http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FLaikrodziai-sieniniai%2FKaunas
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Laikrodžiai (sieniniai) - Kaunas

Įmonių veiklos sritys  /  Baldai, interjeras, prekės namams  /  Laikrodžiai (sieniniai)

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Naugarduko g. 41, LT-03227 Vilnius
UAB "Koliz laikrodžiai" prekybą laikrodžiais pradėjo nuo 1994 metų. Šiuo metu įmonė valdo devynias laikrodžių parduotuves. 8 parduotuvės "Tikslusis laikas", kuriuose pristatomi žinomų Šveicarijos ir kitų šalių gamintojų vidutinės ir populiarios klasės laikrodžiai. Taip pat 2 salonai "Chronos", kuriuose pristatomi aukštesnio ir aukščiausio "Luxury" lygio šveicarų gamintojų laikrodžiai.

Naujai atidarytos "Tikslus laikas" parduotuvės Kaune ir Klaipėdoje!
Adresas : Tiltų g. 4, LT-91248, Klaipėda
Laikrodžiai, aksesuarai.
Adresas : Centrinis ofisas: 
UAB "Lajona" įkurta 1994 metais Kaune ir specializuojasi didmeninėje bei mažmeninėje laikrodžių prekyboje. Klientams siūlome platų pasirinkimą įvairių gamintojų rankinių, sieninių, žadintuvų, stalinių laikrodžių.
Adresas : Centrinis ofisas:
LIQUID - tai interjero studija išskirtinumo, kokybės ir naujų interjero sprendimų siekiantiems žmonėms. LIQUID atstovauja Vokietijos baldų gamintojus Bretz, Kare-design, kilimu gamintoja Kymo, taip pat Italijos gamintojus i4Mariani, Dema, Tonin Casa, Sintesi Group (BBB, Montina, Cabas), Belgijos lauko baldų gamintoją Tribu ir kitus. LIQUID siūlomas produktų spektras apima viską ko riekia namams gražiai apstatyti, dekoruoti
Adresas : "Makota"
UAB „MAKOTA“ užsiima didmenine ir mažmenine prekyba laikrodžiais. Prekiaujame rankiniais, staliniais, sieniniais laikrodžiais, žadintuvais bei laikrodžių aksesuarais. Nemokamai keičiami elementai ir laikrodžių apyrankės.
Adresas : Parduotuvė "Laikrodžių Stilius"
SWATCH yra vieno didžiausių pasaulyje šveicarų rankinių laikrodžių gamybos koncerno SWATCH Group prekinis ženklas.
Adresas : Didžioji g. 10, LT-01128 Vilnius
Prekyba šveicariškais laikrodžiais, jų aksesuarais bei prancūziška aukštos kokybės bižuterija.
Adresas : Ozo g. 25 , AKROPOLIS, Vilnius
Laikrodžiai
Adresas : Antakalnio g. 36-24, 46278 Kaunas
Laikrodžiai
didmeninė prekyba
Adresas : Vilniaus g. 30, 44280 Kaunas
Laikrodžiai
detalės ir priedai
didmeninė prekyba
mažmeninė prekyba
Adresas : Centrinis ofisas:
ŽENEVA – tai šveicariškų laikrodžių parduotuvių tinklas Lietuvoje, kurį valdo uždaroji akcinė bendrovė „Savas laikas“, prekybą laikrodžiais pradėjusi 1993 metais. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje parduotuvėse ŽENEVA pristatomos pasaulyje gerai žinomų kompanijų laikrodžių kolekcijos: ZENITH , ULYSSE NARDIN , EBERHARD , CHRONOSWISS, OMEGA , RADO , TAG HEUER , RAYMOND WEIL , REVUE THOMMEN , MICHEL