http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fpaieska%2Fimones%2FCamelia%2520vaistine
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 57968
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Rasta rezultatų:

Camelia vaistine
Rasta rezultatų: Rasta įmonių: 24220
Adresas: Savanorių pr. 178, II a. Kaunas
Adresas: baltijos 72, Kaunas
Privatus verslas.<br /> <br /><br />
Adresas: Bijūnų 10
Adresas: zzzzzzz
Adresas: Vilniaus r. sav. Klevinės vs. Ąžuolų g. 12-2
Adresas: Mažeikių r. sav. Sedos m. Mažoji g. 1A
Adresas: Cars Rent
<p style="margin-bottom: 0cm; line-height: 0.42cm;" align="LEFT">ekonomi&scaron;kų, patikimų, patogių ir saugių automobilių nuoma Lietuvoje.Patikimų &bdquo;Mazda&ldquo;, &bdquo;Renault&ldquo;, &bdquo;Chevrolet&ldquo;, &bdquo;Volkswagen&ldquo; ir &bdquo;Opel&ldquo; gamintojų automobiliai su naujausiais ir gausiausiais įrangos paketais, kokybi&scaron;ka vidaus apdaila, komfortu ir patogumu. Mažieji automobiliai tiks važinėti mieste, tiek ir ilgesnėms kelionėms. Pasinaudokite &bdquo;CarsRent&ldquo; automobilių nuoma paslaugomis! &nbsp;</p>
Adresas: Gamyklos g. 11, LT-96155 Gargždai
UAB Dolena - rąstiniai namai ir pirtys iš rąstų, karkasiniai namai.<br/><br/>UAB "Dolena" specializacija - rąstinių, karkasinių namų ir pirčių gamyba bei statyba. Nuo 1994 metų įmonė yra sukaupusi didžiulę patirtį gaminant medinius namus. Galime didžiuotis kasmet augančiais pardavimais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Nuo 1994 metų mes vystome rąstinių namų gamybą, o 1998 metais pradėti statyti ir karkasiniai namai iš gamykloje pagamintų sienų skydų. Vienas iš mūsų pagrindinių privalumų yra lankstumas įgyvendinant klientų pageidavimus ir poreikius. Šiandien apie 95% mūsų medinių namų yra eksportuojama į užsienį, pagrinde į Šiaurės ir Centrinę Europą.<br/><br/>UAB Dolena yra pakankamai lanksti kompanija. Mes atsižvelgiame į mūsų klientų unikalumo, kokybės ir saugumo poreikius. Mes galime pagaminti namą pagal užsakovo planus. Taip pat mes galime atlikti braižymo darbus pagal kliento eskizus, dizainą ir formas, sukurti apdailos detales jūsų namams. Mūsų užsakovas yra kūrybinio proceso dalis. Mes tikimės, kad jūs tapsite mūsų klientu.
Adresas: K?stu?io g. 4/Vykinto g. 14, Vilnius
Adresas: Vilkpėdės g. 7-165, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. P. Vileišio g. 28-78
Adresas: Vinius
<strong>Langų valymas Vilniuje!</strong><br />&nbsp; Profesionalus ir sąžiningas:&nbsp;<br /> &bull; langų valymas;&nbsp; <br />&bull; vitrinų valymas; <br />&bull; individualių namų, butų langų valymas.
Adresas: M. Slančiausko g. 1-3, Joniškis
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Girulių g. 16-2
Adresas: Užtvankos g. 2-8, Vilnius
Adresas: Vilniaus r. sav. Klevinės vs. Ąžuolų g. 12-2
Adresas: Vytauto Vaitkaus g. 9-122, Vilnius
Adresas: Trakų r. sav. Serapiniškių k.
Adresas: Pramonės pr. 30-423, Kaunas
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Savanorių pr. 174A
Adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 6B, Alytus
Adresas: Meistrų g. 8A, Vilnius
Nuo seniausių laikų žmogų supantys žalumynai ir gėlės šiais laikais tampriai įaugo į mūsų gyvenimą ir yra neatsiejama ofisų ar namų puošybos dalis. Savarankiškai sunku nuspręsti, koks būtent interjeras maksimaliai atitinka jūsų poreikius. Interjerų apipavidalinimą dirbtiniais augalais, kompozicijomis iš gyvų gėlių, pagalbinių puošybinių elementų bei aksesuarų jums siūlo Shishi. <br/>Shishi meistrai sukurs augalų kompozicijas ofisų, restoranų, viešbučių, parodų, prezentacijų, parduotuvių vitrinų, gyvenamųjų patalpų interjerams.<br/>Shishi kolekcija atnaujinama du kartus per metus . Su kolekcijos naujovėmis ir jų panaudojimo galimybėmis galima akivaizdžiai susipažinti kolekcijų pristatymų metu. Shishi kolekcija – tai tam tikras dirbtinių floristikos elementų bankas, kurio turtus gali įsigyti kiekvienas floristas ar dizaineris.<br/>Stebėdami gėles laviname estetinį skonį, ilsiname sielą. Galima valandų valandomis mėgautis floristikos kūriniu ir nepastebėti laiko tėkmės. <br/><br/>
Adresas: Savanorių pr. 119, LT-03150 Vilnius
STOKKER &ndash; tai didžiausias Baltijos &scaron;alyse LABAI GERŲ įrankių, įtaisų, įrengimų ir sunkiosios technikos centrų tinklas. Ar Jūs esate profesionalas, dirbantis statybos, pramonės ir aptarnavimo srityse, ar namų meistras, puikiai žinote, kad LABAI GERAS įrankis rei&scaron;kia ne tik gerai atliktą darbą, bet ir darbą atliktą su malonumu. STOKKER verslo koncepcija pagrįsta giliu parduodamų produktų i&scaron;manymu ir noru rasti geriausią sprendimą klientui. STOKKER įrankių centruose niekada neįsigysite blogų prekių, nes čia tokių nėra. Kiekvienoje produktų grupėje mes siūlome patikimus ir itin kokybi&scaron;kus pasaulinių lyderių prekių ženklus. STOKKER vardas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje garantuoja auk&scaron;čiausią kokybę ir užtikrina klientą, kad įsigyta prekė bus LABAI GERA! <br />
Adresas: Jonažolių g. 11-17, Vilnius
Adresas: Savanoriu 32
Vairavimo mokyklos pasirinkimas &ndash; atsakingas procesas. Jei ie&scaron;kote geriausio varianto, tai vairavimo mokykla &bdquo;AURUDA&ldquo; pasirengusi Jums padėti. Profesionaliai ruo&scaron;iame būsimus vairuotojus, naudojame modernias technologijas, savo srities specialistai pritaiko žinias bendram tikslui.
Adresas: Rasytės g. 24-71, LT-48118 Kaunas
Keleivių pervežimas Lietuvoje ir užsienyje, 2008m. 16 vietų mikroautobusai, mink&scaron;tos sėdynės, Mercedes Benz 313 sprinter.<br /><br />I&scaron;nuomojami mikroautobusai i&scaron;vykoms, vestuvėms Lietuvoje bei užsienyje.
Adresas: Taikos pr. 141, Kaunas
Muitinė, sandėliai, muitinės tarpininko paslaugos, sandėliaviamas, perkrovimo darbai
Adresas: Parko g.13, Rudamina
Nuo svajonės pastatyti namą... <br />Projektavimas, sąmatų skaičiavimas, kreditavimo galimybės, statybos darbai, draudimo paslaugos. Konsultacijos.
Adresas: V. Kudirkos g. 51
&ldquo;IT Ta&scaron;kas&ldquo; &ndash; kompiuterinės technikos didmeninės ir mažmeninės prekybos parduotuvių tinklas. Be kompiuterinės technikos &bdquo;IT Ta&scaron;kas&ldquo; siūlo ir kompiuterinės technikos bei spausdintuvų garantines ir pogarantines remonto paslaugas, kurias atlieka patyrę meistrai. Taip pat pildome populiariausių firmų spausdintuvų kasetes, atliekame profilaktinę kompiuterinės technikos apžiūrą. Dirbame tiek su juridiniais, tiek su fiziniais asmenimis, sudarome sutartis dėl nuolatinio prekių tiekimo ar paslaugų teikimo.
Adresas: Nausodės k. Panevėžio raj.
Žirgas - tai ne tik gyvūnas, gyvenantis &scaron;alia mūsų. Žirgas - tai grožio, laisvės, harmonijos, i&scaron;tikimybės, besąlygi&scaron;ko atsidavimo visuma. Žirgas gali žmogų daug ko i&scaron;mokyti: pagarbos, atsidavimo... , o visų pirma jis i&scaron;moko žmogų būti tikru Žmogumi. &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Mes jus pamokysime jojimo pagrindų, leisime jums pajusti, kaip malonu sėdėti balne ant &scaron;io kilnaus gyvūno, jausti jo ramybę ir harmoniją. Jauniesiems raiteliams mes pasiūlysime draugystę su poni klasės arkliuku, o kuriems atsibodo miesto &scaron;urmulys, kurie nori įkvepti gryno oro, bet niekaip nesiryžta sėstis į balną, pasiūlysime pasivažinėjimą karieta. "Nausodės žirgai" Jums linki bent kartą savo gyvenime pabendrauti su &scaron;iuo kilniu gyvūnu.
Adresas: Nagevičiaus 5, Kretinga
<strong>NEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGOS.</strong>Padedame parduoti, i&scaron;nuomoti, nusipirkti visą nekilnojamą turtą, butus, namus, kotedžus, patalpas, žemės sklypus. Taip pat padedame parduoti įkeistą visą nekilnojamą turtą bankuose. Konsultavimas Greitas pardavimo dokumentų paruo&scaron;imas; Vizitai, susitikimai su klientais; Dokumentų paruo&scaron;imas notaro patvirtinimu; Pirkimo &ndash; pardavimo sutarčių rengimas. &nbsp;&nbsp;&nbsp; <strong>VERTIMAI IVAIRIOMIS KALBU KOMBINACIJOMIS</strong><br /><br />Vertimo paslaugos ivairiomis kalbu kombinacijomis istaigoms,<br />organizacijoms bei privatiems asmenims.<br /><br />&middot; vertimai ra&scaron;tu i&scaron;/į 36 pasaulio kalbas;<br />&middot; tekstų redagavimas. Siekiant užtikrinti kokybę, i&scaron;verstus<br />tekstus redaguoja kalbos redaktorius, kuriam ta kalba yra gimtoji; &middot;<br />vertimų pristatymas pageidaujama laikmena;<br />&middot; skubūs vertimai;<br />&middot; Vertimai elektroniniu pa&scaron;tu ar faksu.<br /><br />Vertimų tvirtinimas<br /><br />Esant kliento pageidavimui oficialių dokumentų vertimus tvirtiname. Versti<br />pateiktas dokumentas arba jo kopija suri&scaron;ama su atliktu vertimu, dedamas<br />atitinkamas priera&scaron;as ir patvirtinama biuro antspaudu ir vertėjo para&scaron;u.<br />Prireikus vertėjo para&scaron;o tikrumą tvirtiname notaro biure.<br /><br />Kaina<br /><br />Paslaugų kaina priklauso nuo verstinų tekstų sudėtingumo, paslaugos<br />suteikimo skubumo, užsakymo dydžio. Todėl kaskart pra&scaron;ome klientų parodyti<br />verstiną tekstą, kad galėtume jį i&scaron;analizuoti, įvertinti ir pateikti<br />kainos pasiūlymą.<br /><br />Nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos. &nbsp; <strong>ĮMONIŲ STEIGIMO DUOKUMENTŲ RENGIMAS</strong> Steigiame naujas įmones patraukliomis kainomis. Visas steigimo procedūras atliekame greitai ir klientams patogiausiu būdu. Ruo&scaron;iame įmonių steigimo dokumentus (įstatus, nuostatus, steigimo aktus ar sutartis) įvairių teisinių formų įmonių steigimui: UAB &ndash; uždaroji akcinė bendrovė IĮ &ndash; individuali įmonė V&Scaron;Į &ndash; vie&scaron;oji įstaiga taip pat įvairiems fondams, klubams, bendrijoms, asociacijoms ir kt. &nbsp; &nbsp; <strong>Nageviciaus g. 5 (antras aukstas), Kretinga</strong> <strong>Mob. tel. 8-678 37171</strong> <strong>Tel. 8-445 77865</strong> <strong>El. pa&scaron;tas. : <a href="mailto:info@privatusturtas.lt" rel="nofollow" target="_blank">info@privatusturtas.lt</a></strong> <strong><a href="http://www.privatusturtas.lt/" rel="nofollow" target="_blank">www.privatusturtas.lt</a></strong>
Adresas: Vakarinis aplinkkelis 24
<span class="Apple-style-span" style="color: #333333; font-family: Arial, Helvetica, 'Nimbus Sans L', sans-serif; font-size: 13px; line-height: 15px; -webkit-text-size-adjust: none;">Spaudos namai | Poligrafijos paslaugų centras | Knygų spaustuvė | Knygos kietais vir&scaron;eliais | Knygos mink&scaron;tais vir&scaron;eliais | Įri&scaron;imas Nr.2 | Nr. 4 | Nr. 5 | Bro&scaron;iūros | Katalogai | Žurnalai | Spaudos paslaugos | Spaustuvė | Spindulys |<br />--<br />Printers of | Hard &amp; Soft Back Books | Magazines | Catalogues | Brochures |&nbsp;<br /><br />Lithuania | Printing house | Printing services&nbsp;<br /><br />UAB "Spindulio spaustuvė"&nbsp;<br />Vakarinis aplinkkelis 24&nbsp;<br />LT-48184 Kaunas, Lithuania Vakarinis aplinkkelis 24, Kaunas 481&nbsp;<br /><br />Phone +370 37 200744&nbsp;<br />Fax +370 37 204970&nbsp;<br />Mobile +370 676 19236&nbsp;<br /><br />Email info@spindulys.lt&nbsp;<br />Email tadas@spindulys.lt&nbsp;<br />Web http://www.spindulys.lt&nbsp;<br />--<br /></span><span class="Apple-style-span" style="color: #333333; font-family: Arial, Helvetica, 'Nimbus Sans L', sans-serif; font-size: 13px; line-height: 15px; -webkit-text-size-adjust: none;">"Spindulio spaustuve" GmbH&nbsp;<br /><br />Druckerei in Litauen | Druckdienstleistungen&nbsp;<br /><br />Vakarinis aplinkkelis 24, Kaunas LT-48184&nbsp;<br />Telefon 00 370 37 200 744&nbsp;<br />Handy 00 370 676 19236&nbsp;<br />Fax 00 370 37 204 970&nbsp;<br /><br />Drucker von | Hardcover und Softcover B&uuml;cher | Zeitschriften | Kataloge |&nbsp;<br />Brosch&uuml;ren |&nbsp;<br /><br />Email info@spindulys.lt&nbsp;<br />Email tadas@spindulys.lt&nbsp;<br />Web www.spindulys.lt<br /></span><span class="Apple-style-span" style="color: #333333; font-family: Arial, Helvetica, 'Nimbus Sans L', sans-serif; font-size: 13px; line-height: 15px; -webkit-text-size-adjust: none;">--&nbsp;</span>
Adresas: Tolminkiemio 19-49
<strong>STAGEMAN Lietuva</strong> - laisvalaikio animacijos lyderio Europoje STAGEMAN Group Ltd. atstovas Lietuvoje.<br />Įmonė specializuojasi laisvalaikio animacijos turizme ir renginių organizavimo atviruose ir uždaruose mokymuose, poilsio ir renginių organizavimo srityse veikiančioms įmonėms siūlo platų darbuotojų pasirinkimą, dar o personalo atrankas.<br />STAGEMAN turį platų partnerių ratą ir pastoviai teikia darbo pasiūlymus savo mokymų dalyviams.
