http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FKitos-pramogos
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Kitos pramogos

Įmonių veiklos sritys  /  Pramogos, laisvalaikis, turizmas  /  Kitos pramogos

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : P. Lukšio g. 43-59, Kaunas
Įregistravimo data: 2009-04-29
Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas : J. Matulaičio a. 9, LT- 05111 Vilnius
Atrakcionai, atrakcionų nuoma, lauko vaikų žaidimo aikštelių ir vidaus žaidimų kambarių projektavimas prekybos ir pramogų centruose, gamyba ir įrengimas, poilsio ir lauko baldai, suoliukai, smėlio dėžės, karstyklės, lipynės, karuselės, supynės, sūpuokles, eurobungy, virtualus realybės simuliatorius.
Adresas : Butrimonių g. 7-14, 50218 Kaunas
Laisvalaikis ir pramogos
Konferencijų ir seminarų organizavimas
Adresas : Akropolyje
Žaidimų automatai
Adresas : Rygos 37-13, LT-05009 Vilnius
Popieriaus pjaustymas, spausdinimas. leidyba, spaustuvė, TAIKINIAI. Šaudymo treniruotes, ginklai, šaudymo varžybų organizavimas, aprūpinimas, pravedimas, teisėjavimas. Saugaus elgesio su ginklais užsiėmimai. Šaudymo sportas. Renginių organizavimas, laisvalaikis, apdovanojimai suvenyrai.
Adresas : Pramonės g. 97, LT-11115 Vilnius
Agentūros ŪPAS pagrindinės veiklos kryptys yra verslo motyvaciniai ir lojalumo renginiai, pažinimo ir mokomieji seminarai, naudingų pramogų organizavimo paslaugos. Siekiame būti inovatyvūs savo projektais bei išsiskirti paslaugų skaidrumu ir aiškia nauda klientams. Visuose užsiėmimuose yra ir pramogos, ir naudingos informacijos elementų, todėl tinka tiek smagiam renginiui, tiek rimtai konferencijai ar seminarui.

Mūsų paslaugos:
- Atsipalaidavimo seminarai
- Kūrybiškumo
Adresas : Filialai
Tik masažo salonuose "Aistra" išmėginsite įvairių rūšių masažus, kurių metu naudojama ne tik geriausia ir pažangiausia masažo technika, bet ir žmogiškoji šiluma bei nuoširdumas. Tik mūsų salonuose "Aistra" atgausite pusiausvyrą bei vidinę stiprybę, pajusite nežemišką pasitenkinimą. Kai kūnas atsipalaiduoja, nurimsta ir protas, pasiekiama vidinė ramybė...
"Aistros masažai" salonuose daromas erotinis masažas.
Adresas : Niūronių kaimas, Anykščių seniūnija, 
Jojimo paslaugos, jodinėjimas poniu, karietų nuoma, žirgų išjodinėjimas, kompleksinės paslaugos, baidarių ir plaustų nuoma.
Adresas : VILNIAUS AKROPOLIS
AKROPOLIO LEDAS
Adresas : Vilniaus al. 13-1, Druskininkai
Jūsų poilsiui - šiuolaikiškas, elegantiškas, išlaikęs autentiškos architektūros elementus, viešbutis „Aqua Medūna“, kuriame vienu metu gali ilsėtis 177 svečiai.
Viešbutis įsikūręs po vienu stogu su Druskininkų vandens parku, todėl Jums siūlome vasarišką poilsį, pramogas bei turiningą laisvalaikį ištisus metus.

Adresas : Vilnius
Projektai - Idėjos - Renginiai. Lietuvos vardo tūkstantmečio projektas LT 1000.
Adresas : Minties rato 36-2, LT-50282, Kaunas
Pasirūpinsime Jūsų laisvalaikio pramogomis ir šventėmis: bernvakariu, mergvakariu, vestuvėmis, koncertu, vakarėliu, iškyla, varžybomis, jubiliejumi, renginiu vaikams, kalendorine, profesine ar įmonės švente.
Adresas : Sudervės 67d, Avižieniai, Vilniaus r.
Esame vaikų švenčių organizatoriai. Mūsų tikslas - kurti pasaką bei šventinę nuotaiką vaikams bei jų tėvams. Dirbame tam, kad vaikai mus mylėtų.

MES ATVEŠIME ŠVENTĘ PAS JUS!
Adresas : Drobės g. 31, Kaunas
Baltijos cirkas - akrobatai, klounai, gyvūnai, nepakartojamas šou.
Adresas : Klaipėda
Fejerverkai.
Adresas : Verkių g. 32, LT-01112 Vilnius
Nacionalinis bilietų platintojas
Adresas : Varšuvos g. 12- 10, Vilnius
Kompanija pagal licencijas gamina, adaptuoja ir pristato Lietuvos rinkai stalo žaidimus, kurie pelnė įvairiausius prizus pasaulinėje žaidimų industrijoje . Šiuo metu mūsų asortimentą sudaro 11 žaidimų – strateginių, loginių bei abstrakčių, kurie skirti plačiai auditorijai: pradedant 5-6 metų vaikais ir baigiant garbingo amžiaus žmonėmis. Žaidimai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl pasižymi ilgaamžiškumu bei estetine
Adresas : Puodžių g. 1, Klaipėda
Jachtklubas
Adresas : T.Ševčenkos g. 16, LT-2009 Vilnius
UAB "Disona" - tai paslaugas teikianti įmonė, įkurta 1996 m. birželio mėn. 26 d.. Bendrovė užsiima kultūrinių pramogų verslu, t. y. kilnojamais atrakcionų parkais, kurie teikia pramogų paslaugas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Palangoje ir kt. respublikos miestuose.
Adresas : Kaimelio g. 5, LT-07100 Vilnius
Dovanos visiems gyvenimo atvejams: aktyvios pramogos, romantiškos dovanos, dovanos siekiantiems tobulėti, grožio ir stiliaus dovanos, knygos, žaidimai, muzika, filmai, suvenyrai, buitinė ir kompiuterinė technika ir dar daug originalių idėjų. Viskas vienoje vietoje - nuo raktų pakabuko iki Formulė 1 vairavimo kursų. Padovanok dovaną jau šiandien!