http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FKompresoriai-siurbliai-filtrai
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Kompresoriai, siurbliai, filtrai

Įmonių veiklos sritys  /  Energetika, kuras, žaliavos  /  Kompresoriai, siurbliai, filtrai
Įmonių veiklos sritys  /  Pramonė, gamyba, inžinerija  /  Kompresoriai, siurbliai, filtrai
Įmonių veiklos sritys  /  Statyba: prekės ir paslaugos  /  Statybinė technika, įranga, pardavimas, nuoma  /  Kompresoriai, siurbliai, filtrai

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Bernatonių g. 7, LT-47268 Kaunas
IĮ "SVIRLA" įsteigta 2009 metais su tikslu realizuoti sukauptą darbuotojų patirtį ir pasiūlyti Lietuvos rinkai modernius, pritaikytus, naudingus sprendimus suspausto oro ir vakuumo srityje. Šiandien jau esame Lenkijos didžiausio pramoninių kompresorių gamintojo AIRPOL Sp. z.o.o bei Vokietijos BEKO Technologies GMBH oficialūs atstovai Lietuvoje. Džiaugiamės galėdami savo klientams patiekti aukščiausios kokybės įrangą už optimalią kainą. Taigi,
Adresas : Kretingos 9, Klaipėda
Įrankiai: pramoniniai įrankiai profesionalams, šlifavimo medžiagos ir abrazyvai, tekinimo, pneumatiniai įrankiai, matavimo prietaisai, pneumatiniai, elektriniai cilindrai, elektrinės pavaros, sodo technika, pjūklai, žoliapjovės, kultivatoriai, purvo ir vandens siurbliai.
Adresas : Č. Sasnausko g. 17-2/Giedraičių g. 4-2, Kaunas

Sraigtiniai, stūmuokliniai, tylūs-mediciniai kompresoriai, kompresorius. Freoniai, adsorbciniai sausintuvai,sausintuvas. Kondensato šalinimo įranga. Oro filtrai, busteriai. Įvarių kompresorių gamintojų techninis aptarnavimas, remontas. Oro vamzdyno projektavimas, montavimas.

Adresas : Dariaus ir Gireno 99, LT-02189 Vilnius
Įregistravimo data: 2009-03-20
Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas : Bernatonių g. 7, LT-47268 Kaunas
Konsultuojame, analizuojame, tiekiame  įrengimus, atliekame techninį aptarnavimą.

Sraigtiniai kompresoriai, kompresorius, tepami ir netepaliniai vakuumo siurbliai, orapūtės, filtrai, kondensato išleidikliai, sausintuvai, vamzdynas. Almig, Beko, D.V.P.
Adresas : Kerbedžio g. 23, LT 35114 Panevėžys
UAB „LTPumps“- tai įmonė, tiekianti priešgaisrinės paskirties siurblius ir siurblines, vandens slėgio pakėlimo stoteles, purvo siurblius bei motopompas, adatinius filtrus bei gruntinių vandenų pažeminimo įrangą, įvairios paskirties pramoninius, pusiau pramoninius ir buitinius siurblius, o taip pat įvairiausią uždaromąją armatūrą ir jungiamąsias vamzdyno dalis.