Adresas: Perkūno al. 20A
Įmonė nuo 2007 metų sėkmingai vysto veiklą ir užsiima mažmenine plastikinių, medinių, aliuminių langų, stiklų&nbsp;prekyba, bei montavimo paslaugomis. Prekiauja grudintais stiklais, spalvotais bei ra&scaron;tuotais stiklais, veidrodžiais. Komplektuoja bei montuoja ivairias pertvaras (plastikines, aliumines, berėmes), stiklines du&scaron;o kabinas, stiklinius stogelius ir turėklus. Pagrindinis mūsų tikslas - Jūsų svajones paversti realybe - greitai ir kokybi&scaron;kai.
Adresas: Linkmenų g. 17D
Rankinė automobilių plovykla "&Scaron;varūs ratai" teikia visų lengvųjų automobilių ir mikroautobusų rankinio plovimo, va&scaron;kavimo, džiovinimo, salono cheminio valymo paslaugas. Taip pat atliekame kokybi&scaron;ką kilimų ir baldų cheminį valymą.
Adresas: Kaunas
<b>WEB-SPRENDIMAI.LT Esame individuliai dirbančių profesionalų komanda todėl galime pasiūlyti mažesnes paslaugų kainas.</b><br /><br />Jei jūsų verslui reikalinga internero svetainė, jos atnaujinimas ar priežiūra, kreipkitės ir mes rasime originalų sprendimą kartu.<br /><br /><b>Paslaugos:</b><br /><br />- Interneto svetainių kūrimas<br />- Turinio valdymo sitemos<br />- WEB - Dizainas<br />- Optimizacija paie&scaron;ko sistemoms<br />- Interneto svetainių marketingas<br />- Imonių ir asmenų el. lai&scaron;kų duomenų bazės
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: Grūšlaukės k., Kretingos r.
Adresas: Vienuolyno g. 11-14, Trakai
Adresas: Panerių g. 11, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Žalgirio g. 88A
Adresas: Strėvos k., Trakai
Adresas: Antakalnio 39, Vilnius
Poilsinės, pažintinės, jaunimo, verslo kelionės. Paskutinė minutė, aviabilietai.<br />Baltic tours, Lithuania tours, guide services.
Adresas: Naftininkų g. 8-57, Mažeikiai
Adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g., Šiauliai
Adresas: Tilto g. 10/K. Sirvydo g. 8, Vilnius
Adresas: J. Franko g. 14-14, Vilnius
Adresas: S. Konarskio g. 21-48 / Raseinių g. 1-48, Vilnius
Adresas: Kaminkelio g. 32-8, Vilnius
Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 17A-1, Kaunas
Adresas: Kvietinių g. 71-6, Gargždų m., Klaipėdos r.
Adresas: Liepkalnio g. 83-4, Vilnius
Adresas: Tuskulėnų g. 33C-404, LT-09219 Vilnius
<p> Internetinė parduotuvė www.1a.lt įkurta, vienos i&scaron; pirmaujančių Latvijoje internetinės parduotuvės www.1a.lv, steigėjų iniciatyva, kurie dirba &scaron;ioje srityje nuo 2002 metų.<br /> Skirtingai nuo įprastų parduotuvių, galime pasiūlyti prekes žemesnėmis kainomis dėl mažesnių fiksuotų veiklos ka&scaron;tų, kadangi nereikia mokėti didelių parduotuvės, sandėliavimo patalpų nuomos mokesčių, taip pat sudarinėjame ilgalaikes sutartis su pačiais prekių gamintojais. Internetinėje parduotuvėje www.1a.lt dirba puikiai savo veiklą i&scaron;manantys žmonės, sukaupę ilgalaikę ir kokybi&scaron;ką patirtį prekyboje, klientų aptarnavime, todėl galime užtikrinti, jog prekių pirkimas pas mus bus greitas, patogus ir Jums vertingas!</p>
Adresas: p.d. 415 Vilniaus 26-asis paštas, LT-12002
&lt;!--[if gte mso 9]>&lt;xml&gt; <o:OfficeDocumentSettings> <o:TargetScreenSize>800x600</o:TargetScreenSize> </o:OfficeDocumentSettings> &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; <p class="MsoNormal">Parfumerijos parduotuvė <a title="1CLICK" href="http://www.1click.lt" target="_blank"><strong>1CLICK.lt</strong></a> - originalūs kvepalai už <strong>GERĄ KAINĄ!</strong></p> <p class="MsoNormal"><a title="1CLICK" href="http://www.1click.lt" target="_blank"><strong>1CLICK.lt</strong></a> internetinėje parduotuvėje visada rasite: didelį asortimentą kvepalų ir kosmetikos, lengvą produktų paie&scaron;ką bei itin patrauklias jų kainas. &Scaron;iuo metu galime pasiūlyti daugiau nei 4000 parfumerijos ir kosmetikos prekių i&scaron; daugiau nei &scaron;imto gerai jums pažįstamų vardinių ženklų. Tikimės, kad i&scaron; gausaus ir kruop&scaron;čiai atrinkto asortimento mūsų pirkėjai visada i&scaron;sirinks jiems tinkamiausius parfumerijos ir kosmetikos pasiūlymus.</p> <p class="MsoNormal">&nbsp;</p> <p class="MsoNormal">&lt;!--[if gte mso 9]>&lt;xml&gt; <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:TrackMoves/> <w:TrackFormatting/> <w:HyphenationZone>19</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:DoNotPromoteQF/> <w:LidThemeOther>LT</w:LidThemeOther> <w:LidThemeAsian>X-NONE</w:LidThemeAsian> <w:LidThemeComplexScript>X-NONE</w:LidThemeComplexScript> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> <w:SplitPgBreakAndParaMark/> <w:EnableOpenTypeKerning/> <w:DontFlipMirrorIndents/> <w:OverrideTableStyleHps/> <w:UseFELayout/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> <m:mathPr> <m:mathFont m:val="Cambria Math"/> <m:brkBin m:val="before"/> <m:brkBinSub m:val="--"/> <m:smallFrac m:val="off"/> <m:dispDef/> <m:lMargin m:val="0"/> <m:rMargin m:val="0"/> <m:defJc m:val="centerGroup"/> <m:wrapIndent m:val="1440"/> <m:intLim m:val="subSup"/> <m:naryLim m:val="undOvr"/> </m:mathPr></w:WordDocument> &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]>&lt;xml&gt; <w:LatentStyles DefLockedState="false" DefUnhideWhenUsed="true" DefSemiHidden="true" DefQFormat="false" DefPriority="99" LatentStyleCount="267"> <w:LsdException Locked="false" Priority="0" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Normal"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="heading 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 7"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 8"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 9"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 7"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 8"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 9"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="35" QFormat="true" Name="caption"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="10" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Title"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="0" Name="Default Paragraph Font"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="11" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtitle"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="22" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Strong"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="20" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="59" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Table Grid"/> <w:LsdException Locked="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Placeholder Text"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="1" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="No Spacing"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Revision"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="34" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="List Paragraph"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="29" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Quote"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="30" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Quote"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="19" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtle Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="21" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="31" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtle Reference"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="32" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Reference"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="33" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Book Title"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="37" Name="Bibliography"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" QFormat="true" Name="TOC Heading"/> </w:LatentStyles> &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]> &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Įprastoji lentelė"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";} &lt;/style&gt; <![endif]--&gt;<span style="font-size: 12.0pt; font-family: 'Times New Roman','serif'; mso-fareast-font-family: SimSun; mso-ansi-language: LT; mso-fareast-language: ZH-CN; mso-bidi-language: AR-SA;"><a title="1CLICK" href="http://www.1click.lt" target="_blank"><strong>1CLICK.lt</strong></a> - gera kaina, didelis asortimentas, paprastas apsipirkimas ir auk&scaron;ta prekių kokybė.</span></p> &lt;!--[if gte mso 9]>&lt;xml&gt; <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:TrackMoves/> <w:TrackFormatting/> <w:HyphenationZone>19</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:DoNotPromoteQF/> <w:LidThemeOther>LT</w:LidThemeOther> <w:LidThemeAsian>X-NONE</w:LidThemeAsian> <w:LidThemeComplexScript>X-NONE</w:LidThemeComplexScript> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> <w:SplitPgBreakAndParaMark/> <w:EnableOpenTypeKerning/> <w:DontFlipMirrorIndents/> <w:OverrideTableStyleHps/> <w:UseFELayout/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> <m:mathPr> <m:mathFont m:val="Cambria Math"/> <m:brkBin m:val="before"/> <m:brkBinSub m:val="--"/> <m:smallFrac m:val="off"/> <m:dispDef/> <m:lMargin m:val="0"/> <m:rMargin m:val="0"/> <m:defJc m:val="centerGroup"/> <m:wrapIndent m:val="1440"/> <m:intLim m:val="subSup"/> <m:naryLim m:val="undOvr"/> </m:mathPr></w:WordDocument> &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]>&lt;xml&gt; <w:LatentStyles DefLockedState="false" DefUnhideWhenUsed="true" DefSemiHidden="true" DefQFormat="false" DefPriority="99" LatentStyleCount="267"> <w:LsdException Locked="false" Priority="0" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Normal"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="heading 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 7"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 8"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 9"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 7"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 8"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 9"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="35" QFormat="true" Name="caption"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="10" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Title"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="0" Name="Default Paragraph Font"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="11" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtitle"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="22" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Strong"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="20" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="59" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Table Grid"/> <w:LsdException Locked="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Placeholder Text"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="1" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="No Spacing"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Revision"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="34" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="List Paragraph"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="29" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Quote"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="30" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Quote"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="19" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtle Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="21" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="31" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtle Reference"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="32" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Reference"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="33" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Book Title"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="37" Name="Bibliography"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" QFormat="true" Name="TOC Heading"/> </w:LatentStyles> &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]> &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Įprastoji lentelė"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";} &lt;/style&gt; <![endif]--&gt;
Adresas: V. Krėvės pr. 112C-50, Kaunas
Adresas: Pramonės g. 97, Vilnius
Adresas: Daugod? k., Raseini? r.
Adresas: Ateities g. 21A, LT-06326 Vilnius
UAB „Dvi kryptys“ dirba biuro įrangos ir reklamos srityse nuo 1999 metų. Tikslas – išklausyti, suprasti ir rekomenduoti geriausią sprendimą. Mums padeda visame pasaulyje ir Europoje pripažinti profesionalios įrangos gamintojai.<br/>Mes sakome „ne“ standartiniams pasiūlymams ir kiekvieną kartą surandame arba sukuriame tai, ko reikia užsakovui.<br/>Net jei niekas iki šiol to nedarė, gal būt tai padaryti galime mes.<br/>Biuras nuo idėjos iki rakto!<br/>Nuo 2008m. pavasario tapome Italijos mažosios architektūros gamintojų atstovais Baltijos šalyse bei Rusijoje.<br/>Veikla: biuro technikos; spausdinimo; kopijavimo aparatų, kompiuterių, programinės įrangos pardavimas, nuoma; multimedia, biuro popierius. Garantinis ir pogarantis aptarnavimas ir medžiagos. Reklamos gamyba ir paslaugos. Mažoji architektūra
Adresas: Laisvės pr. 117-56, Vilnius
Adresas: Laisvės pr. 117 - 56
<p class="MsoNormal"><strong></strong></p> <p class="MsoNormal"><strong><strong><span lang="LT">IT ūkio priežiūra / administravimas</span></strong></strong></p> <ul type="disc"> <li class="MsoNormal"><span lang="LT">Techninės IT įrangos priežiūra (asmeniniai kompiuteriai, delninukai, spausdintuvai ir kiti i&scaron;oriniai įrenginiai)</span></li> <li class="MsoNormal"><span lang="LT">Serverių ir serverinės įrangos priežiūra</span></li> <li class="MsoNormal"><span lang="LT">Kompiuterių tinklų bei interneto įrangos priežiūra</span></li> <li class="MsoNormal"><span lang="LT">Programinės įrangos priežiūra</span></li> <li class="MsoNormal"><span lang="LT">Konsultavimas bei geriausių sprendimų pasiūla Jums.</span></li> </ul> <strong><br />IT sprendimai / programavimas / sistemų integracija</strong><span lang="LT"></span> <p>&nbsp;</p> <ul type="disc"> <li class="MsoNormal"><span lang="LT">Kuriame IT sprendimus pagal individualius klientų poreikius, diegiame ir pritaikome paruo&scaron;tas verslo valdymo sistemas, padedame optimaliai i&scaron;naudoti turimas informacines sistemas ir integruoti jas tarpusavyje siekiant pasiekti maksimalų rezultatą Jūsų verslui. </span></li> </ul> <p class="MsoNormal"><strong><span lang="LT">Internetiniai projektai / e-commerce sprendimai</span></strong><span lang="LT"></span></p> <ul type="disc"> <li class="MsoNormal"><span lang="LT">Kuriame puikios kokybės ir &scaron;iuolaiki&scaron;ko dizaino internetinius projektus kurie gali būti naudojami ne tik Jūsų įmonės reprezentaciniams tikslams, bet ir elektroninei prekybai, palaugų tiekimui Jūsų klientui, užsakymų ruo&scaron;imui Jūsų tiekėjui ar kitais būdais optimizuojant Jūsų veiklą. </span></li> <li class="MsoNormal"><span lang="LT">Interneto svetainės naudoja turinio valdymo sistemas, kas palengvina jų administravimą, informacijos atnaujinimą ir leidžia taupyti Jūsų laiką ir pinigus.</span></li> <li class="MsoNormal"><span lang="LT">Konsultacijos dizaino, funkcionalumo, integracijos ir kitais klausimais</span></li> </ul> <p class="MsoNormal"><strong><br /></strong></p>
Adresas: Draugystės g. 6A, Joniškis
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Balžio g. 21C-1
Adresas: Pylimo g. 6-11, Vilnius
Adresas: Jonučių II k., Garliavos sen., Kauno r.
Adresas: Lietaus g. / Lazdynėlių g., Vilnius
Adresas: Pylimo g. 12-1, Vilnius
Adresas: Nuotakų g. 1, Vilnius
Adresas: Linkmenu 10, Vilnius
Adresas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda
Adresas: Laisvės pr. 99A-6, Vilnius
Adresas: Kauno m. sav. Kauno m. Stanaičių g. 2-3A
Adresas: Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1, Vilnius
Adresas: Vilkpėdės g. 22, Vilnius
Adresas: Vilnius
Rankų darbo papuo&scaron;alų gamyba, pardavimas. Autoriniai rankdarbiai.<br />
Adresas: Trinapolio g. 9D-20, Vilnius
Adresas: Elnių g. 27 / Stirnų g. 28, Vilnius
Adresas: Tilžės 83 b , Šiauliai
Adresas: Vatušių g. 16A, Rietavas
Adresas: Perkūnkiemio g. 11-26, Vilnius
Adresas: Taikos pr. 73-25, Kaunas
Adresas: Raudondvario pl. 208-27, Kaunas
Adresas: Odminių g. 3-28, Vilnius
Adresas: Vandentiekio g. 27-24, Vilnius
Adresas: Aušros al. 68, Šiauliai
Adresas: Kalvariju 247
Interneto svetainių kūrimas, tinklapių programavimas, tinklapių dizainas yra pagrindinė 3AKIS.LT veikla
Adresas: Didžioji g. 25, Vilnius
Adresas: Jogailos g. 11A, Vilnius
Adresas: Erfurto g. 4-50, Vilnius
Adresas: Vydūno g. 5A,Kintų mstl. , Šilutės r. sav.
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Rygos g. 5-8
Adresas: Švitrigailos g. 11B, Vilnius
Adresas: Adutiškio g. 3-3, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Adutiškio g. 3-3
Adresas: Kauno g. 98, LT-55178 Jonava
<p> CNC apdirbimo centrų pardavimas ir remontas<br /> Elektrinių ir pneumatinių įrankių remontas<br /> Nestandartiniai įrengimai<br /> Pneumatika, mechaninės atsarginės dalys, tepalai, tepimo sistemos, filtrai, aliuminis profilis &nbsp;</p>
Adresas: Šlavantos g. 5, Patašinės k., Marijampolės sav.
Adresas: Kulvos g. 34-28, Kaunas
Adresas: A.Jucio 43-27, Plunge LT-90148
<p> <strong>AivaShop.lt </strong>&ndash; tai plačiu asortimentu, itin maloniu ir greitu aptarnavimu, žemomis kainomis bei lanksčia nuolaidų sistema i&scaron;siskirianti internetinė parduotuvė. &Scaron;iuo metu savo klientams mes galime pasiūlyti &nbsp;vieną i&scaron; plačiausių prekių asortimentą, tad prekybos portale kiekvienas ras kažką sau. Mes ne tik parduodame prekes, kurias rodome savo kataloguose, bet ir galime padėti Jums surasti prekę, kurios dabar neturime. Įmonėje dirba daugiametę patirtį prekybos srityje turintys darbuotojai, kurie užgarantuos auk&scaron;čiausio lygio aptarnavimą.&nbsp;Kokybi&scaron;kos prekės, nuolatos didėjantis prekių asortimentas, patogus ir greitas prekių pristatymas, nuolatinis ir malonus bendravimas su klientu.&nbsp;Ačiū, kad domitės AivaShop.lt paslaugomis.&nbsp;</p>
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: P. Lukšio g. 43-59, Kaunas
Įregistravimo data: 2009-04-29<br />Jei esate &scaron;ios įmonės atstovas, BŪTINAI <a href="http://www.ringo.lt/user/register/67358">prisiregistruokite</a>, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: Giedraičių g. 85, Vilnius
Adresas: Tilžės g.60A, Šiauliai
ne pelno siekianti organizacija
Adresas: Tolminkiemio g. 3, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Laisvės pr. 125
Adresas: Laisvės pr. 125, Vilnius
Adresas: Laisvės pr. 125, Vilnius
Adresas: Konstitucijos pr. 23, LT-08105, Vilnius
Internetinių svetainių kūrimas, internetinių parduotuvių kūrimas, internetinių svetainių dizainas, firminis stilius, tinklapių optimizavimas, IT paslaugos
Adresas: Pramonės g. 97, Vilnius
Adresas: Taikos pr. 141, Kaunas
Adresas: LT-06118, Vilnius Laisvės pr. 125 - 601
Oficialus BitDefender duomenų apsaugos ir antivirusinės programinės įrangos sprendimų atstovas Baltijos &scaron;alyse. Parduodame ir kitą programinę įrangą.<br /> Taip pat &ndash; kompiuterius bei jų komponentus, i&scaron;orinius įrenginius ir jų priedus.<br /> Fotoaparatai, televizoriai.<br />
Adresas: Baltų pr. 49F, LT-48233, Kaunas
Projektuojame ir gaminame įvairios paskirties korpusinius baldus. Pagal Jūsų pageidaujamus i&scaron;matavimus bei individualius interjero poreikius paruo&scaron;ime vizaulizacijas. Patarsime kaip galite sutaupyti renkantis medžiagas ir baldinę furnitūrą. Gaminame biuro, virtuvės, svetainės, vaikų kambario baldus, prie&scaron;kambario spintas taip pat spintas su slankiojančiom sistemom. <br />Užsukite į baldų ir interjero saloną &bdquo;4KAMPAI&ldquo; i&scaron;sirinkite modernius ir funkcionalius baldus.&nbsp;Čia rasite platų interjero priedų pasirinkimą. <br />Stilingi baldai ir interjero priedai jūsų namų jaukumui.
Adresas: Kaišiadorių r. sav. Dovainonių k.
Adresas: Šiaulių m. sav. Šiaulių m. Margių g. 10A-403
Adresas: Pakalnės g. 7, Vilnius
UAB 4RES tiekia ekologi&scaron;kai &scaron;varų kietą biokurą; pjuvenų granules, pjuvenų briketus bei skaldytas malkas. Didžioji dalis produkcijos eksportuojama į Vakarų Europą.<br />
Adresas: Ukmergės g. 25-68, Kauno m., Kauno m. sav.
Adresas: Linkmenų g. 15, Vilniaus m., Vilniaus m. sav.
<p> Autoserviso paslaugos :<br /> <br /> -visų tipų pavarų dėžių kapitalinis remontas;<br /> <br /> -automatinių pavarų dėžių elektrinės dalies remontas;<br /> <br /> -tepalų keitimas;<br /> <br /> -ratu montavimas &ndash; balansavimas;<br /> <br /> -padangų klijavimas;<br /> <br /> -pakabos remontas;</p>
Adresas: Linkmenų g. 15
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:PunctuationKerning /> <w:ValidateAgainstSchemas /> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables /> <w:SnapToGridInCell /> <w:WrapTextWithPunct /> <w:UseAsianBreakRules /> <w:DontGrowAutofit /> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]--> <p class="MsoNormal"> <strong><span lang="LT">Autoserviso paslaugos :</span></strong></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-visų tipų pavarų dėžių kapitalinis remontas;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-automatinių pavarų dėžių elektrinės dalies remontas;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-tepalų keitimas;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-ratu montavimas &ndash; balansavimas;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-padangų klijavimas;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-pakabos remontas;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-variklių remontas;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-au&scaron;inimo sistemos remontas;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-radiatorių keitimas;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-kompiuterinė ratų geometrija;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-stabdžių sistemos remontas;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-sankabų remontas;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-ABS sistemų remontas;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-starterių, generatorių remontas;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-mikroautobusų remontas;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="LT">-tepalų, filtrų keitimas.</span></p>
Adresas: Šilutės pl. 57, Klaipėda
- titaninių dviračio rėmų gamyba <br />- didmeninė/mažmeninė prekyba dviračiais ir jų detalėmis <br />- individualūs dviračių užsakymai
Adresas: Perkūnkiemio g. 15-59, Vilnius
Adresas: Molėtų r. sav. Molėtų m. Vasario 16-osios g. 9
Adresas: Tramvajų g. 3-5, Vilnius
Adresas: Vilniaus r. sav. Bukiškio k. Sodų g. 1
Adresas: Draugystės g. 5, Pagirių k., Vilnius
Adresas: Giedraičių g. 85, Vilnius
Adresas: Kęstučio g. 47 / Bebrų g. 4, Vilnius
Adresas: Kirtimų g. 11-1, Vilnius
Adresas: Vilnius, Ozo g. 25, Akropolis, IIa., Romos Alėja, Pramogų zona.
Čia parduodami kokybi&scaron;ki žinomo JAV gamintojo <a title="3d akiniai" href="http://5dkinas.lt/lt/produktai/3d-akiniai">3D akiniai</a>. : pirkdami 3D akinius atkreipkite dėmesį į jų spalvą. Čia parduodami tikri Red/Cyan spalvų akiniai. Tuo tarpu dalis kitų parduodamų akinių yra Red/Blue spalvų, net jei dažnai ir yra klaidingai nurodomi kaip Red/Cyan. Neapsigaukite, Red/Blue yra senesnis standartas o dabar 3D vaizdo medžiaga yra pritaikoma būtent Red/Cyan akiniams ir su jais efektas geriausias.
Adresas: Draugystės g. 5, Pagirių k., Vilnius
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables /> <w:SnapToGridInCell /> <w:ApplyBreakingRules /> <w:WrapTextWithPunct /> <w:UseAsianBreakRules /> <w:UseFELayout /> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Įprastoji lentelė"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin:0in; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]--> <p class="MsoNormal"> <span lang="PL">Pigiai si</span>ū<span lang="PL">lome stogo danga, bitumines čerpeles. Vilniuje.</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="PL">&nbsp;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="PL">&nbsp;</span></p> <p class="MsoNormal"> <span lang="PL">&nbsp;</span></p>
Adresas: Vir
Adresas: Viršuliškių g. 61-47, Vilnius
Adresas: Utenos g. 29 / Biržų g. 19, Klaipėda
Adresas: Pakalnės k., Šilutė
Adresas: Sabalunkų k., Zarasų r.
Adresas: Baltijos g. 17-5, Kaunas
Adresas: Mikalojaus Koperniko g. 2-2, Gineitiškių k., Vilniaus r. sav.
Adresas: Maišiagalos g. 15, Sudervės k., Vilniaus r.
Adresas: Vilkpėdės g. 22, Vilnius
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: Saulėtekio takas 7-18, Palangos m., Palangos m. sav.
Adresas: Taikos pr. 73-25, Kaunas
Adresas: Zavišonių k., Šalčininkų r. sav.
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Pramonės g. 97
Adresas: J. Tumo-Vaižganto g. 114 / M. Pečkauskaitės g. 2, Plungė
Adresas: Gedimino g. 47, Kaunas
Adresas: Verkių g. 29, LT-09108 Vilnius
UAB &bdquo;8K&ldquo; projektuoja, diegia ir administruoja kompiuterinius tinklus, telekomunikacijų tinklus, informacinių technologijų bei silpnųjų srovių sistemas. Esame Microsoft Auksinis Sertifikuotas Partneris, o tai patvirtina auk&scaron;čiausią kompetencijos lygį.
Adresas: Vyčių k., Panevėžio r.
Adresas: A. Jakšto g. 7, Vilnius
Adresas: Jurgio Baltrušaičio g. 9-135, Vilnius
Adresas: Mikalojaus Koperniko g. 2-2, Gineitiškių k., Vilnius
Adresas: Pamėnkalnio g. 25, Vilnius
Adresas: Dubysos g. 60, Klaipėda
Adresas: Mikalojaus Koperniko g. 2-2, Gineitiškių k., Vilniaus r. sav.
Adresas: Gelvonų g. 60-29, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Laisvės pr. 77C
Adresas: Beržų g. 14-1, Varkalių k., Plungės r.
Adresas: Pušyno g. 10-13, Klaipėda
Adresas: Senasis Ukmergės kelias 107-11, Bendorių k., Vilnius
Adresas: A. Musteikio g. 1, Tauragnų mstl., Utenos r. sav.
Adresas: Geležinio Vilko g. 2-1, Kaunas
Adresas: Kalvarijų g. 276-47, Vilnius
Adresas: Sandėlių g. 74, Klaipėda
Adresas: A. Mackevičiaus g. 7, Kaunas
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Kareivių g. 6
Adresas: Kovo 11-osios g. 47-54, Kaunas
Adresas: Totorių g. 7-6, Vilnius
Adresas: Palšių k. 10-7, Kelmė
Adresas: Vilniaus g. 7, Panevėžys
Adresas: Ramygalos g. 46-47, Panevėžys
Adresas: Palangos g. 5-2, Kaunas
Adresas: T. Ševčenkos g. 18-32, Vilnius
Adresas: Laisvės al. 67, Kaunas
Adresas: Verkių g. 44, Vilnius (PC Medžio Centras DURŲ ir GRINDŲ GALERIJA)
<p align="justify" style="margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; margin-left: 0px;"> <strong>A. Zelenino IĮ | AZdurys.lt</strong>&nbsp;yra įsikūrusi Vilniuje, Verkių gatvėje esančiame &bdquo;Medžio centre&quot;. DURŲ ir GRINDŲ&nbsp;&nbsp;</p> <p align="justify" style="margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; margin-left: 0px;"> &nbsp; GALERIJOJE.Čia rasite itin platų vidaus medžio masyvo&nbsp; durų ,faneruotų durų ,laminuotų durų ir lauko medžio masyvo&nbsp;</p> <p align="justify" style="margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; margin-left: 0px;"> &nbsp; durų, &scaron;arvuotų durų asortimentą, bei furnitūrą: rankenas, spynas.Gaminame laiptus bei pakopas ,palangės ,apvadus&nbsp; ir&nbsp;</p> <p align="justify" style="margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; margin-left: 0px;"> &nbsp; kitas interjero detales i&scaron; natūralios medienos arba faneruotas .Kokybi&scaron;kas prekes už prieinamą kainą savo klientams</p> <p align="justify" style="margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; margin-left: 0px;"> &nbsp; siūlome jau a&scaron;tuntus metus.</p> <p align="justify" style="margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; margin-left: 0px;"> &nbsp; Jeigu pageidaujate individualaus sprendimo, mes patys i&scaron;matuosime, pagaminsime, atve&scaron;ime ir sumontuosime jūsų</p> <p align="justify" style="margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; margin-left: 0px;"> &nbsp; duris . Durys&nbsp; bei&nbsp; kiti gaminiai gaminamos i&scaron; auk&scaron;tos kokybės sluoksniuotos medienos, todėl yra tvirtos bei atsparios&nbsp;</p> <p align="justify" style="margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; margin-left: 0px;"> &nbsp; laiko deformacijai.</p> <p align="justify" style="margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; margin-left: 0px;"> &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Didelis gaminių pasirinkimas, individualūs sprendimai bei gera kokybė užtikrina, jog jūs liksite patenkinti!<br /> Kontaktai:<br /> &nbsp;</p> <p align="justify" style="margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; margin-left: 0px;"> &nbsp;</p> <table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%"> <tbody> <tr> <td style="font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; color: #474747;" valign="top"> <p style="margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; margin-left: 0px;"> <strong>A. Zelenino individuali įmonė</strong></p> <p style="margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; margin-left: 0px;"> Verkių g. 44,Vilnius PC Medžio Centras DURŲ ir GRINDŲ GALERIJA<br /> Tel.: 8 (5) 2785934<br /> Faks.: 8 (5) 2785934<br /> Mob.tel.868674329<br /> El.pa&scaron;tas:&nbsp;<a href="mailto:info@azdurys.lt" style="cursor: pointer; color: #252424; text-decoration: none;">info@azdurys.lt<br /> <br /> <strong>www.azdurys.lt&nbsp;</strong></a></p> </td> </tr> </tbody> </table> <p> &nbsp;</p>
Adresas: Sukilėlių pr. 104-19, Kaunas
Adresas: Pylimo g. 30, LT-01135 Vilnius
Biuro baldai iš Italijos, Belgijos, Ispanijos ir kitų Europos šalių. Platus produkcijos pasirinkimas: nuo įprastų baldų iki prabangių kabinetinių komplektų, jų projektavimas, eksportas, importas, didmeninė prekyba, mažmeninė prekyba.
