http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FApranga9
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Administracija
Kompanija kuria ir siuva sportinę aprangą bei sudėtingų technologijų gaminius garsioms užsienio kompanijoms.
Adresas : UAB "Baltika Lietuva"
Drabužiai
viršutiniai
trikotažiniai
nauji
mažmeninė prekyba
Adresas : M. K. Čiurlionio g. 82a - 50, Vilnius LT-03100
Džinsiniai rūbai
Bimbo Italija“ parduotuvėse nedidelėmis kainomis pristatomos garsiausių Italijos, taip pat kitų Europos Sąjungos valstybių gamintojų drabužiai bei batai vaikams, paaugliams ir nėščioms moterims. Visos prekės labai kokybiškos, pagamintos daugiausia iš natūralių medžiagų, madingos, o svarbiausia – nebrangios.

Parduotuvėse „ Bimbo Italija“ nuolatos organizuojamos įvairiausios akcijos ir žaidimai, nuolaidų programos, o gausus būrys ištikimiausių pirkėjų naudojasi „Bimbo„
Adresas : UAB "BURDA MODEN SALONO" parduotuvės
UAB "Burda moden salonas" įsteigta 1993m. Įmonė pradėjo savo veiklą platindama spaudą - Verlag Aenne Burda koncerno leidinius. Vėliau, augant įmonei, pradėtas plėsti ir įmonės siūlomų prekių asortimentas: pradėta prekiauti ne tik "Burda moden" žurnalais, bet ir siuvimo mašinomis, jų aksesuarais, atsarginėmis detalėmis, siuvimo bei mezgimo siūlais, įrankiais rankdarbiams. Dabar įmonė prekiauja vokiečių firmų Pfaff
Adresas : Centrinis ofisas:
Mažmeninė prekyba NIKE prekinio ženklo prekėmis.
Adresas : Konstitucijos pr. 7A, 09308 Vilnius
“Colin‘s“ kolekcijos kuriamos pirkėjams, vertinantiems kokybę, originalumą, sekantiems naujausias mados tendencijas, norintiems išsiskirti iš minios. Parduotuvėje “Colin‘s“ kiekvienas pirkėjas gali atrasti tai, kas geriausiai atitinka jo skonį ir poreikius.
Adresas : Žirmūnų g. 27, 09105 Vilnius
Didžiausias originalių džinsinių drabužių prekybos tinklas Lietuvoje. Kiekvienas klientas išsirinks kokybiškus, metų laiką atitinkančius drabužius, kurie leis laisvai jaustis darbe, namuose ar iškyloje. Džinsų centras – visi geri džinsai čia!

Džinsiniai rūbai.
Džinsai – tai ne tik žydros kelnės. Džinsai – tai gyvenimo būdas, kurį renkasi moterys ir vyrai, kurie yra laisvi, siekiantys užsibrėžtų tikslų ir gaunantys
Adresas : Konstitucijos pr. 7A, 09308 Vilnius
Drabužiai
viršutiniai
mažmeninė prekyba
Adresas : Ramygalos g. 151, Panevėžys
Drabužiai
viršutiniai
trikotažiniai
vaikiški
nauji
mažmeninė prekyba
Adresas : Konstitucijos pr. 7A, 09308 Vilnius
Drabužiai
viršutiniai
trikotažiniai
vaikiški
nauji
mažmeninė prekyba
Adresas : Centrinis ofisas
Moteriškų drabužių salonas.
Adresas : Ramygalos g. 151, Panevėžys
Drabužiai
viršutiniai
trikotažiniai
vaikiški
nauji
mažmeninė prekyba
Adresas : Klaipėda
Pėdkelnės
Adresas : Panerių g. 43, LT-03202 Vilnius
Viršutinė apranga moterims - kostiumai, kelnės, sijonai, palaidinės, paltai, striukės, puspalčiai, lietpalčiai, megztiniai, skarelės; vyrams - paltai, lietpalčiai, striukės, kostiumai, švarkai, kelnės, marškiniai, kaklaraiščiai, megztiniai, šalikai, kepurės bei apranga vaikams.
Adresas : "Marc O’Polo" parduotuvė
Marc O’Polo laikosi modernaus stiliaus, lengvai nešiojamos, kokybiško gyvenimo mados. Marc O’Polo kolekcijas kuria madingiems, vertinantiems kokybę ir individualumą pirkėjams.
Adresas : Parduotuvės
Stilingi drabužiai ponioms ir panelėms.
Adresas : VILNIUJE:
"Mexx" - tai moderni jauna klasika skirta optimistiškiems, atviriems, uždegantiems ir linksmiems žmonėms, kuriuos vienija šiuolaikiškumas bei energija. "Mexx" drabužių linija skirta paagliams, moterims ir vyrams iki 40 metų, kuriems nesvetimas pasaulietiškas mąstymas, gera nuotaika, jaunatviškumas bei dinamiškumas.
Adresas : Konstitucijos pr. 16, VCUP, 09308 Vilnius
Drabužiai
Adresas : UAB "Melanta"
Parduotuvėse galima įsigyti moteriško apatinio trikotažo, maudymosi kostiumėlių bei jų priedų, body, korsetų, naktinių marškinėlių, chalatų, pėdkelnių, kojinių ir kitų pikantiškų smulkmenų.
Prekės parduotuvėse Pati Pati tinka įvairaus amžiaus moterims bei merginoms turinčioms ir idealią, ir nestandartinę figūrą. Kad kiekviena jaustųsi patogiai ir pasitikėtų savimi, parduotuvėse platus dydžių, spalvinių gamų pasirinkimas, pastoviai atnaujinamos kolekcijos. Taip pat