daukšos g. 27-1, 44282 
Kava, arbata, saldainiai, tabakas
Adresas : Lietuvoje
IKI, Ikiukas
Adresas : Tilžės g. 133, 76349, Šiauliai
Saldainiai, triufeliai, šokoladas, saldainių rinkinys, saldainių fabrikas, Rūta, dražė, dovana, dovanėlė, saldi, skanus, marcipanas, desertas, desertinis, Antano Gricevičiaus. 1913, receptai, skonis, tradicijos, skanėstas, ekologiškas, tikras, pieninis, jogurtinis, imbieriniai, riešutinis,įdaru, likeris, šampaninis, konjako, riešutai, suvenyras, staigmena, kremas, želė, rankų darbo, cappuccino, kavos, razinos, žemės riešutai, migdolai, lazdyno riešutai, kedro, užtepas, baltas šokoladas, praline, spanguolės, kinkanai, saulėgrąžos,
Adresas : Fabijoniškių g. 2A, 07109 Vilnius
Mes siūlome dovanėles Jūsų svečiams, nuolatiniams bei potencialiems klientams, Jūsų darbuotojams kalendorinių ar įmonės švenčių proga.
Šokoladą pakuojame į dėžutes, papuoštas kaspinais, šilko gėlėmis, su linkėjimų lapeliais, sveikinimo kortelėmis arba į pakuotę su Jūsų įmonės ženklais. Jei tokios neturite, galime ją sukurti ir pagaminti.