http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fii-svirla
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

IĮ SVIRLA


Adresas:
Bernatonių g. 7, LT-47268 Kaunas
Įmonės kodas:
302414184
PVM kodas:
LT100004787711
Telefonas:
+37065759140
Mobilus telefonas:
+37065759140
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

IĮ "SVIRLA" įsteigta 2009 metais su tikslu realizuoti sukauptą darbuotojų patirtį ir pasiūlyti Lietuvos rinkai modernius, pritaikytus, naudingus sprendimus suspausto oro ir vakuumo srityje. Šiandien jau esame Lenkijos didžiausio pramoninių kompresorių gamintojo AIRPOL Sp. z.o.o bei Vokietijos BEKO Technologies GMBH oficialūs atstovai Lietuvoje. Džiaugiamės galėdami savo klientams patiekti aukščiausios kokybės įrangą už optimalią kainą. Taigi, prekiaujame sraigtiniais ir stūmokliniais oro kompresoriais, įvairių tipų vakuumo siurbliais, orapūtėmis, suspausto oro sausintuvais, filtrais, kondensato drenažo ir apdorojimo įranga. Taip pat tiekiame specifinius oil free įrenginius, šalto oro gamybos įrenginius ir visų įrengimų atsargines dalis bei eksploatacines medžiagas. Atliekame įrengimų techninę priežiūrą ir remontą. Kreipkitės į mus! Mes visada pasiruošę įsigilinti į Jūsų situaciją, patarti, konsultuoti, padėti parinkti tinkamiausią įrangą.

Esame į klientą / užsakovą orientuota įmonė, todėl, skirtingai nuo savo konkurentų, prieš perkant mūsų įrangą, siūlome ją nemokamai pabandyti 30 dienų! Jei nuspręsite, kad ji jums netinka - galėsite ją grąžinti ir jums tai nieko nekainuos!

Aplankykite mus www.svirla.lt !

Linkime sėkmės ir tikimės būti naudingi!

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų