http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FAkropolis-Kaunas%2F-%2F100
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Adresas : Kaunas, Klaipėda
Bižuterija
Adresas : Akropolyje
Picerija
Adresas : PC "Akropolis"
"Pierre cardin" - skirtas vyrams. "Pierre cardin" - tai aukštos kokybės klasikiniai ir laisvalaikio drabužiai, parduodami atitinkamo lygio ir aplinkos parduotuvėse. "Pierre cardin" vyras - sėkmingas vadovas ar verslininkas, vertinantis kokybę, stilių bei individualumą 30-55 - metis. "Pierre cardin" - tai stilius, aukščiausios kokybės medžiagos, prancūziško dizaino ir elegancijos derinys. "Pierre cardin" parduotuvės įrengiamos šviesios
Adresas : Akropolyje
Didžiausias pasaulyje picerijų tinklas, mėgstamas viso pasaulio lankytojų dėl nepakartojamo skonio picų įvairovės ir plataus salotų pasirinkimo. Negaminame lietuviškų šaltibarščių ar cepelinų, bet picų mėgėjams turime ką pasiūlyti. Ateik, paragauk ir išsirink savąją!
Adresas : PC "Akropolis"
Madingi drabužiai ir aksesuarai moterims.
Adresas : VILNIUJE:
Drabužiai jaunimui
Adresas : Kaunas, Klaipėda, Šiauliai
Spauda, knygos
Adresas : Klaipėda
Drabužiai vyrams ir moterims
Restoranas Ramzio haremas, tai jaukumo, dekoratyvumo ir privatumo salelė prekybos ir pramogų Akropolis. Šis restoranas, esantis rūsyje išpuoštas iškiliomis kolonomis, freskomis ir bareljiefais. Čia puiki vieta švęsti: gimtadienius, jubiliejus, sukaktis, taip tap bernvakarius ir mergvakarius.
Visi restorane naudojami indai atvešti iš egipto. Jie nepaprastai puošnūs ir originalūs, čia jums galime pasiūlyti tradicinių giptietiškų, libanietiškų, europietiškų patiekalų
Adresas : Parduotuvės
„Reno” – tai ideali parduotuvė šeimai. „Reno” siūlo moterišką, vyrišką bei vaikišką avalynę. Ji pasižymi kokybe, elegancija, patogumu. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite sportinio tipo avalynės, batų jaunimui, kokybiškos vaikiškos avalynės, pagamintos pagal visus vaikiškai avalynei keliamus reikalavimus.
Adresas : Kaunas, Klaipėda
Galanterija, aksesuarai, bižuterija
Adresas : Konstitucijos pr. 16, 09308 Vilnius
Sporto, turizmo ir žūklės reikmenys
Adresas : Verkių g. 29, 15 korpusas, Vilnius
"RuDuDu" tai žaislų parduotuvės, kuriose vaikučiai ir jų tėveliai visuomet gali išsirinkti žaislą ar žaidimą. O jei abejojate dėl vieno ar kito žaislo, arba tiesiog nežinote ką išsirinkti, mūsų pardavėjai-konsultantai mielai jums padės šiuo klausimu. Drąsiai kreipkitės į "RuDuDu" pardavėjas (us). Jų konsultacija tikrai padės jums priimti teisingą sprendimą.

RuDuDu - geriausia žaislų parduotuvė Jūsų mieste.
Adresas : Akropolyje
”S.Oliver” – tai pirmoji šio prekinio ženklo parduotuvė Lietuvoje. Ji skirta jauniems vyrams ir moterims, kurie teikia prioritetą ypatingiems, kokybiškiems drabužiams.
Adresas : Parduotuvės
Salonuose rasite ne tik SALAMANDER avalynės, bet ir kitus garsius prekinius ženklus: Ara, Think, Lloyd, Hogl, Nouchka, Gabor, Peter Kaiser, Sergio Bucci, Lodi ir kt.
Adresas : Kaunas, Klaipėda, Panevėžys
Saldainiai
Adresas : Ozo g. 25, LT-07150 Vilnius
Siuvykla, greitasis drabužių taisymas.
Adresas : Bijūnų g. 16, Kaunas
Sea Spa odos priežiūra, su jos įkūrėjais, gali pasigirti ilga ir sėkminga istorija sveikatos ir grožio pramonėje.
Mūsų tyrimai ir išradimai palaipsniui daro pažangą, taip leisdami mums patenkinti mūsų klientų pastoviai besikeičiančius poreikius. Esame įsipareigoję pateikti jums naujausią produkciją grožiui. Unikalūs, aukštesni nei vidutiniai, mineralinių šaltinių produktai, tokios kokybės, kuri neturi sau lygių.
Adresas : Kaunas
Drabužių tinklui SELA priklauso daugiau nei 500 prekybos įmonių veikiančių Lenkijoje,Kinijoje,Estijoje, Latvijoje,Rusijoje,Ukrainoje,
Kazachstane, Kirgizijoje,Armėnijoje,Moldavijoje, Baltarusijoje.
SELA drabužių kolekcija-tai individualumo išraiškos būdas.SELA kolekcijos-tai madingiausių tendencijų atspindys.Kasmet SELA kolekcijos pristato daugiau nei 1800 modelių.
Savo modeliams SELA naudoja natūralius audinius,o taip pat naujausių technologijų audinį TENCEL.Jis panašus į medvilnę,tačiau nesiglamžo,nepraranda spalvos.
SELA drabužių kokybę patvirtina tarptautinis prizas "Už kokybę" (International Europe
Adresas : „Silver City“ papuošalų salonai:
„Silver city” – originalių papuošalų salonų tinklas. Čia rasite stilingų sidabro papuošalų su kriauklių, perlų inkrustacijomis, dirbinių iš kriauklių, akmens, medžio, odos, plieno. Kolekcijos nuolat atnaujinamos.

Papuošalai iš sidabro

Žiedai, apyrankės, grandinėlės, auskarai moterims ir vyrams – nebrangūs, skirti kasdienai bei ekskliuzyviniai papuošalai ir vienetiniai gaminiai.
Dauguma kolekcijų gaminama specialiai “Silver city” ženklui. Kolekcijos nedidelės