http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FGroziui9%2FKaunas
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Grožiui - Kaunas

Įmonių veiklos sritys  /  Prekybos centrai  /  Mega Kaunas  /  Grožiui

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : VILNIUJE:
Didmeninė ir mažmeninė prekyba juvelyriniais dirbiniais iš aukso sidabro, gaminiai su brangakmeniais. Daugiau kaip 300 rūšių vestuvinių žiedų bei papildomas pasirinkimas iš katalogų.

Prekių ir paslaugų grupės:

Vestuviniai žiedai - Labai platus vokiškų, itališkų vestuvinių žiedų pasirinkimas. Vienas didžiausių asortimentų Lietuvoje.

Aukso gaminiai su brangakmeniais - Gaminiai su briliantais, safyrais, rubinais, smaragdais bei įvairiausi jų deriniai.

Aukso gaminiai
Adresas : PC "Mega"
Kirpykla, kosmetologijos kabinetai, masažai, soliariumai.
Adresas : Vilniuje:
12 metų grožio sferoje dirbanti kompanija "Femina Bona" tiki, jog harmoningas žmogus, gražus ne tik išore, bet ir savo vidumi, yra iš tiesų gražus ir laimingas. Mums malonu kuriant grožį suteikti žmogui vidinio pasitikėjimo savimi ir kuriant asmenybės stilių padėti žmogui atskleisti savo vidines stiprybes.

"Femina Bona" grožio salonai, didmeninės prekybos padalinys bei mokymo centras -
Adresas : KristiAna salonai:
„KristiAna" - išskirtinės kokybės parfumerijos ir kosmetikos priemonės, skirtos Jai ir Jam. Čia rasite visko - nuo dailaus kasdienio muiliuko iki legendinių kvepalų kolekciniuose buteliukuose, nuo švelnaus kasdienio šampūno iki itin efektyvių kremų.
"Mineralų pasaulis" siūlo platų asortimentą įvairių gaminių is akmenų. Tai pakabučiai iš natūralių neapdirbtų pusbrangių akmenų – drūzų, įvairūs juvelyriniai dirbiniai su pusbrangiais akmenimis. Taip pat įvairaus dydžio apdirbti akmenys, pjaustyti akmenys, akmenys su skylėmis. Įvairaus dydžio ir formų figūrėlės, talismanai, suvenyrai (piramidės, laikrodžiai, vazos, žvakidės) tikrai papuoš Jūsų namus.
Adresas : „Silver City“ papuošalų salonai:
„Silver city” – originalių papuošalų salonų tinklas. Čia rasite stilingų sidabro papuošalų su kriauklių, perlų inkrustacijomis, dirbinių iš kriauklių, akmens, medžio, odos, plieno. Kolekcijos nuolat atnaujinamos.

Papuošalai iš sidabro

Žiedai, apyrankės, grandinėlės, auskarai moterims ir vyrams – nebrangūs, skirti kasdienai bei ekskliuzyviniai papuošalai ir vienetiniai gaminiai.
Dauguma kolekcijų gaminama specialiai “Silver city” ženklui. Kolekcijos nedidelės
Adresas : Slucko g. 3, Vilnius

Top Shop – tai populiariausios grožio, sporto, namų, sveikatos ir laisvalaikio prekės, kurios pagerins Jūsų gyvenimo kokybę.

Grožiui:
Derma Wand odos priežiūros priemonė,
Slim & Lift Supreme apatiniai,
Celluless vakuuminio masažo prietaisas,
Velform Hair Grow Plus gelis.

Namams:
Rovus drabužių garintuvas,
Hot

Adresas : Verona parduotuvės
Juvelyrikos rinkoje esame 10 metų. Didžiausią dėmesį skiriame prekių asortimentui. Tuo tikslu 2 kartus per metus lankomės pasaulinėse juvelyrikos parodose Italijoje, sekame naujausias papuošalų tendencijas bei pateikiame Lietuvos pirkėjams. PC „MEGA“ pateikta virš 9000 skirtingų papuošalų iš aukso ir sidabro.