Adresas: Marijampolės sav. Marijampolės m. Fabriko g. 6-4
Adresas: Perkūnkiemio g. 43-38, Vilnius
Adresas: Žirmūnų g. 25-27, Vilnius
Adresas: Fridricho Gedkanto g. 13, Vilnius
Adresas: Konstitucijos pr. 7, Vilnius
Adresas: Laisvės al. 98-1, Kaunas
Prabangių drabužių ir aksesuarų parduotuvė. Garsių dizainerių naujos kolekcijos: GF ferre, CNC, EXTE, Parasucocult, Just Cavalli, Cerruti, VJC Versace ir kt. Čia rasite patrauklaus dizaino, aukštos kokybės madingus drabužius bei aksesuarus. Naujai gauta rudens-žiemos kolecija!
Adresas: Taikos g. 5, Širvintos
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Žygio g. 90-12
Adresas: Aušros al. 66A / J. Basanavičiaus g. 9, Šiauliai
Adresas: Žemaitijos g. 52-27, Mažeikiai
Įregistravimo data: 2009-04-15<br />Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI <a href="http://www.ringo.lt/user/register/63456">prisiregistruokite</a>, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas: Kęstučio g. 86/I. Kanto g. 18, Kaunas
Adresas: Konstitucijos pr. 9-63, Vilnius
Adresas: Perkūno g. 8, Paviešečių k., Panevėžio r.
Adresas: Eišiškių Sodų 5-oji g. 19, Vilnius
Adresas: Kaimelio g. 13 Vilnius LT -07100
Pagrindinė įmonės veikla- daugiabučių namų ir pastatų&nbsp;renovacija, statybos rangos darbai. Įmonė konsultuoja daugiabučių namų bendrijų, visuomeninių, gyvenamųjų ir kitų namų savininkus pastatų renovacijos klausimais.&nbsp;&nbsp;Atestuoti bendrovės specialistai teikia profesionalias paslaugas nuo pastatų energinio&nbsp;audito, investicinių projektų rengimo&nbsp;iki statybos projektų darbų valdymo. UAB "A-Z Projektai" darbuotojų kelių metų darbo patirtis, įgyta parengiant ir įgyvendinant įvairius projektus, klientams leidžia suteikti kvalifikuotą konsultaciją ir statybinių projektų valdymą.
Adresas: Aušros g. 16-4, LT-44172 Kaunas
Adresas: Turgaus a. 2A, Telšiai
Adresas: Vasario 16-osios g. 15-40, Radviliškis
Adresas: Klaipėdos g. 133B-33, Kretinga
Adresas: Kanteriškių k., Šilutės r.
Adresas: Gabijos g. 23-76, Vilnius
Adresas: Šilutės pl. 41 g.
Dyzelinių automobilių servisas Klaipėdoje.<br /> Kompiuterinė diagnostika, purk&scaron;tukų / siurblių patikra ir remontas.<br /> Pagrindinių ir agregatinių diržų keitimas.<br /> Pilnas common-rail sistemų aptarnavimas.
Adresas: Erfurto g. 27-30, Vilnius
Adresas: Tarybų g. 3-16, Visaginas
Adresas: Paberžės g. 16-32, Vilnius
Adresas: Kaštonų g. 46-21, Alytus
Adresas: Sausio 13-osios g. 31, Vilnius
Adresas: Jaunimo g. 64-29, Alytus
Adresas: Bažnyčios g. 24A, Pabradės m., Švenčionių r.
Adresas: Panevėžio r. sav. Vaivadų k.
Adresas: Radvilėnų pl. 16A-1, Kaunas
Adresas: Energetikų g. 26-64, Visaginas
Adresas: Gegučių g. 19-17, Kėdainiai
Adresas: Vilniaus g. 31, Skuodas
Adresas: Naugarduko g. 15/. Algirdo g. 28, Vilnius
Adresas: Senųjų Trakų k., Trakų r.
Statybinė mediena<br />Medienos gaminiai<br />Baldai i&scaron; natūralios medienos(eglė,pu&scaron;is,uosis,ąžuolas):lovos, durys, spintos.&nbsp;Laiptai, dailylentės.<br />Baldai i&scaron; furnitūros(spintos, komodos, stalai ir t.t.)
Adresas: Birutės g. 2-32, Klaipėda
Adresas: A. Jonyno g. 37-16, Alytus
Adresas: Ozo g. 19-14, Vilnius
Adresas: Švitrigailos g. 7, Vilnius
Adresas: Juknaičių g. 3, Lygumų mstl., Pakruojo r.
Adresas: Pašyšių k., Šilutės r.
Medicininės įrangos servisas: garantinė ir pogarantinė įrangos priežiūra, kompleksiniai serviso sprendimai. Informacinių technologijų sprendimai: kompiuterinės įrangos tiekimas, įmonės kompiuterinių sistemų priežiūra. Medicininiai/techniniai vertimai: i&scaron;/į anglų k., i&scaro
Adresas: Lelijų g. 105C, Alytus
Adresas: B. Laucevičiaus g. 14-17, Kelmė
Adresas: A. Mickevičiaus g. 46-5, Kaunas
Adresas: A. Mickevičiaus g. 56-18, Kaunas
Adresas: Klaipėdos m. sav. Klaipėdos m. Žardininkų g. 15-65
Adresas: Smeltės k., Kretingos r.
Adresas: Laukų g. 8-3, Palanga
Adresas: V. Mykolaičio-Putino g. 10-24, Vilnius
Adresas: Stoties g. 10, Panevėžys
Adresas: P. VILEIŠIO G. 22-13, Vilnius
Adresas: Žiburio g. 8-1, Alytus
Adresas: Odminių g. 10-2, Vilnius
Adresas: Taikos pr. 60a, Kaunas
Sausas ir šlapias drabužių valymas, naudojamos ekologiškai švarios ir nekenksmingos cheminės medžiagos, užsakymai atliekami per 48 valandas.<br/><br/>Lyginimas atliekamas naudojant italų gamybos PONY įrengimus.<br/><br/>Teikiama atskirų dėmių valymo paslauga- galima valyti ne visą rūbą, o atskiras dėmes.<br/><br/>Atliekamas smulkus rūbų taisymas - iširusių siūlių susiuvimas, palenkimas, užtrauktuko persiuvimas ir t.t.<br/><br/>Skubaus valymo paslauga atliekama kelių valandų laikotarpyje.<br/><br/>Super valymo paslauga kurios atlikimo metu yra pašalinamas rūbų pylingas, nurenkami pūkeliai, audiniai iššukuojami.<br/><br/>Odinių ir zamšinių rūbų priėmimas. Rūbai yra priimami valymui "Joglės" odinių drabužių valymo laboratorijoje Vilniuje.
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Geležinkelio g. 3-14A
Adresas: Kauno g. 113C-407, Marijampolė
Adresas: Naujoji g. 58-11, Alytus
Adresas: V. Kudirkos g. 3, Joniškis
Adresas: Vingio g. 16, Klaipėda
"B" kategorijos kursai. Nauji VW Golf ir Opel Astra automobiliai. Kursai lietuvių ir rusų kalbomis. Lankstus lankymo grafikas rytinės, dieninės, vakarynės grupės.
Adresas: Panoteriai,Jonavos raj.
Didmeninė prekyba natūraliu mineraliniu vandeniu "Čerinska" (Slovakija)<br />Atstovas Lietuvoje.
Adresas: Nevėžio g. 20-5, Panevėžys
Adresas: I. Kanto al. 21-12, Vilnius
Adresas: Naujoji g. 14-14, Akmenė
Adresas: Druskininkų sav. Druskininkų m. Gardino g. 15-26
Adresas: Kalnų g. 30, Alytus
Adresas: Gardino g. 22A, Alytus
Adresas: Savanorių g. 35, Dembavos k., Panevėžio r. sav.
Adresas: Smiltelės 59-25
<p class="MsoNormal">Auk&scaron;tuminiai darbai atliekami žmonių, kurie turi specialią alpinistinę įrangą. Su mūsų teikiama paslauga jūs galite nuplauti objekto fasadą, hermetizuoti blokinių ar pana&scaron;ių namų siūles, atlikti greitai, pigiai ir kokybi&scaron;kai darbus. Mūsų specialistai yra savoti&scaron;ka "atsvara" ar pakaitalas paslaugoms, kurios teikiamos pastatams naudojant kabančias darbo aik&scaron;teles - &bdquo;lop&scaron;ius&ldquo; ar kitą brangią įrangą. Jei palyginsite mūsų įmonės auk&scaron;tuminių darbų bei įrangos kainas ir kolegų siūlančių savo paslaugas, naudojančius kabančias darbo aik&scaron;teles, pastebėsite akivaizdų prana&scaron;umą kainoje. Brangios įrangos montavimas ir demontavimas visada yra įskaičiuojamas į darbų sąmatas. Jei pritvirtinti prie pastato sienos &bdquo;lop&scaron;į&ldquo; ir darbo metu būtina pakeisti jo buvimo vietą, bei pabaigoje demontuoti įrangą, reikės ne vieno žmogaus, o tiksliau sąkant i&scaron;tisos brigados ir krovininio transporto. Auk&scaron;tutminius darbus atliekančio specialisto, įranga telpa į mažą krep&scaron;elį, o galima atlikti paslauga yra tokios pačios kokybės ir apimties, kaip ir kabančiomis aik&scaron;telėmis besinaudojančių specialistų. Auk&scaron;tuminių dabų galimybės yra žymiai platesnės nei namų ir fasadų siūlių hermetizacija. Kaip pavyzdys gali būti jūsų namo sodybos auk&scaron;to ir senyvo medžio &scaron;akų retinimas.&nbsp;</p>
Adresas: Smilteles g. 29-80
<h3>TRANSPORTO IR PERKRAUSTYMO PASLAUGOS ; Tel. 8687-48272 &hellip;KLAIPEDA</h3> TRANSPORTO IR PERKRAUSTYMO PASLAUGOS&hellip;Be poilsio dienų profesionaliai perkraustome i&scaron; butų , kontorų , vežame krovinius iki 5 t , krovėjų paslaugos ; Tel. 8687-48272 &hellip;KLAIPEDA
Adresas: J. Bielinio g. 18, Kaunas
Adresas: Pašilaičių g. 16A-2, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Adutiškio g. 3-3
Adresas: Pašilaičių g. 16A-2, Vilnius
Adresas: Pramonės g. 97, Vilnius
Adresas: Švitrigailos g. 11C, Vilnius
Krovinių pervežimas oro, jūrų, žemės transportu. Prekių pristatymas nuo durų iki durų, logistikos paslaugos, krovinių markiravimas, pakavimas, draudimas. Profesionalios konsultacijos, importo bei eksporto procedūros, fiskalinis i&scaron;muitinimas Vokietijoje. Specializuojames jūrinių konteinerių bei krovinių oro transportu gabenimuose įprastu bei kombinuotu būdu.
Adresas: Sodų g. 55-3, Palanga
Adresas: S. Žukausko g. 33-15, Vilnius
Adresas: Prienų r. sav. Prienų m. Paparčio g. 2
Adresas: B. Dvariono g. 39, Vilnius
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Pamėnkalnio g. 5-9
Adresas: Kalniečių g. 180-416, Kaunas
Adresas: Medeinos g. 18-27, Vilnius
Adresas: Kryžiokų g. 75, Vilnius
Adresas: H. Manto g. 40, Klaipėda
Adresas: Filaretų g. 35-35, 01211 Vilnius
Juvelyrinių papuo&scaron;alų gamybos paslaugos;<br />Papuo&scaron;alų gamyba i&scaron; Itali&scaron;ko Murano stiklo;<br />Itali&scaron;ko stiklo karoliukai;<br />
Adresas: Jonažolių g. 15-165, Vilnius
Adresas: Upelio g. 12, Kidoliškių k., Marijampolė
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Adutiškio g. 3-3
Adresas: Panerių g. 51-305, 03202 Vilnius
Buitinė technika ir įranga<br/> nauja<br/> buitiniai šaldytuvai ir šaldikliai<br/> skalbimo mašinos<br/> atsarginės dalys<br/> didmeninė prekyba<br/> mažmeninė prekyba<br/>
Adresas: Aukštagirio g. 18-1, Vilnius
Adresas: Alyvų takas 80, Palanga
Dantų balinimo ir burnos higienos elektroninė parduotuvė. Dantų balinimas namuose be papildomu brangių procedūrų.
Adresas: Lvovo g. 11-23, Vilnius
Adresas: Druskininkų sav. Viečiūnų k. Jaunystės g. 9-8
Adresas: Mikalojaus Koperniko g. 2-2, Gineitiškių k., Vilnius
Adresas: Ramybės g. 4-70, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Jogailos g. 4
Adresas: Vytauto g. 77, Trakai
Adresas: Geležinio Vilko g. 11-152, Vilnius
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: Žygio g. 14A-2, Vilnius
Adresas: Dvarelio k. 5, Tauragė
Adresas: Naujoji g. 12-525, Alytus
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Elnių g. 27/Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Stirnų g. 28
Adresas: Adutiškio g. 3-3, Vilnius
Adresas: Taikos pr. 73-25, Kaunas
Adresas: Parko g. 60-1111, Vilnius
Adresas: Adutiškio g. 3-3, Vilnius
Adresas: Priegliaus g. 1, Vilnius
Adresas: Žirmūnų g. 30A-5, Vilnius
Adresas: Pušų g. 2A, Riešė, Vilniaus raj.
Knygų ir žurnalų leidyba. Žurnalas "Tapati.lt"
Adresas: Panevėžio r. sav. Dembavos k. Melioratorių g. 9-18
.
Adresas: Ramybės g. 4-70, Vilnius
Adresas: Parko g. 22-88, Vilnius
Kroviniu gabenimas iki 9t., persikraustymas - - Izoterminis kebulas 7,5/2.5/2.5, liftas iki 2t., galima krauti is sono. Mazesniems kroviniams turime ir mazesnes masinas :&nbsp; 1)&nbsp; iki 6t. &nbsp;tentas &nbsp;7,15/2,48/2,35 &nbsp;su liftu, galima krauti is galo,sono ir virsaus&nbsp;&nbsp; 2) iki 3t. izoterminis kebulas 6,1/2,39/2,3&nbsp; su liftu. Galime vezti pakabinamus rubus 4 aukstais, uzuolaida nuo dulkiu. Masinas sukomplektuotas hidrauliniu keltuvu pakrauti / iskrauti paletes, GPS, dirzais galima pritvirtinti bet koki krovini, baldus ir stiklus apsaugoti yra ivairiu rusiu ir dydziu kampukai,ipakavimo plevele.
