http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FKonferenciju-sales%2FDruskininkai
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Konferencijų salės - Druskininkai

Įmonių veiklos sritys  /  Verslo, buitinės ir kitos paslaugos  /  Paslaugos verslui  /  Konferencijų salės

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Vilniaus al. 13-1, Druskininkai
Jūsų poilsiui - šiuolaikiškas, elegantiškas, išlaikęs autentiškos architektūros elementus, viešbutis „Aqua Medūna“, kuriame vienu metu gali ilsėtis 177 svečiai.
Viešbutis įsikūręs po vienu stogu su Druskininkų vandens parku, todėl Jums siūlome vasarišką poilsį, pramogas bei turiningą laisvalaikį ištisus metus.

Adresas : Šv. Jokūbo g. 22,  LT-66118 Druskininkai
Druskininkai – kurortas, puoselėjantis daugiau nei 200 m. tradicijas. Lietuvos pietuose ištisus metus veikiantis kurortas garsėja mineraliniais vandenimis, gydomuoju purvu, gaiviu oru, tvyrančia ramybe bei vaizdingomis apylinkėmis.
Viešbutis Central**** įsikūręs senamiestyje, šalia miesto gydyklų, pėsčiųjų alėjos, M. K. Čiurlionio muziejaus, konferencijų centro, lauko teniso kortų, miesto pliažo, pasivaikščiojimo bei dviračių takų.
Best Western Viešbutis Central**** įkurtas pastate,
Adresas : Madžiūnai, Paluknio sen., Vilnius-Druskininkai 36 km, 21167 Trakų r. sav.
viešbučiai
moteliai
konferencijų salė
Adresas : Liepų g. 2,LT - 66102 Druskininkai
Tai jaukus viešbutis su visais patogumais Jūsų poilsiui ir pramogai. Viešbutis įsikūręs Druskininkų centre, šalia Vilniaus pėsčiųjų alėjos, Druskininkų vandens parko, "Druskininkų gydyklos" bei pramogų aikštės. Pietauti, vakarieniauti ar praleisti jaukų vakarą su vyno taure, galėsite viešbučio „Medūna" restorane ir vyno rūsyje.
Jūs galėsite mėgautis ramybe ir tyla, garantuojame Jums poilsį bei privatumą.
Patogiai gali
Adresas : K. Dineikos g. 1, LT-66165 Druskininkai
SPA Vilnius SANA, įsikūręs Druskininkų kurorte, yra gydomasis ir poilsio SPA centras, siūlantis įvairias SPA ir sveikatinimosi procedūras su mineraliniu vandeniu ir gydomuoju purvu, kūno ir veido puoselėjimo, grožio procedūras, daugiau nei 50 skirtingų rūšių masažų. Iš daugiau nei 250 gydymo ir sveikatinimosi procedūrų, siūlomų SPA centre, tinkamiausias padės išsirinkti gydytojai. Jūsų patogumui sudarytos specialios
Adresas : Kurorto g. 4, LT-66126 Druskininkai
Naujas, modernus ir jaukus viešbutis ant nuostabaus Nemuno upės kranto. Viešbutis įsikūręs miesto centre šalia pagrindinių gydomųjų, komercinių ir finansinių objektų, ramioje vietoje šalia parko. Tai puiki vieta ne tik atvykusiems pailsėti, bet ir organizuojantiems seminarus, konferencijas, verslo susitikimus.