http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FKitos-pramogos%2F-%2F60
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Kitos pramogos

Įmonių veiklos sritys  /  Pramogos, laisvalaikis, turizmas  /  Kitos pramogos

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Santariškių g. 53A-3, Vilnius
Įregistravimo data: 2008-10-16
Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas : Verkių 29-II as korpusas, Vilnius
Pirma treniruote nemokama! Pradzia-balanzdio 2 diena! Renkamos Street dance, hip-hop, clip dance, show dance, go-go, (club dance) latino, pramoginiai ir kitos šokių bei aerobikos grupes. Studijos nariai nuolat dalyvauja įvairiuose konkursuose, festivaliuose ir kituose renginiuose.
Adresas : Pipiriškių k., Pastrėvio sen., LT-21331 Elektrėnų sav.
Tai pirmasis profesionalus 18-os duobučių golfo aikštynas Lietuvoje. Sostinių golfo aikštynas įkurtas nuostabioje vietoje, tarp keturių istorinių Lietuvos sostinių, 150 ha teritorijoje. Tarp Vilniaus ir Kauno įsikūrusį aikštyną patogu pasiekti šių ir aplinkinių miestų gyventojams.
Adresas :  KAUNE:
„Sporto Baras“ - tai specifinio tipo baras, skirtas sportu besidominčiai publikai.

Rodomos įvairių sporto šakų (krepšinio, futbolo, formulės1, teniso, bokso, ralio ir kitų) tiesioginės transliacijos ir jų kartojimai.

120 sėdimų vietų, vienas didelis ekranas, 11 plazminių televizorių, pulo stalas, rankų lenkimo stalas, bendras talpumas iki 300 lankytojų. Vaikų žaidimų kambarys su pramogomis ir atskiru plazminiu televizorium.
Adresas : Vilnius, Lietuva
Adresas : Kuršių 36-52, Kaunas
Nekomercinė radijo stotis energingiems ir jaunatviškiems 18-35metų amžiaus žmonėms, gyvenantiems pašėlusiu miesto ritmu. Studio7 pateikia informacinio-pramoginio turinio laidas iš viso pasaulio, kuriamas profesionalių šokių muzikos žinovų.
Adresas : Lietuva
Scenarijai ir metodika kaip švęsti kolektyvų vakarėliuose, vestuvėse, krikštynose, jubiliejų, gimtadienių, vardadienių baliuose - pobūviuose, mergvakariuose, bernvakariuose.
Adresas : Ozo g. 14, Vilnius
Elektroninės prekybos bendrovė TIKETA siūlo įsigyti elektroninius bilietus, dovanų ir laisvalaikio paslaugų kuponus internetu. ir iš karto juos atsispausdinti paprastu spausdintuvu.
Adresas : Smėlynės g. 51, Panevėžys
Jums rūpi sustiprinti sveikatą ar atskiras kūno dalis? Gal jums kas skauda?
O gal atsipalaiduoti ir pabėgti nuo rūpesčių bent valandėlei?
Galbūt jus domina celiulito mažinimas įvairiose kūno vietose?
Norite atjauninamųjų procedūrų veidui ir kūnui?
Gal raukslės Jums neduoda ramybės ir norite jų atsikratyti?
O gal norite padovanoti dovaną brangiam asmeniui?
Adresas : Gedimino g. 26, LT-21118 Trakai
Turizmo, sveikatingumo ir pramogų centras. Jūsų laisvalaikio šalis!
Adresas : S. Žukausko g. 1
UAB "Vaiduokliai" - vienintelė bendrovė Lietuvoje organizuojanti neįprastas pramogas ir ekskursijas nakties metu. Siūlome įdomų laisvalaikį įvairių pomėgių žmonėms - romantikams, ekstremalių pojūčių ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams ar ieškantiems savo šventei ko nors įspūdingo.
Adresas : H. Manto g. 10/Mažvydo al.3, LT-92131 Klaipėda
Pagrindinė veiklos sritis yra pramogos bei paslaugos suaugusiems žmonėms - erotinių prekių parduotuvės Aistra, naktiniai striptizo klubai Escape, erotinio masažo salonai Aistros masažai. Naujos idėjos ir sumanymai plėsti firmą, burti aukštos kvalifikacijos personalą, diegti modernias technologijas, verčiančias žengti į priekį.
Adresas : Būstinė/didmeninė prekyba: 
Video Line
Adresas : VIDEOFRONTO NUOMOS SALONAI
Videonuoma
Adresas : Pakalnės g. 13/1, LT-01112 Vilnius
Vizų apiforminimas: Rusija, Baltarusija, Kazachstanas, Azerbaidžanas, Turkmenistanas.
Adresas : Švitrigailos g. 40, Vilnius
Dažasvydis
Adresas : Mogiliovo g. 3-41, Klaipėda
…:::Rengiame Furšetus, Jubiliejus, Gimtadienius, Krikštynas,  Išvykas, Keliones, įmonių Vasaros ir Kalėdines šventes, Vestuves, Sporto varžybas ir Koncertus. Profesionalų komanda pateiks Geriausius pasiūlymus Jums. Pamirškite rūpesčius ir saugokite savo brangų laiką organizuojant pramogas. Mes pasirūpinsime viskuo.:::…
Adresas : I.Kanto g. 8, Klaipėda
Turizmo agentūroje "Viva Travel" Jūs galite įsigyti kelionę į bet kurią pageidaujamą šalį. Mes padėsime Jums susiplanuoti savo atostogas, pagal Jūsų galimybes ir poreikius, pasiūlysime Jums gausybę kelionių autobusais ir lėktuvais, poilsiui ir pasaulio pažinimui.

Galime pasiūlyti geras kainas, patrauklią nuolaidų sistemą ir įsipareigojame profesionaliai teikti visą Jus dominančią informaciją.

Mūsų teikiamos paslaugos:
Adresas : Akropolyje
Lošimų automatų salonas
Adresas : K. Baršausko g. 61G, 51423 Kaunas
Dažasvydžio sporto klubas