Adresas: Telšių g. 115-1, Plungė
Adresas: Plytinės g. 52, Kaunas
Adresas: Varėnos g. 29-106, Alytus
Adresas: Sviliškių g. 2A, Vilnius
Adresas: Šaltkalvių g. 44-23, Vilnius
Adresas: Elnių g. 27 / Stirnų g. 28, Vilnius
Adresas: Mikalojaus Koperniko g. 2-2, Gineitiškių k., Vilnius
Adresas: Gaudžiočių g. 9, Naujosios Akmenės m., Akmenės r.
Adresas: Jonavos g. 40, LT-44263 Kaunas
Pirtys, pirčių paslaugos, nuoma.
Adresas: Bandužių g. 7-28, Klaipėda
Adresas: Sirutiskis, Kėdainių r.
<p> www.viskas-vestuvems.lt tai vieta, kurioje is&scaron;irinks kekvienas. Čia rasite ir fotografų ir muzikantų, Susirasite kur i&scaron;sinuomoti limuziną, sodybą ar pokilių salę. I&scaron;sirinksite jums tinknčią suknelę ar kostiumą. Pas mus rasite ir juvelyra ir dekoratoriu. Nei&scaron;renkate originalios dovanos jauniesiems? Nebėda. Pas mus yra VISKO!</p>
Adresas: Kaimelio g. 13, Vilnius
<p> UAB &quot;ABSOLIUTA&quot; įkurta 2005 m. Įmonė specializuojasi pramonninės &scaron;ildymo įrangos bei valdymo automatikos prekyboje. Importuojame žinomiausių Europos gamintojų produkciją : Danfoss, Siemens, Grundfos, Wilo, Alfa, Honeywell, Oventrop, Wit.</p>
Adresas: Kauno m. sav. Kauno m. M. Jankaus g. 47
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: Klaipėdos m. sav. Klaipėdos m. Viršutinė g. 39
Adresas: Jogailos g. 4, Vilnius
Adresas: Adutiškio g. 3-3, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Raseinių g. 12-3/Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Nočios g. 2-3
Adresas: Rumpiškės g. 24B-4, Klaipėda
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 46-3, Plungė
Adresas: Žeimelių g. 31, Kaunas
Adresas: Santariškių g. 55-12, Vilnius
Adresas: Prūsų g. 14-23, Vilnius
Adresas: Jonavos g. 196, Kaunas
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: Kauno m. sav. Kauno m. A. Juozapavičiaus pr. 19A-10
Adresas: Pramonės pr. 8E, Kaunas
Itali&scaron;ki baldai - mink&scaron;ti gobeleniniai ir odiniai svetainės baldai, miegamojo lovos, valgomojo baldai.
Adresas: S. Neries g. 109-172, Vilnius
<strong>V&scaron;Į&nbsp;&bdquo;ACCESORIUS&ldquo;</strong> patyrusių, veržlių, kvalifikuotų teisininkų komanda, pasiruo&scaron;usi greitai, ekonomi&scaron;kai ir profesionaliai parengti reikiamus dokumentus ar suteikti konsultacijas Jums rūpimais klausimais.<strong> V&scaron;Į &bdquo;ACCESORIUS&ldquo;</strong> gali pasiūlyti platų spektrą kvalifikuotų teisinių paslaugų fiziniams asmenims, smulkioms ir vidutinėms įmonėms lietuvių, anglų bei rusų kalbomis už itin priimtiną kainą. Įmonė įsikūrusi Vilniuje, tačiau naudodamasi &scaron;iuolaikinėmis technologijomis gali suteikti paslaugas ir kitų miestų gyventojams. <strong>Pagrindinės V&scaron;Į &bdquo;ACCESORIUS&ldquo; siūlomos paslaugos:</strong> 1.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Efektyvus skolų i&scaron;ie&scaron;kojimas ikiteismino ir teisminio proceso tvarka bei jų prevencija be sėkmės mokesčio. 2.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Procesinių dokumentų rengimas (ie&scaron;kiniai, atsiliepimai, skundai ir pan.) bei teisminis procesas. 3.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Įvairių teisinių dokumentų (pra&scaron;ymų, pretenzijų, raginimų, ra&scaron;tų ir pan.) rengimas. 4.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Įmonių steigimas, pertvarkymas, įstatų keitimas. 5.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Sutarčių rengimas ir vertinimas. 6.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Įmonės dokumentacijos rengimas (įsakymai, protokolai, sprendimai, darbo tvarkos taisyklės, pareiginės instrukcijos ir pan.). 7.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Darbo teisės klausimai (priėmimas/atleidimas i&scaron; darbo, darbo užmokestis, ginčai tarp darbuotojų ir darbdavių ir pan.). 8.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Teisinės konsultacijos (civilinė, komercinė, verslo (įmonių), darbo, administracinė teisė).
Adresas: Aušros Vartų g. 7C-1, Vilnius
Adresas: Santariškių g. 37E-22, Vilnius
Adresas: Dysnos g. 2 / Mėsinių g. 5, Vilnius
Adresas: Saulės g. 22-70, Kaunas
Adresas: Alsėdžių g. 16A, Kaunas
Drabužių taisymas ir siuvimas - greitai, pigu ir kokybi&scaron;ka! <br />Taisome įv.drabužius, kailinius ir odos gaminius. Taip pat siuname drabužius pagal individualius užsakymus ir masinei gamybai.<br />Adresas: Auk&scaron;tieji &Scaron;ančiai, Alsėdžių g. 16A, Kaunas<br />Tel. 8 683 655 15
Adresas: Eduardo Andrė g. 18, Vilnius
Adresas: Fabijoniškių g. 96, Vilnius
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 113A, LT-02189 Vilnius
tarptautinis gabenimas krovininio transporto paslaugos ekspedijavimo paslaugos logistika
Adresas: Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas
UAB &bdquo;<strong>ACEO</strong>&ldquo;- reklamos gamybos įmonė. Pagrindinis UAB &bdquo;<strong>ACEO</strong>&ldquo;<strong> </strong>verslo sėkmės garantas yra darb&scaron;tūs, gerai savo darbą i&scaron;manantys ir atliekantys darbuotojai. Jų sukauptos žinios bei darbo patirtis gamyboje užtikrina auk&scaron;tą atliekamo darbo ir pagamintos produkcijos kokybę. Visada stengiamės, jog klientas būtų patenkintas pasinaudojęs mūsų paslaugomis. Nuo&scaron;irdžiai tikimės, jog prireikus profesionalios pagalbos - Jūs kreipsitės į mus ir tapsite mūsų klientu.
Adresas: Kauno m. sav. Kauno m. Baltijos g. 8-76
Adresas: Salomėjos Nėries g. 9 - 5
Pagrindinė ACFITA bendrovės veikla &ndash; tarptautinis ir vietinis krovinių pervežimų organizavimas automobiliniu transportu. Mes vežame krovinius įvairiomis transporto priemonėmis: nuo mikroautobusų iki 24 tonų krovimo sunkvežimių. Vežame pavojingus kroviniuis, kuriems reikalingas ADR, įvairaus temperatūrinio rėžimo bei greitai gendančius produktus. Taip pat siūlome ekspedicines paslaugas. Mes bendradarbiaujame su kitais vežėjais, siūlydami jiems pristatyti užsakovo krovinį į visas Vakarų bei Rytų Europos &scaron;alis.
Adresas: Jonalaukis, Ruklos sen., 55296 Jonavos r. sav.
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. V. Pietario g. 5-5
Adresas: V. Krėvės pr. 91-118, Kaunas
Adresas: Perkūnkiemio g. 37-13
Įregistravimo data: 2008-10-27<br />Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI <a href="http://www.ringo.lt/user/register/25801">prisiregistruokite</a>, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas: Atokaitos g. 3, Pabalių k., Trakų r. sav.
Adresas: Konstitucijos pr. 7, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Elnių g. 27/Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Stirnų g. 28
Adresas: S. Daukanto a. 2-3A / Universiteto g. 10-3A, Vilnius
Adresas: Laisvės pr. 125, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Šeškinės g. 35
Adresas: Sporto g. 8-15, Vilnius
Adresas: Taikos g. 169-33, Vilnius
Adresas: K. Kalinausko g. 10-3/Mindaugo g. 2-3, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Elnių g. 27/Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Stirnų g. 28
Adresas: Savanorių pr. 278-28, Kaunas
Adresas: Dariaus Gerbutavičiaus g. 12-194, Vilnius
Adresas: Kuršių g. 44, Kaunas
Adresas: Smolensko g. 10-85, Vilnius, Lietuva
<span lang="LT">internetinės komunikacijos agentūra</span><br /><br />Įregistravimo data: 2008-10-06<br />Jei esate &scaron;ios įmonės atstovas, BŪTINAI <a href="http://www.ringo.lt/user/register/25626">prisiregistruokite</a>, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas: Piliakalnio g. 3, Kaunas
Adresas: Vilnius
Įregistravimo data: 2009-03-10<br />Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI <a href="http://www.ringo.lt/user/register/56319">prisiregistruokite</a>, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Gelvonų g. 70-4
Adresas: Trakų g. 25, Šiauliai
Adresas: Jogailos g. 4, Vilnius
Adresas: Laisvės pr. 115A-34, Vilnius
Adresas: Jogailos g. 4, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. A. Juozapavičiaus g. 9A-8
Adresas: Juozapavičiaus 9a - 8, Vilnius
Adresas: Kirtimų g. 47, Vilnius
Adresas: Metalo g. 2a, Vilnius
<h2><strong><span><span style="font-size: x-small;">Tarptautinio perkraustymo paslaugos, vietiniai perkraustymai, diplomatinių krovinių gabenimas, asmeninių daiktų, biuro inventoriaus, nestandartinių įrenginių, parodų eksponatų perkraustymas - AD REM TRANSPORT padalinio AD REM TRANSPORT MOVERS teikiamos paslaugos.</span></span></strong></h2>
Adresas: Centrinis ofisas
Viena didžiausių Lietuvos logistikos, transporto ir sandėliavimo bendrovių grupė AD REM teikia paslaugas: krovinių gabenimas nuosavu transportu tarptautiniais ir vietiniais maršrutais, multimodaliniai gabeni- mai, oro, jūrų, automobilių, geležinkelio transportu vežamų krovinių ekspedijavimas, distribu- cinių, muitinės sandėlių, importo ir eksporto terminalo, muitinės tarpininkų, draudimo, 3PL (trečiosios šalies logistika) paslaugos.
Adresas: Krivių 5/15-151
Adresas: Birbynų g. 4, Vilnius
Įregistravimo data: 2009-01-22<br />Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI <a href="http://www.ringo.lt/user/register/46982">prisiregistruokite</a>, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas: Smiltynų I k., Kauno r. sav.
Adresas: Salantų g. 10A, Plungė
Adresas: Pilviškių g. 1 / Lazdijų g. 44, Kaunas
Adresas: Pavilnionių g. 33, Vilnius
Adresas: Kalvarijų g. 204B, Vilnius
Adresas: Taikos pr. 38-21, Klaipėda
Adresas: Jonavos g. 32B, Kaunas
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Architektų g. 45-54
Adresas: Pramonės g.15, Šiauliai
Mes esame jauna, energinga komanda, bandanti braidžioti po klaidžius labirintus, kurie vadinami "Reklama", "Idėjos", "Marketingas"... ir dar daugelis kitų pavadinimų. Nuo&scaron;irdžiai sakome - stengiamės dėl kiekvieno i&scaron; Jūsų.<br />
Adresas: Brožynų g. 7-31, Klaipėda
Adresas: klaipėdos 53
Adresas: Studentų g. 15-2, Maišiagalos mstl., Vilniaus r.
Adresas: Miglos g. 10-2, Vilnius
Adresas: Šilainių g. 46, Beinaičių k., Kėdainiai
Adresas: Smolensko g. 6, Vilnius
Siūlome &scaron;ias IT paslaugas:<br /><br />Verslo konsultacijas, verslo procesų valdymo sprendimus, projektų valdymą ir įgyvendinimą, paslaugų nuomą, sistemų priežiūrą ir plėtrą.<br />
Adresas: S.Žukausko g. 49-7, Vilnius LT 09131, LIETUVA
<a href="http://www.vaiku-baldai.lt">www.vaiku-baldai.lt</a>&nbsp;<a href="http://www.childreninteriors.net">www.childreninteriors.net</a> <a href="http://www.detskajamebel.ru">www.detskajamebel.ru</a> VICTORIANA CHILD ELITE of the Childrens Furniture World!
Adresas: Ėriškių k. Žvirblių g. 10, Panevėžio r.
Adresas: Kaunas
Sunkvežimių , sunkvežimių su fiskaru ,ekskavatorių,buldozerių, <br />bobcatu ir kitos statybinės technikos nuoma. <br />Statybinių atliekų, &scaron;iuk&scaron;lių valymas,pakrovimas,pervežimas, <br />i&scaron;vežimas. <br />Grunto,skaldos, juodžemio, smelio kasimas,krovimas,užpylimas, <br />pervežimas,pakrovimas,i&scaron;vežim as. <br />Atvežame žvyrą,juodžemį,smėlį,perve žame ir <br />pakrauname krovinius,atliekame ir kitus darbus. <br />UAB"Adega" visada geriausi technikos pasiūlymai,darbus atliekame visoje <br />Lietuvoje.
Adresas: Vandžiogalo pl.106 , Domeikava, Kauno raj.
Įregistravimo data: 2009-02-18<br />Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI <a href="http://www.ringo.lt/user/register/52204">prisiregistruokite</a>, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas: Ukmerges 208-28
Įregistravimo data: 2009-04-16<br />Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI <a href="http://www.ringo.lt/user/register/63832">prisiregistruokite</a>, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas: Pamėnkalnio g. 3-20, Vilnius
Adresas: Ateities g. 1F, Vilnius
Adresas: Rodūnios kelias 8
Vie&scaron;butis<i style="mso-bidi-font-style: normal;"> Adelita</i> yra įsikūręs Tarptautinio Vilniaus Oro uosto&nbsp;teritorijoje.
Adresas: Tiltagalių k., Panevėžio r.
Adresas: Taikos pr. 111-68, Kaunas
Adresas: Kauno g. 4-2, Lekėčių mstl., Šakių r.
Adresas: Fizikų 6-4, Vilnius
Adresas: Studentų 2a-46
el. parduotuvių kūrimas, reklama internete, programavimo paslaugos, Magento vertimas
Adresas: V. Mykolaičio-Putino g. 8-15, Vilnius LT-03106
Adresas: Kauno m. sav. Kauno m. Veiverių g. 148A
Adresas: Pamėnkalnio g. 18-2, Vilnius
Adresas: Perkūnkiemio g. 8-6, Vilnius
Adresas: Švitrigailos g. 40A, Vilnius
Adresas: Architektų g. 56-101, Vilnius
Adresas: J. Janonio g. 3, Panevėžys
Adresas: Kauno m. sav. Kauno m. Pikulo g. 55
Adresas: Mikalojaus Koperniko g. 2-2, Gineitiškių k., Vilniaus r. sav.
