http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FViesbuciai%2F-%2F440
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Adresas : Aukštkiemių k., Sendvario sen., Klaipėdos r.
Norintiems gerai pailsėti, ieškantiems kur apsistoti, papramogauti, surengti konferenciją, šeimos ar įmonės šventę siūlome savo paslaugas! Nepraleiskite progos nuotaikingai praleisti laiką, ar tiesiog skaniai papietauti už prieinamą kainą.
Adresas : Vosyliškės, Rumšiškių sen.,, 56329 Kaišiadorių r. sav.
moteliai
Adresas : Sibiro g. 6, 11347 Vilnius
viešbučiai
poilsio namai
jaunimo nakvynės namai
moteliai
maitinimas
automobilių aikštelės
sporto salė
konferencijų salė
Adresas : Zelvė, Vievio sen., 
poilsio namai
maitinimas
konferencijų salė
Adresas : Žemaitės g. 15, LT-03118 Vilnius
Tai trijų žvaigždučių klasės, naujai rekonstruotas viešbutis teikiantis apgyvendinimo, maitinimo, konferencijų salės nuomos paslaugas.
Viešbučiai, kavinė, automobilių saugojimo aikštelė, vienviečiai kambariai, dviviečiai kambariai, liukso tipo kambariai, konferencijų salė, sauna, baseinas, biliardinė, poilsis,grožio salonas, automobilių nuoma, laisvalaikis, maitinimas, nakvynė, atostogos.
Adresas : Kopų g. 18, Šventoji, Šventosios sen., 00308 Palangos m. sav.
poilsio namai
Adresas : Parduotuvės
zigzag.lt - tai naujas, smagus ir patogus kelionių biuras ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir internete!
Adresas : Žirnių g. 10, 02120 Vilnius
viešbučiai
maitinimas
automobilių aikštelės
Adresas : L. Giros g. 41, LT-68118 Marijampolė
Marijampolės miesto pakraštyje, jaukioje ir gražioje vietoje Jūsų laukia viešbutis „Žilina“. Čia Jūsų patogumui puikiai įrengta 10 dviviečių bei vienviečių kambarių. Kiekviename kambaryje yra TV, telefonas, dušas ir WC. Į kambario kainą įskaičiuoti pusryčiai. Atvykusiems svečiams galime pasiūlyti pažaisti biliardą, pavaišinti kava, arbata ar gaiviaisiais gėrimais. Taip pat bagažo saugojimo bei taksi paslaugas. Savo automobilius
Adresas : Kęstučio g. 26, Palanga
Viešbučio kompleksas "Žilvinas" (kuriam priklauso "Žilvinėlis" ir kotedžai) - tai amžinai žalių pušų apsuptos, gražios architektūros poilsinės prie pat jūros. Visi numeriai erdvūs, patogūs. Kiekviename iš jų yra balkonas, satelitinė TV, telefonas ir šaldytuvas. Pagrindiniame pastate yra 10 numerių su vienu, 8 su dviem ir 3 numeriai su trim miegamaisiais. Labai patogu atostogauti su šeima
Adresas : Vytauto g. 150/Bangų g. 2, 00153 Palanga
poilsio namai
Adresas : Mokyklos g. 11, 30119 Ignalina
Viešbutyje yra 10 kambarių iš kurių 3 liuksai, restorano salė 52 žmonėms, konferencijų salė iki 40 žmonių su įranga, alaus baras-pokylių salė, mini relaksacijos centras su treniruokliais, sauna, infraraudonųjų spindulių pirtimi, masažo vonia, poilsio kambariu. Šalia įrengta pobūvių salytė, mažoji sauna 2-4 žmonėms, atskira pobūvių salė iki 10 žmonių vadinama medžiotojų kambariu. Autentiškas interjeras maloniai
Adresas : Pervalkos g. 4, Pervalka, 93104 Neringos sav.
poilsio namai
Adresas : Gintaro g. 36, LT-00133 Palanga
Šiuolaikiškas, jaukus 3-jų žvaigždučių viešbutis „Žydroji liepsna“ įsikūręs nuostabiame Baltijos pajūrio kurorte, Palangoje, 600 m. iki jūros. Nors viešbutis randasi miesto centre, tačiau nuošaliau nuo pagrindinių gatvių triukšmo, todėl drąsiai galime save vadinti „ramybės oaze“. 2006 metais rekonstruoti viešbučio numeriai maloniai nuteikia kiekvieną apsilankiusį svečią. Kambariuose — nauji puikūs baldai bei interjero detalės, interneto ryšys.