http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FDovanos-suvenyrai%2FKaunas
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Dovanos, suvenyrai - Kaunas

Įmonių veiklos sritys  /  Reklama, žiniasklaida, leidyba  /  Dovanos, suvenyrai
Įmonių veiklos sritys  /  Verslo, buitinės ir kitos paslaugos  /  Paslaugos verslui  /  Dovanos, suvenyrai

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas
UAB „ACEO“- reklamos gamybos įmonė. Pagrindinis UAB „ACEO verslo sėkmės garantas yra darbštūs, gerai savo darbą išmanantys ir atliekantys darbuotojai. Jų sukauptos žinios bei darbo patirtis gamyboje užtikrina aukštą atliekamo darbo ir pagamintos produkcijos kokybę. Visada stengiamės, jog klientas būtų patenkintas pasinaudojęs mūsų paslaugomis. Nuoširdžiai tikimės, jog prireikus profesionalios pagalbos - Jūs kreipsitės į mus
Adresas : Vilniaus g. 27 - J.Jablonskio g. 1, Kaunas
Prekės vaikams: firminė apranga, firminė avalynė, prekės naujagimiams, dovanos, lovų užtiesalai, moteriški ir vyriški drabužiai, sidabro gaminiai.
Adresas : Hipodromo g. 5-1, 45132 Kaunas
suvenyrai
bižuterija
žvakės
mažmeninė prekyba
Adresas : A. Mickevičiaus g. 17, Kaunas
Antikvariatas
Adresas : V. Krėvės pr. 48-11, 50405 Kaunas
suvenyrai
bižuterija
gamyba
Adresas : Elektrėnų g. 8, Kaunas
dizainas
lauko reklama
reklama ant drabužių ir aksesuarų
reklaminiai spaudiniai
reklamos agentūros
verslo dovanos
Adresas : Gedimino g. 13, Marijampolė
Aure interjero salonai. Klasikinis stilius su įvairių šalių improvizacijomis.

Adresas : Savanorių pr. 346, Kaunas
suvenyrai
bižuterija
žvakės
dirbtinės gėlės
didmeninė prekyba
mažmeninė prekyba
Adresas : UAB "AUSTER" IR KO
Įmonė UAB “AUSTER IR KO” pateikia Lietuvos rinkai labai platų odinės galanterijos prekių, rašymo priemonių ir verslo dovanų bei aksesuarų asortimentą. Šiuo metu galime pasiūlyti garsių pasaulio firmų “PIQUADRO” iš Italijos, “NEW – K” iš Vokietijos, “CLAUDIO FERRICI” iš Olandijos ir kt. odos galanterijos gaminius, taip pat rašiklius “CARAN D’ACHE” iš Šveicarijos, “MONTEGRAPPA” ir “LALEX”
Adresas : Bijūnų g. 12, LT-48399 Kaunas
Mes, UAB „Baltijos linai“, kuriame produktus iš 100% lino audinio. Lino audinys pasižymi antialerginėmis savybėmis, yra gražus ir stiprus. Galime pasiūlyti platų patalynės, dekoratyvinių pagalvėlių, stalo užtiesalų, užuolaidų, tekstilės virtuvei, voniai ir saunai, drabužių, malonių smulkmenų asortimentą išskirtiniais siuvinėjimo raštais iš natūralaus lino. Mūsų gaminama produkcija yra skirta vartotojui, kuris ieško išskirtinio dizaino ir natūralių
Adresas : Nemuno g. 10-1, LT-44294 Kaunas
Čia rasite dovanų bet kuriai progai, kiekvienam žmogui. Rankų darbo puodeliai, keramika, elegantiški albumai, nuotraukų dėžutės, rėmeliai ir daugybė širdžiai mielų daikčiukų... Norintys pajusti gyvenimo kokybę ras prabangią, prancūzišką “Yves Delorme“ tekstilę, rankšluosčius, chalatus. Spalvingos italų kompanijos “Bassetti“ lovatiesės, pagalvėlės kiekvieno namams suteiks naują skambesį...
Adresas : Savanorių pr. 349, LT-49425 Kaunas
Jei ieškai šaunaus daikto sau, Cool dovanos šeimai ar draugams, o gal dovanos ypatingam žmogui? – Tada pataikei ten kur reikia!
Adresas : Rotušės a. 1, 44280 Kaunas
suvenyrai
bižuterija
žvakės
dirbtinės gėlės
gintaro dirbiniai
mažmeninė prekyba
Adresas : "DORADO" parduotuvės
DOARDO - Dovanų, namų dizaino ir dekoravimo mažmeninės prekybos salonai.
Adresas : V. Putvinskio g. 49, LT-44243 Kaunas
Prekyba verslo dovanomis.
Adresas : V.Krėvės pr. 104A, Kaunas
Įmonė pradėjusi savo veiklą nuo dovanų maišelių gamybos, dovanų popieriaus, juostelių, kaspinų ir kitų dovanų pakavimo reikmenų prekybos, vėliau išsiplėtė iki didmeninės ir mažmeninės prekybos floristikos ir dekoravimo prekėmis, kriauklėmis, suvenyrais ir dovanomis.
Adresas : Taikos pr. 88A-515 kab.
UAB "Field of Dram Days" - dovanų kortelių/čekių kompanija, siūlanti rinkai įvairaus spektro laisvalaikio pramogas, pradedant nardymo, kaitu pamokomis ir baigiant pasilepinimais grožio centre, nepamirštamais įspūdžiais įrašų studijoje. Platus paslaugų spektras leidžia formuoti pasiūlymus ne tik individualiems asmenims, tačiau ir kompanijoms.
Adresas : Centrinis ofisas:
UAB „Fotofabrikas“ – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis foto paslaugas internete. UAB "Fotofabrikas" siūlo šias paslaugas: nuotraukų gamyba, suvenyrų gamyba, prekyba foto ir video technika.
Adresas : Maironio g. 19, 44250 Kaunas
suvenyrai
bižuterija
dirbtinės gėlės
didmeninė prekyba
mažmeninė prekyba
Adresas :  Partizanų g. 22a, LT-46415 Kaunas
Suvenyrai, bižuterija, žvakės, žvakidės, floristikos priedai, pakavimo medžiagos, stovai gėlėms, floristikos priedai, dovanų pakavimo medžiagos, dovanos