Adresas: J. Basanavičiaus g. 10, 75136 Šilalė
<p> barai</p>
Adresas: Basanavičiaus 10
<p> Transporto imone Vazame krovinius po visa europa</p>
Adresas: Respublikos g. 38, Panevėžys
Adresas: Žalgirio g. 5-27, Klaipėda
Adresas: Laisvės al. 101A, Kaunas
Adresas: Žemgulio 9
<span class="Apple-style-span" style="font-family: arial, sans-serif; font-size: small;"><span class="Apple-style-span" style="font-family: arial, sans-serif; font-size: small;">Interjero dizaino kūrimas</span></span> <ul> <li>Konsultacijos (taip pat ir dekoruojant interjerą)</li> <li>Interjero koncepcijos kūrimas</li> <li>Erdvių suskirstymas</li> <li>Eskizavimas</li> <li><strong>Projektavimas</strong></li> <li>Detalūs planai</li> </ul> <span class="Apple-style-span" style="font-family: arial, sans-serif; line-height: 19px; font-size: small;">Darbų paketas atskirai derinamas su kiekvienu klientu &ndash; galimi įvairiausi deriniai, priklausomai nuo Jūsų poreikių.</span>
Adresas: Vito Gerulaičio g. 1-1, Vilnius
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: J. Jasinskio 12, Vilnius
Įregistravimo data: 2009-03-19<br />Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI <a href="http://www.ringo.lt/user/register/58305">prisiregistruokite</a>, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas: Dociškių g. 22-4, Vilnius
Adresas: Vilniaus g. 65, Karmėlavos mstl., Kauno r.
Adresas: Vilniaus g. 2, Kuršėnų m., Šiaulių r.
Adresas: Klaipėdos m. sav. Klaipėdos m. Taikos pr. 51-34
Adresas: Chemijos g. 29, Kaunas
<p> Admark Master -&nbsp;tai vizualios reklamos gamybos, gaminių i&scaron; plastiko, frezavimo, graviravimo, termo formavimo paslaugas siūlanti kompanija, subūrusi profesionalių specialistų komandą, turinčių &scaron;ioje srityje iki 15 metų darbo patirties.<br /> Atliekame visus darbus, susijusius su reklamos projektavimu, projektų derinimu, reklamos gamyba, montavimu bei priežiūra. Gaminame standartinius ir unikalius gaminius i&scaron; plastiko. Visuomet stengiamės rasti optimalius konstrukcinius, novatori&scaron;kus sprendimus, nesilaikome stereotipi&scaron;kų nuostatų, sekame naujoves ir taikome jas praktikoje. Panaudodami savo turimas pažangias technologijas, darbuotojų patirtį ir kvalifikaciją, kompetenciją savo veikloje, mes garantuojame savalaikį, kokybi&scaron;kai atliktą darbą.<br /> Mūsų sukurtais&nbsp; gaminiais naudojasi, sėkmingiausiai ir sparčiausiai augančios ir dirbančios&nbsp; kompanijos, ne tik&nbsp; Lietuvoje, bet ir Europoje, kurie vertina mūsų sprendimų funkcines galimybes, patikimumą, kokybę, stabilų darbą ir pateikiamas naujoves.</p>
Adresas: Panevėžio m. sav. Panevėžio m. Svirnupio g. 10
Adresas: Topolių aklg. 5A-13, Kretinga
Adresas: Jonavos g. 254, Kaunas
Adresas: Mindaugo g. 16-43, Vilnius
Adresas: Bukčių g. 11-12, Vilnius
Adresas: Justiniškių g. 105-66,Vilnius
Adresas: Fabijoniškių g. 90-61, Vilnius
Adresas: Šiauliai, Vilniaus g. 130
Įregistravimo data: 2009-03-10<br />Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI <a href="http://www.ringo.lt/user/register/56307">prisiregistruokite</a>, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas: Aušros g. 50-3, Utena
Adresas: Šiaulių m. sav. Šiaulių m. Ragainės g. 71E
Adresas: Taikos pr. 7, Visaginas
Adresas: Rygos g. 17-54, Vilnius
Adresas: Palangos g. 8-3, Kauno m., Kauno m. sav.
Adresas: Tauralaukio g. 10H, Klaipėda
Adresas: Žolyno g. 13C-7, Vilnius
Adresas: S. Žukausko g. 11-18, Kaunas
Adresas: Nugalėtojų g. 20, Vilnius
Adresas: Kailinių kaimas, Veisiejų sen., Lazdijų r. LT-67043
<p> Poilsis kaimo turizmo sodyboje jau seniai populiarus ir vis dar populiarėjantis laisvalaikio leidimo būdas. Tik pasakykite žmonių skaičių, kokių kaimo turizmo pramogų norėtumėte ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausias. Visa įmonė, &scaron;eima ar komanda liks patenkinta, turiningiau praleistu laiku pabėgus nuo didmiesčio kasdienybės.</p>
Adresas: Rudausių g. 35, Vilnius
Adresas: Šiaurės pr. 53-32, Kaunas
Adresas: J. Basanavičiaus al. 58-46, Kaunas
Adresas: Veiverių g. 148A, Kaunas
Adresas: Bajorų kelias 4, Molėtų plentas 47
Įregistravimo data: 2009-04-09<br />Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI <a href="http://www.ringo.lt/user/register/62559">prisiregistruokite</a>, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas: Mikalojaus Koperniko g. 2-2, Gineitiškių k., Vilniaus r. sav.
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Šaltinių g. 1-19
Adresas: Lelių k., Klaipėdos r.
Adresas: Baltų pr. 33-10, Kaunas
Adresas: Kėdainių r. sav. Kėdainių m. J. Basanavičiaus g. 120-43
Adresas: Lvovo g. 25, Vilnius
Adresas: Lauko g. 21, Raudondvario k., Radviliškio r. sav.
Adresas: Panerių g. 11, Vilnius
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: Dubysos g. 64A, Klaipėda
Adresas: Karklini
Adresas: Ozo g. 25, LT-07150 Vilnius
Nuo 2004 metų esame graviravimo stikle lyderiai Lietuvoje. Naudojame moderniausią pasaulyje įrangą aukščiausiai gaminio kokybei užtikrinti. Didžiuojamės būdami vieni iš operatyviausiųjų dovanų rinkoje. Pažangių technologijų bei kvalifikuotų specialistų dėka mes savo klientams siūlome ne tik platų asortimentą, bet ir šios srities visapusiškas konsultacijas.
Adresas: Vilniaus g. 65-52, Grigiškių m., Vilnius
Adresas: Geležinio Vilko g. 2, Vilnius
Adresas: Paryžiaus Komunos g. 25, Klaipėda
Adresas: Karaimų g. 4-4, Vilnius
Adresas: Jotvingių g. 5-43, Kaunas
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Salomėjos Nėries g. 13-5
Adresas: Laukininkų g. 29-5, Klaipėda
Adresas: Subačiaus g. 45-12, Vilnius
Adresas: A. Krutulio g. 46, Vilnius
Adresas: Švenčionių g. 57A, Nemenčinė, LT-15168 Vilniaus r.
- Mažmeninė prekyba lengvųjų automobilių dalimis<br/>- Lengvųjų automobilių servisas<br/>- Ypatingai mažos kainos serviso darbams<br/>- Pagrindinio diržo keitimas<br/>- Audi/VW benzininis variklis nuo 200+PVM<br/>- Audi/VW dyzelinis variklis nuo 300+PVM <br/><br/>Parduotuvės paslaugos: prekiaujame naujomis visų modelių automobilių ir mikroautobusų detalėmis. <br/>Serviso paslaugos: važiuoklės, variklių remontas, duslintuvų keitimas, padangų montavimas, balansavimas, sankabų keitimas, pagrindinių diržų keitimas, elektros įrangos remontas, automobilių apsaugos sistemų montavimas, tepalų keitimas it tt. . <br/>
Adresas: Perkūnkiemio g. 12-86, Vilniaus m., Vilniaus m. sav.
Adresas: J. Gabrio g. 11, Kauno r. sav. Garliavos m.
Adresas: Laisvės g. 50, Maciuičių k., Klaipėdos r.
Adresas: Kareivių g. 19-63, Vilnius
Adresas: Žalioji g. 17-1, Vilnius
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: Mosėdžio g. 7, Kaunas
Adresas: Žvejų g. 6, Kaunas
Adresas: Konstitucijos pr. 7, 29 a., LT-09308 Vilnius
Ryšių priemonės, mobiliojo ryšio priemonės, pranešimų gavikliai, mažmeninė prekyba.
Adresas: Rasų g. 50A, Vilnius
Adresas: Sausio 15-osios g. 3, Klaipėda
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: Eišiškių Sodų 5-oji g. 19, Vilnius
Adresas: Liepų g. 2A-149, Druskininkai
Adresas: Ramybės g. 4-70, Vilnius
Adresas: Gabijos 2B-45, LT-06106 Vilnius
&nbsp;<br />
Adresas: Konstitucijos pr. 12 - 313 kab., Vilnius
Adresas: Konstitucijos pr. 12, 313 kab., Vilnius
Ilgametė teisinio darbo praktika ir sukaupta profesinė patirtis leido suburti jauną bei veržlią komandą ir suteikė pasitikėjimo įsteigti savo advokatų kontorą.
Adresas: Jurbarko g. 2, LT-47183 Kaunas
Advokatės <strong>Aivos Dumčaitienės kontora</strong> įkurta 2008 metais. Kontoros steigėja tris metus dirbo advokato padėjėja ilgametę teisinio darbo patirtį turinčioje advokatų kontoroje. <br /><br />Advokatės Aivos Dumčaitienės kontora <strong>specializuojasi</strong> visose pagrindinėse civilinės ir verslo teisės srityse. <br /><br />Kontora <strong>aptarnauja</strong> vienas didžiausių ir pažangiausių Lietuvos bendrovių, dirbančių farmacijos, maisto pramonės ir gamybos srityse. <br /><br />Pagrindinis kontoros <strong>tikslas</strong> yra teikti visapusi&scaron;kai kokybi&scaron;kas teisines paslaugas valstybinėms, privačioms, užsienio kapitalo, bendroms įmonėms, bankams ir tarptautinėms organizacijoms, taip pat įmonėms, neturinčioms juridinio asmens teisių, bei fiziniams asmenims įvairiais teisės klausimais.
Adresas: Vilniaus g. 74A, Kaunas
Papildomos darbo vietos:<br />Kaune:<br /> Gruodžio g. 18, LT-44291 Kaunas <br /> Mob. +370 683 44334 <br /> Tel. 8-37 22 29 29 <br /><br /> Vilniuje<br />Laisvės pr. 79E-9, LT-06122 Vilnius <br /> Mob. +370 679 07374 &nbsp;<br /> Tel. 8-5 26 53 444 <br />
Adresas: Vilties g. / Ramioji g. 1/2, Klaipėda
Adresas: I.Kanto g. 24-1, Klaipėdos m., Klaipėdos m. sav.
<p> Advokato A. Butos kontora</p>
Adresas: Užupio g. 30, Vilnius
<p>Advokatų kontora PROVENTUS teikia kvalifikuotas ir kompleksi&scaron;kas paslaugas pagrindinėse verslo teisės srityse, tokiose kaip įmonių, sutarčių, transporto, statybos, nekilnojamo turto, vie&scaron;ųjų pirkimų, darbo, intelektinės nuosavybės, turizmo teisė, atstovauja teismuose bei kitose institucijose.</p> <p>Advokatų kontora PROVENTUS taip pat konsultuoja bankroto administravimo, įmonių restruktūrizavimo klausimais</p>
Adresas: A. Jakšto g. 9-302A, Vilnius
Advokatų kontora" Vinkleris ir partneriai". Veiklos sritys: įmonių, nekilnojamojo turto, statybos, darbo, sutarčių, mokesčių, bankų teisės, bendradarbiauja su „Eurojuris International“.
Adresas: Karo Ligoninės g. 6, Kaunas
Adresas: L. Ivinskio g. 132A, Kaunas
Adresas: Gelvonų g. 2, Vilnius
Adresas: Uosių g. 36, Klaipėda
Adresas: Ukmergės r. sav. Ukmergės m. Nuotekų g. 55
Adresas: Vilniaus g. 20, Giedraiičių mstl., Molėtai
Adresas: Savanorių pr. 176, Vilnius
Adresas: Kapsų g. 18, Jonava
Adresas: Adutiškio g. 3-3, Vilnius
Adresas: Jogailos g. 9/A. Smetonos g. 1, Vilnius
Adresas: Medeinos g. 43-36, Vilnius
Adresas: Taikos g. 3A-35, Rokiškis
Adresas: Kalvarijų g. 176-73
Adresas: Kalvarijų g. 176-73, Vilnius
Adresas: Medeinos g. 18-27, Vilnius
Adresas: Šaulių g. 62-12, Marijampolė
Adresas: Kauno m. sav. Kauno m. Kuršių g. 7
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Pramonės g. 97
Adresas: Verkių g. 44, Vilnius
Adresas: Pašilaičių g. 14-50, Vilnius
Adresas: Labdarių g. 5, Vilnius
Adresas: Adutiškio g. 3-3, Vilnius
Adresas: Dzūkų g. 22-5/Panevėžio g. 19-5, Vilnius
Adresas: Tvenkinių g. 8A, Šakių k., Kaunas
Adresas: K. Būgos g. 50-1, Kaunas
Adresas: Santariškių g. 37G-5, Vilnius
Adresas: Tujų g.19, Vilniaus raj. Avižieniai
MDF dažymas (blizgus / matinis), stiklo, metalo, medienos dažymas, lakavimas, beicavimas, sendinimas, poliravimas. Raižyto bei frezuoto MDF dažymas.<br />MDF pjovimas pagal užsakovo briežinius. MDF dažymas blizgus 130 lt/m2, matinis 90 Lt/m2<br />Turime galymibe transpuortuoti
Adresas: Kauno g. 3A, Vilnius
Adresas: Bijūnų g 16, Kaunas
Vestuvinių ir proginių drabužių nuoma.
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Elnių g. 27/Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Stirnų g. 28
Adresas: Smėlio g. 15-208, Utena
Adresas: Taikos g. 165-10, Vilnius
Adresas: Žygaičių g. 36, Žygaičių mstl., Tauragė
Adresas: Geležinio Vilko g. 26-36, Kaunas
Adresas: Dainavos g. 20-2, Panevėžys
Adresas: Jaunimo g. 29, Prienų r. sav. Balbieriškio mstl.
Adresas: A.Smetonos 3-50b,Vilnius
Juvelyriniai dirbiniai,vestuvinių žiedų gamyba individualūs užsakymai,vienetiniai,rankų darbo papuo&scaron;alai,graviravimas, gamyba i&scaron; kliento medžiagų,brangakmenių inkrustavimas,gaminių taisymas,juvelyro paslaugos,&nbsp;taurieji metalai, mažmeninė prekyba.
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Elnių g. 27/Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Stirnų g. 28
Adresas: Išradėjų 18, Šiauliai
Stogų ir fasadų dangos, montavimas, skardos lankstymas<br /><br />daugiau info <a href="http://www.agsprendimai.lt">www.agsprendimai.lt</a>
Adresas: Pamėnkalnio g. 25-30, Vilnius
Adresas: Fabijoniškių g. 91-60, Vilnius
Adresas: Architektų g. 102-43, Vilnius
Adresas: Didlaukio g. 69, 08300 Vilnius
Dujos, dujų tiekimas ir įranga
Adresas: Kurmaičių k., Kretingos r.
Adresas: Panerių g. 11, Vilnius
Adresas: Kadagių g. 26-43, Pagirių k., Vilniaus r.
