http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FAvalyne-ir-galanterija
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Avalynė ir galanterija

Įmonių veiklos sritys  /  Prekybos centrai  /  Akropolis Klaipėda  /  Avalynė ir galanterija

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Konstitucijos pr 12-215, Vilnius
A&G avalynės parduotuvės pristato populiariausią ir patraukliausią didžiųjų vakarų Europos gamintojų avalynę. Tai Italija, Vokietija, Ispanija, Olandija, Šveicarija. Tai Patani, Romano Mazzante, Giovani, Rieker, Vagabond, Bronx, Wortmann, Tamaris, Dona Valenta, Vendel, Pikolinos ir daugelis kitų.
Adresas : UAB "AUSTER" IR KO
Įmonė UAB “AUSTER IR KO” pateikia Lietuvos rinkai labai platų odinės galanterijos prekių, rašymo priemonių ir verslo dovanų bei aksesuarų asortimentą. Šiuo metu galime pasiūlyti garsių pasaulio firmų “PIQUADRO” iš Italijos, “NEW – K” iš Vokietijos, “CLAUDIO FERRICI” iš Olandijos ir kt. odos galanterijos gaminius, taip pat rašiklius “CARAN D’ACHE” iš Šveicarijos, “MONTEGRAPPA” ir “LALEX”
Adresas : UAB "Anis"
BAGS & MORE – tai parduotuvė skirta visai šeimai. Didelis prekių asortimentas užtikrina, kad kiekvienas čia išsirinks reikiamą daiktą – pradedant pinigine ir baigiant kelioniniais krepšiais bei lagaminais.
Adresas : PC "Akropolis"
Parduotuvė BOTTIVI prekiauja tik stilinga, elegantiška, prabangia ir klasikine moteriška avalyne bei aksesuarais. Kiekviena moteris šioje parduotuvėje ras sau tinkančią prekę. Visa avalynė yra aukščiausios kokybės ir pagaminta iš geriausios itališkos odos. Čia jūsų laukia aukščiausios klasės aptarnavimas. Apsilankykite ir įsitikinkite patys!
Adresas : UAB "BURDA MODEN SALONO" parduotuvės
UAB "Burda moden salonas" įsteigta 1993m. Įmonė pradėjo savo veiklą platindama spaudą - Verlag Aenne Burda koncerno leidinius. Vėliau, augant įmonei, pradėtas plėsti ir įmonės siūlomų prekių asortimentas: pradėta prekiauti ne tik "Burda moden" žurnalais, bet ir siuvimo mašinomis, jų aksesuarais, atsarginėmis detalėmis, siuvimo bei mezgimo siūlais, įrankiais rankdarbiams. Dabar įmonė prekiauja vokiečių firmų Pfaff
Adresas : Centrinis ofisas:
Mažmeninė prekyba NIKE prekinio ženklo prekėmis.
Adresas : Centrinis ofisas:
Tai madinga vyriška ir moteriška avalynė - laisvalaikiui, darbui ar šventei. Didelis pasirinkimas, įdomūs modeliai, puiki kokybė ir komfortas

Adresas : Centrinis ofisas: Ozo g. 25, 07150 Vilnius (Akropolio verslo centras)

DEICHMANN – tai mažmeninės prekybos avalyne lyderis Europoje.
Mūsų parduotuvės veikia 18-oje Europos šalių bei JAV.
„DEICHMANN“ avalynė – tai madinga, geros kokybės avalynė už patrauklią kainą. Visada patrauklios kainos. Belieka išsirinkti dydį.

Adresas : VILNIUJE:
Avalynė
Adresas : Centrinis ofisas:
Avalynė, mažmeninė prekyba
Adresas : Centrinis ofisas:
Tai spalvinga pavasario kolekcija visai seimai. Čia tikrai rasite kokybiškos, patogios avalynės už patrauklią kainą.

"Fam Club" - kojos pasakys ačiū.

Adresas : UAB "Ageseta"
UAB „Ageseta“ – vieną didžiausių avalynės praduotuvių tinklą valdanti bendrovė Lietuvoje.

Pradėjusi veiklą Šiauliuose 1997 metais bendrovė nuosekliai vykdė plėtros politiką ir šiuo metu turi 15 avalynės parduotuvių šalyje. Bendrovė valdo du savus – A&G avalynė ir Gino Rossi, ir vieną frančizinį - BATA - avalynės parduotuvių tinklus. A&G avalynės tinklas – praktiškiems, vertinantiems patogumą avalynės
Adresas : Šiaulių g. 19, Klaipėda

Prekyba rankinėmis, lagaminais, kelioninais krepšiais, portfeliais, piniginėmis, pirštinėmis, bižuterija, lietsargiais ir kitais aksesuarais.

Adresas : Smetonos g. 5-310, LT-01115 Vilnius
Avalynės parduotuvių „Jetty“ pirkėjas turi savitą skonį. Jis renkasi kokybę ir patogumą. Parduotuvėse „Jetty“ rasite Europoje populiarios HISPANITAS, AIRSTEP prekinio ženklo avalynės.
Adresas : Perkūno al. 4A, Kaunas
Galanterija
odinė galanterija
rankinės
tekstilinė galanterija
didmeninė prekyba
mažmeninė prekyba
Adresas : Tilžės g. 35, LT-78229 Šiauliai
"Millena"- tai avalynės salonas, siūlantis kokybišką, naujausių mados tendencijų avalynę klientams, kurie nori kurti savitą stilių, išsiskirti iš visumos.
Adresas : Centrinis ofisas:
Išpardavimas visus metus. Aukščiausia kokybė ir ryškių spalvų įvairovė už priimtiną kainą.
Adresas : Perkūno al. 4A, 44221 Kaunas
Odinė galanterija, rankinės, tekstilinė galanterija.
Adresas : Klaipėda
Prestižinės rašymo priemonės, verslo dovanos, galanterija
Adresas : Parduotuvės
„Reno” – tai ideali parduotuvė šeimai. „Reno” siūlo moterišką, vyrišką bei vaikišką avalynę. Ji pasižymi kokybe, elegancija, patogumu. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite sportinio tipo avalynės, batų jaunimui, kokybiškos vaikiškos avalynės, pagamintos pagal visus vaikiškai avalynei keliamus reikalavimus.