Adresas: Kirtimų g. 47B, Vilnius
Adresas: Antakalnio g. 27, Vilniaus m., Vilniaus m. sav.
Adresas: Statybininkų g. 61-16, Alytus
Adresas: Zaprutiškių k., Biržų r.
Adresas: Žalioji g. 18, Velžio k., Panevėžys
<p> Dekoratyvinių augalų medelynas, puiki kokybė nepriekai&scaron;tingas aptarnavimas!<br /> <br /> Spygliuočiai, lapuočiai, krūmai, sodo atributai, puskiparisiai, kėniai, kadagiai, magnolijos, maumedžiai bei daugelis kitų.</p>
Adresas: Ramygalos g. 152D korp. 5, Panevėžys
Adresas: A. Goštauto g. 11, Vilnius
Adresas: Aguonų g. 20-12, Vilnius
Adresas: Alytaus m. sav. Alytaus m. Vingio g. 6-45
Adresas: Sėlių g. 3, Vilnius
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 48-1, Kaunas
Adresas: Taikos g. 11-73, Gargždų m., Klaipėdos r. sav.
Adresas: Paribio g. 25-1, Vilniaus m., Vilniaus m. sav.
Adresas: Partizanų g. 78-51, Kaunas
Adresas: Vytauto g. 33, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Gelvonų g. 2
Adresas: Architektų 152, Vilnius
<span style="font-size: small;"><span style="font-size: small;"><strong>&bdquo;Agency of Resale&ldquo;</strong> &ndash; nekilnojamo turto bendrovė, teikianti optimaliausius sprendimus nekilnojamo turto srityje. Esame nepamainomas pagalbininkas, jei norite: <br />-&nbsp;pirkti <br />-&nbsp;parduoti <br />-&nbsp;nuomoti <br />-&nbsp;įvertinti maksimalią turto pardavimo kainą <br />-&nbsp;gauti teisinę pagalbą <br />-&nbsp;spręsti turto įsiskolinimo ar are&scaron;to klausimus <br />-&nbsp;pasitarti</span></span>
Adresas: Architektų g. 152, Vilnius
Adresas: Savanorių pr. 178, Vilnius
Adresas: Kretingos g. 25-32, Klaipėda
Adresas: Kauno r. sav. Pyplių k. Bajorų g. 1
Adresas: Antakalnio g. 38-12, Vilnius
Adresas: Medvėgalio g. 29-52, Kaunas
Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas
UAB "Agentus" statybinė - prekybinė įmonė. Atliekame įvairius statybos apdailos darbus: dažome, montuojame gipskartonį, įrenginėjame grindis, lyginame pagrindus, klojame PVC (linoleumus) ir kilimines dangas, ap&scaron;ildome namų fasadus, klojame plyteles, mūriname, betonuojame, dengiame stogus, statome karkasinius namus. Taip pat įrengiame santechniką, vedame elektros instaliacijas, montuojame įrenginius. <br /><br />Prekiaujame:<br />plastikiniais ir aliuminio langais bei durimis <br />vidinėmis aliuminio ir plastikinėmis pertvaromis<br />Tarkett grindų dangomis<br />&scaron;arvuotomis durimis <br />
Adresas: Viršilų g. 11-67, Vilnius
Adresas: Vilniaus r. sav. Vaidotų k. Šaltinio g. 2-49
Adresas: Vanaginės g. 45-2, Didžiosios Riešės k., Vilniaus r. sav.
Adresas: Raudondvario pl. 164, Kaunas
Nestandartiniai baldai Lietuvoje: dizainas, gamyba, prekyba.<br /><br />Gaminame baldus i&scaron; laminuotos medžio drožlių plok&scaron;tės, MDF, medžio masyvo. <br />Galimi plok&scaron;tės ir medžio masyvo deriniai. <br />Greitai ir patikimai dirbame visoje Lietuvoje. <br /><br />
Adresas: Sudervės g. 14G Avižieniai
<span lang="EN-GB">Esame įmonė siūlanti LED ap&scaron;vietimą, ap&scaron;vietimo sistemas ir kliento poreikius atitinkančius sprendimus. Kadangi &scaron;ioje srityje dirbame jau daug metų, klientui galime pasiūlyti ne tik mūsų kuriamus produktus, bet ir pasaulyje pripažintus auk&scaron;čiausios kokybės gaminius. Savo pirkėjams siūlome tik geriausia , o projektus įvykdome nuo A iki Z &ndash; nuo tinkamiausio produkto parinkimo iki &scaron;viestuvų sumontavimo. UAB &bdquo;Ageta&ldquo; &ndash; įmonė , kurią įkūrė žmonės dirbantys LED ap&scaron;vietimo srityje </span><span style="mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin;" lang="EN-GB">daugiau nei keturi metai ir puikiai ją i&scaron;manantys.</span> <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt: auto; mso-margin-bottom-alt: auto; text-align: justify;">&nbsp;</p> <h4 style="text-align: justify;"><strong><span style="color: #330099;"><span><span style="font-family: 'Calibri', 'sans-serif';" lang="EN-GB">Mūsų pagrindinis tikslas, kad kiekvienas klientas gautų kokybi&scaron;ką produktą ir akivaizdžiai matytų ekonominę naudą.</span></span></span></strong></h4> <p><strong><span style="font-family: 'Calibri','sans-serif'; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-theme-font: minor-latin;">&nbsp;</span></strong></p> <h3><strong><span style="color: #330099;"><span style="font-size: 14.0pt; font-family: 'Calibri','sans-serif'; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-theme-font: minor-latin;" lang="EN-GB">Teikiamos paslaugos:</span></span></strong></h3> <ul type="disc"> <li class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt: auto; mso-margin-bottom-alt: auto; line-height: normal; mso-list: l0 level1 lfo1; tab-stops: list 36.0pt;"><span style="mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin;" lang="EN-GB">Projektuojame LED ap&scaron;vietimą, skaičiuojame ekonominius parametrus</span></li> <li class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt: auto; mso-margin-bottom-alt: auto; line-height: normal; mso-list: l0 level1 lfo1; tab-stops: list 36.0pt;"><span style="mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin;" lang="EN-GB">Siūlome standartinius LED ap&scaron;vietimo sprendimus</span></li> <li class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt: auto; mso-margin-bottom-alt: auto; line-height: normal; mso-list: l0 level1 lfo1; tab-stops: list 36.0pt;"><span style="mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin;" lang="EN-GB">Siūlome nestandartinius, individualius ap&scaron;vietimo sprendimus</span></li> <li class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt: auto; mso-margin-bottom-alt: auto; line-height: normal; mso-list: l0 level1 lfo1; tab-stops: list 36.0pt;"><span style="mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin;" lang="EN-GB">Montuojame, suteikiame garantinę ir pogarantinę priežiūrą</span></li> <li class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt: auto; mso-margin-bottom-alt: auto; line-height: normal; mso-list: l0 level1 lfo1; tab-stops: list 36.0pt;"><span style="mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin;" lang="EN-GB">Projektuojame, gaminame LED ap&scaron;vietimo sistemas pagal individualius užsakymus</span></li> <li class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt: auto; mso-margin-bottom-alt: auto; line-height: normal; mso-list: l0 level1 lfo1; tab-stops: list 36.0pt;"><span style="mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin;" lang="EN-GB">Tiekiame LED ap&scaron;vietimo komponentus</span></li> <li class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt: auto; mso-margin-bottom-alt: auto; line-height: normal; mso-list: l0 level1 lfo1; tab-stops: list 36.0pt;"><span style="mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin;" lang="EN-GB">Konsultuojame įvairiais LED ap&scaron;vietimo klausimais</span></li> </ul>
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Elnių g. 27/Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Stirnų g. 28
Adresas: Vilniaus g. 1-36, Karmėlavos II k., Kauno r.
Prekyba naudotais automobiliais.
Adresas: Mainų g. 23, Klaipėda
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Žalgirio g. 88
Adresas: Gegužių g. 85-42, Šiauliai
<strong>Tarptautiniai,vietiniai krovinių pervežimai.</strong>
Adresas: Tyrulių g. 20-10, Vilniaus m., Vilniaus m. sav.
Adresas: Perkūno al. 20A, LT-44225 Kaunas
UAB "Agitus" - ekspedijavimas, krovinių pervežimo organizavimas.<br/> Kompanija „Agitus“ – profesionalus, pastovus ir patikimas partneris tarptautinių pervežimų srityje.
Adresas: Gelvonų g. 2, Vilnius
Adresas: Žardininkų g. 29-120, Klaipėda
Adresas: Smolensko g. 7, Vilnius
Antspaudų gamyba,&nbsp; spaudos dizainas ir maketavimas, spausdinimas ir kitos spaustuvės paslaugos, trafaretų gamyba, reklaminės atributikos, reklaminių gaminių gamyba.
Adresas: Mykolo Marcinkevičiaus g. 27-4, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Tolminkiemio g. 15-52
Adresas: Klevų g. 27, Vaivadai, Panevėžio r.
Mink&scaron;tų baldų rėmų gamyba;<br />įvairių baldinių detalių gamyba;<br />baldinių kojelių gamyba;<br />kiti medienos gaminiai.<br />
Adresas: Žalgirio g. 131, Vilnius
Įregistravimo data: 2009-04-07<br />Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI <a href="http://www.ringo.lt/user/register/61908">prisiregistruokite</a>, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas: Statybininkų pr. 22-104, Klaipėda
<br />UAB &ldquo;AGMIA&rdquo; siūlo Jums persitraukti baldus nauju gobelenu ar oda, taip<br /> pat gaminame nestandartinius baldus. Nuo 2007-ujų metų sėkmingai vystome<br /> baldų restauracijos ir gamybos veiklą, dirba kvalifikuoti meistrai ir<br /> siuvėjos, todėl užtikriname kokybi&scaron;ką ir greitą darbų atlikimą.<br /> Taip pat gaminame korpusinius, mink&scaron;tus baldus, remontuojame sulūžusias<br /> medines detales, restauruojame antikvarinius baldus, lakuojame, beicuojame,<br /> atnaujiname stalvir&scaron;ius.<br /> Jei čia nerandate Jums tinkančios paslaugos ar reikia papildomos<br /> informacijos, maloniai pra&scaron;ome kreiptis telefonais:<br /> 8 684 61922;<br /> 8 46 250015<br /> arba N. Uosto g. 3, Klaipėda.<br />
Adresas: S. Stanevičiaus g. 2-1, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Ukmergės g. 315B
Adresas: Verdėlupio g. 12-44, Ariogalos m., Raseinių r.
Adresas: Šiaulių m. sav. Šiaulių m. Lyros g. 7-26
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Žirmūnų g. 135-56
Adresas: Ukmergės g. 306-67, Vilnius
Adresas: Viešintų mstl., Anykščių r. sav.
Adresas: Baltų pr. 29, LT-48244 Kaunas
Adresas: Klevų g. 7, Alytus
Adresas: Šaulių g.40 / Vilties g. 2, Klaipėda
<p> 15 metų patirtis ir profesionaliai atliekami užsakymai, tai mūsų indėlis - Jūsų sėkmingam verslui ir darbui.<br /> IĮ &quot;AGNIS&quot; įregistruota 1990 m. spalio mėn.. 1991-ųjų m. kovo mėn. įmonė perorganizuota į UAB&quot; AGNIS&quot;.<br /> &quot;AGNIS&quot; veiklą pradėjo su tuo metu naudojama klasikine technologija.<br /> Siekiant patenkinti augančius klientų poreikius nuo 1996 m. įsisavinta &scaron;iuolaiki&scaron;ka polimerinių antspaudų technologija. Ji įgalina gaminti kur kas didesnių grafinių galimybių antspaudus.<br /> Nuo 1999 m. AGNIS yra NORIS-COLOR GmbH. įmonės gaminamos produkcijos i&scaron;skirtiniai platintojai Lietuvoje.<br /> 1996 m. įsisavinta &quot;GRAWERTON&quot; technologiją. Tai užra&scaron;ai, grafika ant metalinio pavir&scaron;iaus.<br /> Nuo 1999 m. AGNIS pradėjo gaminti mikroporinius ir guminius antspaudus, panaudojant &scaron;iuolaikinę jų gamybos technologiją. Tik naudodami guminius antspaudus galime pritaikyti specifinės paskirties tu&scaron;us.<br /> 2000 m. įsigytas kompiuterinis graviravimo įrenginys. Jo pagalba gaminami metaliniai spaudai, graviruojami puansonai plombavimo replėms.</p>
Adresas: Tvirtovės al. 49, Kaunas
Maistas į namus Kaune: pica, salotos, užkandžiai ir gėrimai. Didelės porcijos ir greitas pristatymas. Skanaus!
Adresas: Vandžiogalos pl. 108-16, Domeikavos k., Kauno r.
Adresas: S. Daukanto g. 37, Kretinga
Adresas: Vytauto pr. 60, Kaunas
Adresas: Konstitucijos pr. 7, Vilnius
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Elnių g. 27/Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Stirnų g. 28
Adresas: Kadagyno g. 35, Šiauliai
Adresas: Panerių g. 11, Vilnius
Adresas: Pavasario g. 15-23, Mažeikiai
Adresas: Alėjų II k., Raseiniai
Adresas: Ukmergės g. 315B, Vilnius
Adresas: Neravų g. 20, Druskininkų sav. Neravų k.
Adresas: Ulonų g. 5, Vilnius
Adresas: Raginėnų g. 9-2, Panevėžys
Adresas: Bobkalnio k., LT-38445 Panevėžio r., Lietuva
Įregistravimo data: 2009-05-04<br />Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI <a href="http://www.ringo.lt/user/register/68345">prisiregistruokite</a>, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas: Varėnos g. 29-106, Alytus
Adresas: Melioratorių g. 10-40, Gargždų m., Klaipėda
Adresas: Šilutės r. sav. Rusnės mstl. K. Donelaičio g. 9F
Adresas: Taikos g. 4-8, LT- 96149 GARGŽDAI
Adresas: -
Kompiuteriai ir jų įranga<br/>
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Mykolo Sleževičiaus g. 7
Adresas: Sodo al. 9-7, Molėtų r. sav. Naujasodžio k.
Adresas: Sodo al. 9-7, Molėtų r. sav. Naujasodžio k
Adresas: Sodo al. 9-7, Molėtų r. sav. Naujasodžio k.
Adresas: Sodo al. 9-7, Molėtų r. sav. Naujasodžio k.
Adresas: Pavilnionių g. 45-66, Vilnius
Adresas: Pernaravos mstl., Kėdainių r.
Adresas: Lielionių k., Prienų r.
Adresas: Laipuškių k., Pakruojo r.
Adresas: Skuodo r. sav. Luknių k.
Adresas: Smolensko g. 10, Vilnius
Adresas: Smolensko g. 10 A, Vilnius
<p> <span>Pagrindinė &quot;Agro Management Team&quot; veikla &ndash; žemės ūkio paskirties nekilnojamojo turto portfelio valdymas &ndash; konsultacijos, sklypų formavimas, administravimas ir kontrolė, tarpininkavimas perkant ir parduodant, nuomojant ir i&scaron;sinuomojant žemę ir/ar statinius.</span></p>
Adresas: Kėdainių r. sav. Vainotiškių k. Ežero g. 41
Adresas: Panevėžys
&lt;!--[if gte mso 9]>&lt;xml&gt; <o:OfficeDocumentSettings> <o:AllowPNG/> <o:PixelsPerInch>72</o:PixelsPerInch> </o:OfficeDocumentSettings> &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]>&lt;xml&gt; <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:TrackMoves/> <w:TrackFormatting/> <w:HyphenationZone>19</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:DoNotPromoteQF/> <w:LidThemeOther>LT</w:LidThemeOther> <w:LidThemeAsian>X-NONE</w:LidThemeAsian> <w:LidThemeComplexScript>X-NONE</w:LidThemeComplexScript> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> <w:SplitPgBreakAndParaMark/> <w:EnableOpenTypeKerning/> <w:DontFlipMirrorIndents/> <w:OverrideTableStyleHps/> <w:UseFELayout/> </w:Compatibility> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> <m:mathPr> <m:mathFont m:val="Cambria Math"/> <m:brkBin m:val="before"/> <m:brkBinSub m:val="--"/> <m:smallFrac m:val="off"/> <m:dispDef/> <m:lMargin m:val="0"/> <m:rMargin m:val="0"/> <m:defJc m:val="centerGroup"/> <m:wrapIndent m:val="1440"/> <m:intLim m:val="subSup"/> <m:naryLim m:val="undOvr"/> </m:mathPr></w:WordDocument> &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]>&lt;xml&gt; <w:LatentStyles DefLockedState="false" DefUnhideWhenUsed="true" DefSemiHidden="true" DefQFormat="false" DefPriority="99" LatentStyleCount="267"> <w:LsdException Locked="false" Priority="0" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Normal"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="heading 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 7"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 8"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 9"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 7"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 8"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 9"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="35" QFormat="true" Name="caption"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="10" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Title"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="0" Name="Default Paragraph Font"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="11" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtitle"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="22" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Strong"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="20" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="59" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Table Grid"/> <w:LsdException Locked="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Placeholder Text"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="1" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="No Spacing"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Revision"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="34" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="List Paragraph"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="29" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Quote"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="30" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Quote"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="19" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtle Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="21" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="31" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtle Reference"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="32" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Reference"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="33" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Book Title"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="37" Name="Bibliography"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" QFormat="true" Name="TOC Heading"/> </w:LatentStyles> &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]> &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Įprastoji lentelė"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Cambria","serif";} &lt;/style&gt; <![endif]--&gt; <p class="MsoNormal"><span lang="CS">&nbsp;</span></p> <p class="MsoNormal"><span lang="CS">&nbsp;</span></p> <p class="MsoNormal"><span lang="CS">&nbsp;</span></p> <p class="MsoNormal"><span><span>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </span>ŽŪB ,,AGRO paslaugų centras&rdquo; užsiimantis žemės ūkio technikos paslaugomis<span>&nbsp; </span>siūlo:</span></p> <p class="MsoNormal"><span><span>&nbsp;</span><strong><em>I&scaron;sinuomuoti naują techniką</em></strong>: </span></p> <p class="MsoNormalCxSpMiddle" style="margin-left: 72pt; text-indent: -18pt;"><span style="font-family: Symbol;" lang="CS"><span>&middot;<span style="font: 7pt 'Times New Roman';">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </span></span></span><span>Traktorius </span><span lang="CS">340 AG ( su galiniais dubliais )</span></p> <p class="MsoNormalCxSpMiddle" style="margin-left: 72pt; text-indent: -18pt;"><span style="font-family: Symbol;" lang="CS"><span>&middot;<span style="font: 7pt 'Times New Roman';">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </span></span></span><span lang="CS">Traktorius </span><span lang="EN-CA">315 AG ( su galiniais dubliais )</span></p> <p class="MsoNormalCxSpMiddle" style="margin-left: 72pt; text-indent: -18pt;"><span style="font-family: Symbol;" lang="CS"><span>&middot;<span style="font: 7pt 'Times New Roman';">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </span></span></span><span lang="CS">Traktorius 215 AG ( su galiniais dubliais )</span></p> <p class="MsoNormalCxSpMiddle" style="margin-left: 72pt; text-indent: -18pt;"><span style="font-family: Symbol;" lang="CS"><span>&middot;<span style="font: 7pt 'Times New Roman';">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </span></span></span><span lang="CS">Traktorius 200 AG ( su galiniais dubliais )</span></p> <p class="MsoNormalCxSpMiddle" style="margin-left: 72pt; text-indent: -18pt;"><span style="font-family: Symbol;" lang="CS"><span>&middot;<span style="font: 7pt 'Times New Roman';">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </span></span></span><span lang="CS">Traktorius 140 AG</span></p> <p class="MsoNormalCxSpMiddle" style="margin-left: 72pt; text-indent: -18pt;"><span style="font-family: Symbol;" lang="CS"><span>&middot;<span style="font: 7pt 'Times New Roman';">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </span></span></span><span lang="CS">Traktorius 105 AG</span></p> <p class="MsoNormalCxSpMiddle" style="margin-left: 72pt; text-indent: -18pt;"><span style="font-family: Symbol;" lang="CS"><span>&middot;<span style="font: 7pt 'Times New Roman';">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </span></span></span><span lang="CS">Teleskopin</span><span>is krautuvas 7.</span><span lang="CS">8</span><span> m st</span><span style="font-family: 'Times New Roman','serif';">rėlė</span><span lang="CS"> ( su </span><span>įvairiais priedais )</span></p> <p class="MsoNormalCxSpMiddle" style="margin-left: 72pt; text-indent: -18pt;"><span style="font-family: Symbol;" lang="CS"><span>&middot;<span style="font: 7pt 'Times New Roman';">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </span></span></span><span lang="CS">Teleskopinis krautuvas 7.0 m str</span><span style="font-family: 'Times New Roman','serif';">ėlė </span><span style="font-family: 'Times New Roman','serif';" lang="CS">( su </span><span style="font-family: 'Times New Roman','serif';">įvairiais priedais )</span></p> <p class="MsoNormal" style="margin-left: 72pt;"><span lang="CS">&nbsp;</span></p> <p class="MsoNormal"><span lang="CS">&nbsp;</span></p> <p class="MsoNormal" style="text-align: right;" align="right"><span lang="CS">Kontaktinis telefonas:</span></p> <p class="MsoNormal" style="text-align: right;" align="right"><span lang="CS">+370 69887933</span></p> <p class="MsoNormal"><span lang="CS">&nbsp;</span></p> <ol style="margin-top: 0cm;" type="1" start="1"> <li class="MsoNormalCxSpMiddle"><span>Atliekame &scaron;iaudų presavimo paslaugas ( &scaron;iaudus surenkame<span>&nbsp; </span>tiesiai nuo lauko,)</span></li> <li class="MsoNormalCxSpMiddle"><span>Galime atlikti transportavimo paslaugas &ndash; ( kitkinių- ruloninių &scaron;iaudų transportavimas)</span></li> <li class="MsoNormalCxSpMiddle"><span>Pa&scaron;arų gamybos paslaugos ( žolės pjovimas, vartymas, grėbimas)</span></li> </ol> <p class="MsoNormal"><span>&nbsp;</span></p> <p class="MsoNormal"><strong><span style="color: black;">&nbsp;</span></strong></p> <p class="MsoNormal"><strong><span style="color: black;">Superkame<span>&nbsp; </span>&scaron;iaudus ( rapso, kviečio ir pn.).<span>&nbsp; </span>&Scaron;iaudus susirenkame tiesiai nuo pradalgių.</span></strong></p> <p class="MsoNormal"><span>&nbsp;</span></p> <p class="MsoNormal" style="text-align: right;" align="right"><span lang="CS">Kontaktinis telefonas:</span></p> <p class="MsoNormal" style="text-align: right;" align="right"><span lang="CS">+370 69640704</span></p> <p class="MsoNormal"><span>&nbsp;</span></p> <p class="MsoNormal"><span>&nbsp;</span></p> <p class="MsoNormal"><span>&nbsp;</span></p> <p class="MsoNormal" style="text-indent: 36pt;"><span lang="CS"><span>&nbsp;</span>Mielai suteiksime Jums papildomos informacijos ir<span>&nbsp; </span>atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.</span></p> <p class="MsoNormal"><span lang="CS">&nbsp;</span></p>
Adresas: Širvintų r. sav. Kazliškių k.
Adresas: Vaižganto g. 29, Kaunas
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. A. Juozapavičiaus g. 7
Adresas: Jonalaukio k., Jonava
Adresas: Panevėžio g. 40-36, Vilnius
Adresas: Maironio g. 4-10, Ukmergė
Adresas: Rokiškio r. sav. Kamajų mstl. A. Strazdo a. 7
Adresas: Papartynų g. 10, Šakiai
Adresas: Plungės r. sav. Juodeikių k.
Adresas: Jonavos r. sav. Jonavos m. Pušyno g. 8
Adresas: Minijos g. 43
Pagrindinė įmonės veikla - maistinių ir pa&scaron;arinių grūdų bei baltyminių skirtų žaliavų pa&scaron;arams importas bei eksportas. Nors įmone dar neseniai įsikūrusi, tačiau dirba patyres ir kvalifikuotas personalas kuris puikiai supranta rinką ir dirba su siais produktais nuo 1996 metų. Įmonė dirba su Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos, Olandijos, Belgijos, Vokietijos bei Danijos įmonėmis. Mes visada galime pasiūlyti produktą kurio ie&scaron;kote.
Adresas: Savanorių pr. 363, Kaunas
Adresas: Jonalaukio k., Jonavos r. sav.
Adresas: Dubingių g. 1B, Kaunas
Adresas: Medeinos g. 20, Paežerio I k., Panevėžys
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 33-7, Vilnius
Adresas: Kęstucio g.56A, Kaunas
Įmonė investuoja į žemės ūkio paskirties žemę bei mišką visoje Lietuvoje, nuomoja nuosavybės teise valdoma nekilnojamąjį turtą.
Adresas: Praščiūnų k., Panevėžys
Adresas: Beržų g. 44, Panevėžys
Adresas: Nevėžio g. 60, Velžio k., Panevėžio r.
Adresas: J. Janonio g. 30A, Panevėžys
Adresas: Raseinių r. sav. Vejukų k.
Adresas: Lietuva, Mažeikių rajonas, Sovaičių kaimas.
Įregistravimo data: 2009-05-15<br /><b>ŽŪKB "AGROMEGA"</b> <br /><br /><b>Veikla:</b> <br /><test style="text-decoration: underline;">Krovininio Transporto paslaugos</test> (Savivartis 16-40 m3) <br /><test style="text-decoration: underline;">Grūdų Pirkimas</test> Atsiskaitymas Per 1-10 Darbo dienų.
Adresas: Panevėžio m. sav. Panevėžio m. Vilties g. 14-14
Adresas: Kretingos r. sav. Padvarių k. Akmenos g. 4
Adresas: Prienų r. sav. Pakumprio k.
Adresas: Gražinos g. 44, Kaunas
Adresas: S. Nėries g. 24, Kretingos r. sav. Salantų m.
Adresas: Lvovo g. 25, Vilnius
Adresas: Žolynų g. 23-2, Klaipėda
Adresas: Gotlybiškių k., Šakių r.
Adresas: Gamyklos g. 33, Mažeikiai
Didmeninė ir mažmeninė detalių prekyba rusi&scaron;kai bei vakarieti&scaron;kai ž.ū. technikai.<br />Vykdome detalių tiekimą MTZ, T-25, T-40, DT-75, Jumz, Pronar, Ursus, Zetor, IMT, Case, Massey Ferguson, John Deere, Valtra, Landini, JSB, Deutz Fahr, New Holland, Claas ir kt. technikai!!!
Adresas: Liepų g. 8, Kauno r. sav. Garliavos m.
Adresas: J. Galvydžio g. 3, Vilnius
Adresas: Draugystės g. 36-19, Mažeikiai
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 93, LT-02187 Vilnius
<p> AB &quot;Agrotiekimas&quot; daugiau nei 50 metų dirba tiekimo, pardavimo sistemoje ir turi didelį patyrimą &scaron;ioje sryityje. &quot;Agrotiekimo&quot; prekybos komplekse įsigysite prekių, reikalingų gyvenamojo namo statybai, žemės ūkio reikmenų, įvairių metalo gaminių, automobilių atsarginių dalių.</p>
Adresas: Titnago g. 8A, Vilnius
Adresas: Aušros al. 66A / J. Basanavičiaus g. 9, Šiauliai
Adresas: S. Lozoraičio g. 19, Garliavos m., Kaunas
Adresas: Centrinė g. 2a., Ramučiai, LT-54464 Kauno r.
<strong>PADANGOS, KAMEROS, AKUMULIATORIAI,</strong>- visai technikai, NVS ir vakarų gamintojų. <strong>DIRŽAI</strong>,- visų rū&scaron;ių kombainams ir kt. technikai. Esame JRT, PREMIUM, RUByCON, HADBAN diržų oficialūs platintojai Pabaltijui, OPTIBELT AGRO POWER kombainams skirtų diržų atstovai Lietuvoje, TAGEX diržų tiesioginiai importuotojai. <strong>ŽARNOS,</strong>- slėgio, siurbimo ir kt. Guminės ir PVC. APOLLO, KRT-tiesioginiai importuotojai. <strong>TRANSPORTERIŲ JUOSTOS,</strong>- grūdų sandėliams, norijoms, melioracijos technikai ir kt., juostų jungtys. KRT, MATTO gaminių tiesioginiai importuotojai. Juostų jungimas. <strong>RITININIŲ PRESŲ DIRŽAI,</strong>-visų rū&scaron;ių presams. tiek i&scaron; originalių medžiagų, tiek ir pigesnių pakaitalų. <strong>POLIPROPILENINIS &Scaron;PAGATAS, RULONAVIMO PLĖVELĖ BEI TINKLAS</strong> <strong>&nbsp;Transporterinių juostų jungimas</strong> tiek mūsų sandėlyje, tiek ir atvykus pas užsakovą, ritininių<strong> presų diržų remontas bei gamyba</strong>.
Adresas: Vytauto g. 26, Trakai
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Eišiškių Sodų 5-oji g. 19
Adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 8, Žeimelio mstl., Pakruojo r. sav.
Adresas: Vytenio g. 50, Vilnius
Adresas: Fizikų g. 6-50, Vilnius
Adresas: Dainavos g. 5-8, Nemakščių mstl., Raseiniai
Adresas: Dainių k., Jurbarkas
Adresas: Alyvų g. 24 / Gluosnių g. 13, Gargždų m., Klaipėdos r.
Adresas: Svajonės g. 33, Klaipėda
Adresas: Sudvajų g. 22-13, Alytus
Adresas: Klaipėdos m. sav. Klaipėdos m. Vyturio g. 6-72
Adresas: Šv. Stepono g. 24B-7, Vilnius
Adresas: Likiškėlių g. 82-60, Alytus
Adresas: Pabalių g. 26, LT-77121 Šiauliai
UAB "Aiba" atliekame susisiekimo ir inžinerinių komunikacijų statybos bei renovacijos darbus taikant betranšejes technologijas, bei visus statybos darbus.<br/><b>Visiems Darbams taikomos įvairios nuolaidos!</b><br/>